Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dzidziuś
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy planujecie potomstwo??
tak, zaraz po ślubie
47%
 47%  [ 27 ]
tak, ale kilka lat po ślubie
29%
 29%  [ 17 ]
nie planujemy dzieci
3%
 3%  [ 2 ]
nie wiem
3%
 3%  [ 2 ]
mamy już dziecko/dzieci
15%
 15%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 57

Autor Wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, tu mamy temat o dzieciach, a wy prowadzicie dyskusje o angielskim dla mamy... Prosze skonczyc offtop.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z narzeczonym planujemy wsiasc sie do roboty okolo roku po slubie.. Jak wyjdzie zobaczymy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem. I chyba podobna sytuacje do twojej.Moja mama tez samotna tez poniosla porazke w milosci.Ale to bylo 25 lat temu!wykrzyknik Jakiz sens zyc w przeszlosci!? Tez jej probowalam tlumaczyc ze angielski nie jest trudny, ze sa kursy dla osob w kazdym wieku (bo kiedys mi powiedziala ze ona z nastolatkami na kurs nie pojdzie bo sie beda smialy) ze przeciez Andy sie smial nie bedzie bo ja tez swego czasu bledy robilam, ze przeciez glupia nie jest i latwo by sobie dala rade trzeba tylko chciec... Ale najwyrazniej z tym chceniem jest zle. Moja mama nawet nie chce zebym ja jej cos tlumaczyla. Ona sie odzywac nie musi Rolling Eyes Takie antyspoleczne podejscie ma.
Ja za meczennice nie chce robic wiec zaproponowalam jej to tylko raz. Teraz juz o tym nie mowie i mam nadzieje ze zapomni. Nie bede spowalniac swojego zycia. Rozumiem porazki zyciowe i dolki psychiczne.Ale cos co sie stalo 25 lat temu jest dawna przeszloscia ktorej nie da sie zmienic. Mozesz zmienic terazniejszosc ale trzeba chciec. Dlatego decyzja o dziecku przychodzi mi z takim trudem.Jak moge sie zajac kims skoro nie mam jeszcze wszystkiego ze soba uporzadkowanego..? Boli mnie zachowanie mojej mamy bo sama sie krzywdzi a ja musze na to patrzec. Zeby nie zwariowac staram sie byc daleko.Ale psychicznie sobie z tym kiepsko radze.Skoro nie radze sobie ze soba to nie bede mogla zajac sie kims
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, moze mamy ta sama mame i o tym nie wiemy??
Ten argument jest scisle powiazany z tematem o dzieciach. My tez jestesmy dziecmi , tylko ze nasze matki zle wybraly partnerow w przeszlosci i my za to placimy. Zdecydowanie powinno byc zabronione posiadanie jedynakow oczko.
Sadie, wez tylko pod uwage , ze ty nie jestes twoja matka i biorac pod uwage , ze masz partnera, ktorego jestes pewna, jestem przekonana, ze nie podzielisz losu twojej rodzicielki. Jestesmy w pelni swiadome, jakie bledy zostaly popelnione przez nasze mamy i to powinno nam pomoc w ominieciu ich, co nie znaczy, ze nie popelnimy innych. Przemysl to i moze kiedys bedziesz w stanie zdecydowac sie na dziecko, ktore jest zdecydowanie wielkim darem od Boga. Ale nic na sile.
Jak chcesz to napisz do mnie na priva, chyba ze kiedys bedziesz w okolicach Rzymu...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madeleine Eve napisał:
Dziewczyny, tu mamy temat o dzieciach, a wy prowadzicie dyskusje o angielskim dla mamy... Prosze skonczyc offtop.



Pani Szanowna Moderator a ilez to razy w konkretnym temacie rozmawialysmy o wszystkim tylko ne temacie? Temat mowi "dzidzius" a to o czym mowie ja i Iwi ma jak najbardziej zwiazek z tematem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cicho, teraz jest czynna moderacja Twisted Evil będziemy kosić Twisted Evil więc przynamniej udawajcie, ze gadacie w miare na temat.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent aż strach się bać Very Happy
Iwi a twoja córeczka to już niezła pannica uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano rosnie mi mala jak na drozdzach...pewnie mi bedzie welon niosla oczko. Zartuje, bede bez welonu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
cicho, teraz jest czynna moderacja Twisted Evil będziemy kosić Twisted Evil więc przynamniej udawajcie, ze gadacie w miare na temat.



Dam wam pierwszy przyklad do koszenia. Dlaczego mamy dwa takie same tematy "dzidzius" i "bambino"? Czyz to nie znaczy prawie to samo? To to samo tylko w innym jezyku. Zlozmy podobne po angielsku, francusku i niemiecku i bedziemy pobijac rekord Guinnessa w najwiekszej liczbie takich samych tematow lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 16 Maj 2009, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nad tymi dwoma to ja się, kochana, zastanawiam od 2dni.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group