Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dzidziuś
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy planujecie potomstwo??
tak, zaraz po ślubie
47%
 47%  [ 27 ]
tak, ale kilka lat po ślubie
29%
 29%  [ 17 ]
nie planujemy dzieci
3%
 3%  [ 2 ]
nie wiem
3%
 3%  [ 2 ]
mamy już dziecko/dzieci
15%
 15%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 57

Autor Wiadomość
agacia223
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 31

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 12:26    Temat postu: dzidziuś Odpowiedz z cytatem

Mam 20 lat uśmiech w październiku wychodzę za mążVery Happy Bardzo się kochamy i nie możemy się doczekać tej chwili:d mój narzeczony jest o 2 lata starszy . Bardzo chce abyśmy stwożyli prawdziwą pełną rodzinę . Chce abyśmy mieli dzidziusia od razu po ślubie lecz ja mam duże wątpliwości mimo że też tego bardzo chce. Boje się tej odpowiedzialności a z drugiej strony.....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandragora
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 25
Skąd: Rumia k/Gdyni

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 12:48    Temat postu: Re: dzidziuś Odpowiedz z cytatem

My tez byśmy tak chcieli heh tylko właśnie ta odpowiedzialonść i poważny obowiązek ..uśmiech musicie to dobrze przemyśleć.. jesteście jeszcze młodzi możecie jeszcze sporo poczekać..uśmiech wybawić się troszkę i tak za 2 czy 3 latka albo ile wam tam pasuje i do dzieła.. Very Happy ja mam takie fale raz myślę że nie mogę się doczekać aż będzie dzidzia a za drugim razem przypuśćmy że wybieram się ze znajomymi
na imprezę ciesze sie że jeszcze mogę się pobawić i nie mam tego "problemu" uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 21lat, Jacek 29... i oboje nie czujemy się gotowi na dziecko. na pewno nie będziemy się o nie starać przez najblizszych 5-7lat. jak o tym rozmawiamy to zawsze wniosek jest jeden... dziecko może kiedyś. z naciskiem na "może", bo jak na razie czujemy, że nasze szczęście wcale nie zależy od posiadania dziecka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdziuniaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też ja narazie nie myślimy o dzidziusiu.... To jest naprawdę wielka odpowiedzialność i trzeba się najpierw do niej przygotować, a my jak narazie będziemy mieszkać w małym mieszkanku z teściową, więc troszkę poczekamy z maluszkiem uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy zamiar poczekać przynajmniej rok chociazby ze względu na to że w tym roku kończe studia i chciałabym znaleźć pracę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 15:42    Temat postu: Re: dzidziuś Odpowiedz z cytatem

agacia223 napisał:
Mam 20 lat uśmiech w październiku wychodzę za mążVery Happy Bardzo się kochamy i nie możemy się doczekać tej chwili:d mój narzeczony jest o 2 lata starszy . Bardzo chce abyśmy stwożyli prawdziwą pełną rodzinę . Chce abyśmy mieli dzidziusia od razu po ślubie lecz ja mam duże wątpliwości mimo że też tego bardzo chce. Boje się tej odpowiedzialności a z drugiej strony.....


Równiez chce dzidziusia zaraz po ślubie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena_tychy
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 56
Skąd: silesia

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się do dziecka nie spieszy, a K. mówi, że jak się kiedyś przydarzy to się będzie cieszył, a jak poczekamy to też nic się nie stanie. Sami czasami jesteśmy dużymi dziećmi, i niech ta błogość jeszcze pozostanie uśmiech
_________________

29.08.2009 zakładam sim locka Very Happy

electronic music freak uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia_m
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 33

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy już dwuletniego synka i niczego nie żałujemy uśmiech

mój D. nawet coraz częściej zaczyna rozmowy, że chciałby juz drugie dziecko, ale ja jednak jestem zdania, że drugie dziecko owszem, ale dopiero gdy będziemy miec swój dom czy mieszkanie, bo jak narazie wynajmujemy Confused

muszę Wam powiedziec, że na "posiadanie dzidziusia" nigdy nie jest się tak w 100% przygotowanym..
poprostu przychodzi taka chwila, że dzidziuś się rodzi i rodzice wiedzą co robic dalej.. do tego nie potrzeba kursów i szkoleń..
czasem wystarczy troche rozmów z innymi mamami, troche prasy.. i resztę podpowiada instykt i serce uśmiech

a nie ma większego szczęścia niż taki malec w domu Wink (ale wiadomo.. każdy ma na ten temat inne zdanie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 18:39    Temat postu: Re: dzidziuś Odpowiedz z cytatem

agacia223 napisał:
Mam 20 lat uśmiech w październiku wychodzę za mążVery Happy Bardzo się kochamy i nie możemy się doczekać tej chwili:d mój narzeczony jest o 2 lata starszy . Bardzo chce abyśmy stwożyli prawdziwą pełną rodzinę . Chce abyśmy mieli dzidziusia od razu po ślubie lecz ja mam duże wątpliwości mimo że też tego bardzo chce. Boje się tej odpowiedzialności a z drugiej strony.....




No to ja zadam proste pytanie. Czy wy pracujecie? Bo urodzic dziecko to zaden problem. Problem zeby za wszystko zaplacic. Ubranka, wozeczek, inne rzeczy ktore w trakcie wychodza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agacia223, dziecko to jest fajna "rzecz", ale biorac pod uwage wasz wiek poczekalabym troche. Nacieszcie sie najpierw soba, bo dzidzis zabiera bardzo duzo czasu i energii i czasami moze to byc pozniejszym powodem do klotni.
Mlodzi jestescie , wiec jak poczekacie rok albo nawet 3 latka to nic sie nie stanie.
I do tego Sadie ma racje, urodzic to nie problem, ale jak nie ma za co sie utrzymac to potem jest ciezko.. Zycze trafnej decyzji
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group