Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

25.04.2009 - mój najpiękniejszy i najszczęśliwszy dzień !!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 18:42    Temat postu: 25.04.2009 - mój najpiękniejszy i najszczęśliwszy dzień !!! Odpowiedz z cytatem

Witam Dziewczynki uśmiech
Dawno mnie tu nie było,zaległości widzę mam ogromne ale niedługo postaram się je nadrobić. Zdjęcia powinny być lada dzień,bo jutro już dostaniemy pierwszą wersję filmu więc i zdjęcia powinni nam już dać uśmiech Dlatego zdjęcia na dniach, a dziś relacja uśmiech

Dzień ślubu zaczęłam już po 6. Stresik nie powiem-był całkiem spory.W brzuchu tysiąc motyli,ale humor miałam idealny uśmiech Jakoś wmusiłam w siebie śniadanie i na 8 pojechałam do fryzjera. Wszystko się jakoś opóźniało.Czesanie trwało prawie 3 godziny i spóźniłam się na makijaż,na szczęście pani cierpliwie na mnie czekała.Ale i z makijażem jakos się długo zeszło.Normalnie z niczym nie mogłam się wyrobić.Zanim się ubrałam itp itd zrobiła się 12.30,a o tej porze mieliśmy byc już w parku na zdjęciach.Oczywiście i na zdjęcia się spóźniliśmy prawie 40min bo i świadkowa się nie mogła zebrać a jeszcze okazało się że zamknęli na weekend drogę dojazdową do parku no i generalnie wszystko było spóźnione.No ale jakoś poszło.Zdjęć się obawialiśmy,że będziemy spięci itp,ale fotograf był rewelacyjni,byliśmy wyluzowani i czuliśmy się jak gwiazdy Wink A pogoda-była poprostu idealna!!!Jakieś 20stopni,słoneczko i ani jednej chmurki na niebie uśmiech Ze zdjęć szybko wróciliśmy do domu,no i nadszedł czas błogosławieństwa.Bardzo baliśmy się łez, że rozkleimy się na dobre.Ale rozkleili się tylko rodzice,a my o dziwo błogosławieństwo przyjęliśmy z uśmiechem. No i zrobiłam nam się 14.30 więc do Koscioła czas.Gdy podjechaliśmy sporo gości już było.Przywitaliśmy się, posłuchaliśmy słów otuchy,no i poszliśmy przywitać się z księdzem.Minęła chwilka a już staliśmy w drzwiach kościoła czekając aż ksiądz po nas wyjdzie.Trafił nam się naprawde fajny i wyluzowany,i to dzięki nie mu caluteńki ślub uśmiechaliśmy się jak małe dzieci,a stres nas raptem opuścił. Cała msza nawet nie wiem kiedy minęła.
A przysięga-poszliśmy dzielnie śmiejąc się.Krzyś wypowiedział wszystkie słowa,no i przyszła chwila na mnie.Gdy zaczęłam, w oczach Krzysia raptem pojawiły się łzy i to mnie troszkę rozkleiło,ale nie rozpłakałam się.Wzięłam głeboki oddech,uśmiecyhnęłam się i udało mi się wszystkie słowa wypowiedzieć bez drżącego głosu i zająknięcia.Potem czas na obrączki,Krzyś oczywiście złapał się za swoją ale ksiądz go szybko upomniał że to nie ta Very Happy
To co się działo potem,życzenia,wesele itp itd szczerze mówiąc obejrze dopiero na filmie.Kompletnie nie wiedzieliśmy co się wokół nas dzieje.Pierwszy taniec który tak nas stresował minął chyba w sekunde.Tylko podziękowań dla rodziców nie byłam w stanie z siebie wydusić gdy patrzyłam na zapłakaną mame i teściów,więc Krzyś wziął mikrofon i pięknie powiedział wszystko i za mnie i za niego.NAprawde byłam pełna dumy i podziwu dla niego bo sprawdził się w 100%.Mimo stresu i tego wszystkiego dzielnie sie trzymał,wspierał mnie cały czas.Co chwilka a to uśmiech,a to oczko,a to mocny uścisk i całe nerwy ze mnie schodziły uśmiech
Wesele tez się udało.Goście wydaje się nam bawili się bardzo dobrze, DJ sie sprawdzil, wódki starczyło i jeszcze zostało,jedzonko i tort było pyszne uśmiech
Narazie to tyle.NA bierząco będę pewnie dopisywac to co sobie przypomnę,a zdjęcia wstanie odrazu jak je dostanę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blum_
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 87
Skąd: Sępólno Krajeńskie

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia
Waszego ślubu dla serca i szczęścia
chcemy złożyć Wam życzenia
niezmiennego powodzenia ,
jak ogień gorącej miłości,
co dotrwa do późnej starości ,
wyjścia z każdej sytuacji
i pozytywnych wibracji
Mr. Green Mr. Green

Cieszymy się waszym szczęściem! Czekamy na zdjęcia... Cool lol
_________________




Kocham, Kocham, K O C H A M wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 no nareszcie!wykrzyknik Jużsię stęskniłyśmy oczko
GRATULACJE!wykrzyknikwykrzyknik! Arrow to najważniejsze uśmiech
Kurcze, ale Ci zazdroszcze miałaś dzień pełen pozytywnych emocji uśmiech
Czytałam to co napisałaś i aż łezka zakręciła się w oku uśmiech Cudnie uśmiech
Mnie też to wkrótce czeka...oby było tak pięknie jak u Ciebie uśmiech
A co do zdjęć to kilka z nas widziało juz jak pieknie wyglądaliście na nk oczko
Mimo wszystko czekamy na więcej!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te zdjęcia nie wyraźne,jedyne jakie mieliśmy tak szybko.Ale jutro pomęczę fotografa o całą płytkę bo sama się juz doczekać nie mogę Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blum_
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 87
Skąd: Sępólno Krajeńskie

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak to powiedziała moja pra babka: "Jeśli fotograf nie będzie chciał tak szybko dać ci zdjęć to użyj Małżeńskiego Uśmiechu Numer 5" lol lol Działa! No i widać że wesele było udane. uśmiech To najważniejsze. Very Happy
_________________




Kocham, Kocham, K O C H A M wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super dotti Mam nadzieje, że u każdej z nas wszystko sie powiedzie i oczywiście, że pogoda dopisze jak u Ciebie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super po prostu Very Happy stęskniłyśmy się za Tobą. widać, że ślub i wesle się udały, bo cała ta relacja jest "uśmiechnięta". Jejku jak ja Ci zazdroszczę Exclamation

No i jeszcze raz gratuluję uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzruszyłam się czytając to co napisałaś...
Zmartwiło mnie tylko jedno, ze ja nie mam kamerzysty to znaczy, ze nie będę wiedzieć jak moje wesele przebiegało lol
Jeszcze raz gratuluję!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz dziekuję uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group