Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
K@sieńk@
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 53
Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aż żal sece sciska jaka głupota siedziw ludziach;/ i to niestety tych czesto Nam bliskim .... eh, az sie boje myśleć jak ebdzie w moim przypadku ale będe nieugięta i będe dzwonić do upadlego:) Waszym zdaniem ile należy dac czasu gościom żeby dojrzeli do tej decyzji isć czy nie iśćpytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
angelka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 72

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zapraszaliśmy 2,5-1,5 miesiąca wcześniej. Ostatecznie goście mają potwierdzić przybycie na 2 tygonie przed weselem. Oczywiscie jak 2-3 osoby jednak zdecyduja sie przyjsc na kilka dni przed weselem, mysle że nie bedzie problemu, ale to 2-3 osoby, a nie 10 np. Ale tego gosciom nie mozna mówic bo beda to wykorzystywac, tzn zwlekac z konkretna odpowiedzia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie sprawy się mają tak : zaprosiliśmy 120 osób a 58 osób jest potwierdzonych wykrzyknik! Reszta nie przyjdzie. Mój chrzestny nie przyjdzie bo nie ma pieniędzy tak mi powiedział, siostra ojca wysłała smsa że będzie tylko w kościele a na weselu już nie.Brat mamy wczasy sobie wykupił bo mu za późno zaproszenie dałam (3 miesiące przed) a wiedział 1,5 roku wcześniej jak zaczeliśmy planować , bo każdemu się mówiło już żeby właśnie nic nie planowal.Moja babcia ma problemy z chodzeniem więc nie wiem czy da rade. Z weselicha jakie mi się marzyło zrobiło się przyjęcie. Więc życzę wam żeby wam zadzwoniono późno ale żeby było tyle gości ile wam się marzy.

Ja gdybym wiedziała że tak będzie, że najbliższa rodzina (chrzestny to maż siostry mojej mamy)będzie się tak zachowywać to bym zrobiła małą ceremonie w kościele ,dla najbliższych zrobiłabym malutkie wesele w super knajpie a dzień później byłabym już na lotnisku czekając na egzotyczną wycieczkę. A tak przez 2 lata zbierała kasę, oszczędzała jak mogłam, odmawiałam sobie pewnych rzeczy i po co?? Żeby najbliższa rodzina miała mnie w du.......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety tak bywa smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezu, strasznie się to wszystko pogmatwało.... ale może jeszcze coś się zmieni do samego wesela Rolling Eyes a nawet jak nie to zabawa też będzie przednia, nie liczy się ilość a jakość pocieszacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas było 60 coś i wszyscy byli zadowoleni
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
angelka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 72

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas ma byc coś ok. 60-70 osob, i jak sie dowiedziałam poczta pantoflowa to jeden z gości stwierdzil, że takie male wesele to (i tu nie wiem czy "h" czy "ch") chryja. Co to znaczy nie wiem, ale jak mnie ten odobnik zdenerwuje to go kulturalnie wyprosze uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zasada prosta nie musi przychodzić
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iwiko
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 67

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do widzenia! Takim gościom pa pa
U nas jeszcze ponad mieiąc do wesela. Prosiłam o potwierdzenia na 4 tyg przed i moja kochana, wielka rodzinka już zaczyna dzwonić i do mnie i do rodziców, więc oki ok Natomiast gorzej jest zrodzinką mojego M. Na razie cisza, ale dam im jeszcze trochę czasu język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas 100% potwierdzone. Wszyscy przyhodza i wszyscy zadzwonili.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 14 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group