Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to u mnie lipa kompletna.... prosimy chrzestnych ale ich dzieci już nie(są dorosłe) ale nie dlatego że nie lubimy tylko dlatego,że stwierdziliśmy,że to slub cywilny i zapraszamy tylko świadków,rodziców,chrzestnych i bacie bo mamy tylko jedną. Już ustalone że kościelny w 2011 więc wtedy się wyprawi weselisko i zaprosi całą rodzinę no ale cóż...oni myślą,że ja będę robiła podwójne wesele tylko dlatego,że oni mają ochote przyjść. I w takim układzie to się podobno moim chrzestnej i babci nie spodobało i mogą nie przyjść....trudno...ich strata... język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo że zawsze znajdzie się ktoś kto będzie nie zadowolony
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale żeby to bya jakaś dalsza rodzina atu siostra mojej mamy i jedyna babcia smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest chore, że będę nam mówić kogo zapraszać, a jak nie to się obrażać, ludzi dorośli a jak dzieci sie zachowują, ja ciagle wojuje z babcią o 3 księży - jej "kolegów", ale to JEJ a nie MOI, raz na miesiąc, ba na dwa jak pójde do kościoła to dobrze, ale więcej ie mam z nimi nic wspólnego, niech sobie gada kto chce, wiadomo nie dam się, ale ona i tak będzie gadała tak samo Twoja babcia i siostra mamy, mojej to się nie da wytłumaczyć, że NIE to NIE, a może im wyjasnij, mama Twoja spróbuje, że to "niewesele", a skromna uroczystośc zawarcia związku w USC. uśmiech Nie martw się, może zmienią zdanie:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem w tym że moja mama też chce zeby było tak jak chce babcia ale ja jestem na nie i koniec,zdania nie zmienie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaproszenia dostaną, ale na weselicho uśmiech

Cytat:
ale ja jestem na nie i koniec,zdania nie zmienie


Tak trzymać! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusia2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: slask

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy wzystkim sie nie dogodzi,zawsze sie ktos znajdzie niezadowolony
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mnie to denerwuje Exclamation Jakby ludzie nie mogli zrozumieć że to MY bierzemy ślub i to jest NASZ dzień i to do nas należy decyzja jak go chcemy przeżyć. Niech mi tylko ktoś bez pozwolenia spróbuje się wtrącać do czegokolwiek to zobaczy, że i ja - taka zwykle spokojna - potrafię się zachować jak bridezilla Evil or Very Mad

kat8
wytłumacz im, że to tylko skromna uroczystośc. A przecież na slub mogą przyjśc, tylko potem na przyjęcie (czy obiad) już nie...
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="magdaberbec"]oj tak tak, ludzie potrafią dziwnie się zachowywać w takich sytuacjach jak zapraszanie na ślub.
my zapraszając wiemy że niektórzy nasi goście obrazili by się że nie przyszlibyśmy do nich oboje tylko jedno z nas.


No dokladnie! My tylko najblizszym znajomym z ktorymi udalo nam sie w Polsce spotkac rozdalismy, reszta dostaje poczta albo do chrzestnych rowniez dzownilam. Mamy rodzine rozsiana po calym kraju i teraz z Oslo do Polski przyjechalismy na tydzien i co_ mielismy do wszystkich jezdzic i jeszcze zalatwiac rzeczy zwiazane ze slubem tak? I jeszcze moze nie wiem co? Z rodzicami byla batalia, ale stwierdzilismy z eto niedorzeczne, jak sie obraza- trudno:)

Wiec wysylamy poczta- jesli ludzie nie rozumieja jaki to problem do tylu osob z roznych czesci Polski przyjechac osobiscie to trudno- chyba zyja w innym swiecie:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 5 Cze 2009, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o rany, my połowie gości wysłaliśmy pocztą, bo mieszkają daleko język do reszty się wybraliśmy, ale bez stresu język no, naprawdę, małe dzieci z tych dorosłych Shocked Shocked
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 11 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group