Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

świadkowie/drużbowie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonsay
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 12
Skąd: Mazury

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 13:52    Temat postu: świadkowie/drużbowie Odpowiedz z cytatem

hej
mam problem ze świadkami, nie możemy się z moim K zgodzić co do jednej pary.. zastanawiam się nad 2 parami - świadek mojego K z dziewczyną i moja świadkowa z chłopakiem.. zastanawiam się tylko czy nie za dużo tych świadków będzie.. co wy na to??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sierraole
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 363

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie bedzie.Byłam na góralskim weselu na którym było 12 par świadków uśmiech fajnie to wyglądało
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie może tak być, najważniejsze żebyście wszyscy czuli się dobrze uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysmy tez mieli 4 swiadkow na slubie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selin
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 68

PostWysłany: Czw 31 Gru 2009, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 3 pary swiadków uśmiech dziewczyny beda mialy sukienki w takim samym kolorze ale kazda w innym fasonie zeby nie zmuszac ich do nalozenia czegos w czym jedna prezentuje sie super a druga kiepskawo uśmiech a panom kupujemy krawaty pod kolor sukienek dziweczyn i moze jakis akcencik z kwiatków do kieszonki uśmiech
wydaje mi sie ze bedzie to fajnie wygladalo uśmiech poza tym czym sie przejmujesz to wasza chwila i jeśli macie takie marzenie to poprostu je spelnijcie nie patrzac na to co inni powiedza uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 31 Gru 2009, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to chyba bardziej drużbowie niż świadkowie?? świadkowie to ludzie, którzy poświadczają za ważność małżeństwa i podpisują się na papierach. świadków ma się 2. drużbów ile się chce Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Selin
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 68

PostWysłany: Czw 31 Gru 2009, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz racje uśmiech mój blad uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 31 Gru 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale Wam fajnie, ja jak już gdzieś kiedyś pisałam, nie mam ani pół pomysłu nawet na 1. parę świadków/drużbów Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 1 Sty 2010, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas świadkową będzie moja kuzynka , a świadkiem brat narzeczonego uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selin
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 68

PostWysłany: Pon 4 Sty 2010, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napewno znajdziecie kogos odpowiedniego uśmiech najlepiej zeby to byly osoby ktore przejma sie waszym weselem i beda sie staraly pomoc uśmiech

ja z moimi dziewczynami poki co mam troche klopotów... mialy sobie wybrac fasony sukienek bo plan jest taki ze szyjemy rozne sukienki ale z tego samego materialu, a tu zadna od miesiaca nawet sie za to nie zabrala... dziwi mnie to troche bo gdyby mi ktos chcial uszyc sukienke to zasypalabym go wzorami język z oczkiem
glupio wyszlo bo chcialam je troche zmobilizowac i sama wyslalam im kilka linków z pytaniem co one na to, to sie obrazily ze im cos narzucam gdy umowa byla inna...
cos czuje ze skonczy sie nie za fajnie, bo jak juz zaczely sie interesowac to dostalam takie kreacje ze glowa mala heheh albo krótkie, gdzie bedzie wygladalo to troche niesmacznie albo wymyslne gdzie krawcowa tez ospowednio to podliczy...
moze jakies rady?? co tu zrobic?? czy zapytac je czy jednak nie umowimy sie na 1 fason z allegro?? ale kazda ma inna figure...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group