Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ustalenie daty . Jaka kolejnośc?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misia_m
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 33

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 13:09    Temat postu: Ustalenie daty . Jaka kolejnośc? Odpowiedz z cytatem

Wybieramy przypuszczalną datę ślubu i co dalej..?
USC?
Kościół?
Sala?

Gdzie najpierw rezerwujemy termin? Jaka kolejnośc?
Jestem troche zagubiona..

Czy w USC też potrzeba rezerwacji z rocznym wyprzedzeniem?
Chcemy ustalic termin na 2010 (między lipcem a wrześniem - zależy od wolnych termonów) domyślam się, że już trzeba rezerwowac terminy , bo wszędzie tłoki, tylko nie bardzo wiem od czego zacząc Rolling Eyes

Wdzięczna za wszystkie rady uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tym już gdzieś było pisane musisz poszukać a z tego co wiem to w USC można ślub załatwić chyba 1,5 miesiąca przed slubem. przynajmiej u mnie tak jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My rezerwowaliśmy sale już w czerwcu 2008 roku i nasz termin był ostatnim wolnym na caly ten rok. W kościele zamawialiśmy mszę dopiero w marcu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misia jak chcesz konkordatowy (kościelny +cywilny w jednym) to się USC w ogóle nie przejmujesz, najpierw radziłabym się za salą rozejrzeć, jak już będziecie mieć salę zarezerwowaną to wtedy do księdza lub USC.
Sali szukajcie jak najszybciej bo miesiące letnie są bardzo popularne więc im wcześniej to zrobicie tym większa szansa, że będziecie mieć wesele tam gdzie Wam będzie pasowało
powodzenia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W USC można rezerwować termin pół roku przed ślubem, a w kościelnym kiedy chcesz chyba. Wiem, że papierek z cywilnego, który musisz zanieść do proboszcza ważny jest przez 3 miesiące.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasi_a
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 108
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sala przede wszystkim:) My rezerwowaliśmy zaraz po świętach wielkanocnych i praktycznie wszędzie wolne były terminy tylko na styczeń i listopad 2010, czasami na kwiecień... Udało nam się zarezerwować termin na sierpień 2010 tylko dlatego, że ktoś zrezygnował... Radzę też zacząć szukać orkiestry bo niektóre zespoły w ogóle nie mają już wolnych terminów na najbliższe dwa lata... Chociaż łatwiej jest niż z saląuśmiech Potem dopiero kościół. Rozmawiałam z proboszczem w mojej parafii i na razie na sierpień 2010 nie jeszcze kalendarza:) powiedział, że dobrze przyjść tak rok przed ślubem zaklepać termin a potem dopiero 3 miesiące przed:) zaczynaj szybko rezerwacje bo lato 2010 to bardzo rozchwytywana pora:) trochę się rozpisałam bo sama jestem w trakcie załatwiania różnych spraw i chyba chciałam się pochwalić jak dobrze mi idzie;) powodzenia:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ta_z_szafy
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 52

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2009, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co prawda ja zimą (w styczniu) ale póki co zaklepałam salę, grajków i wstępnie kucharkę... ksiądz powiedział że jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek zapisywać, żebyśmy przyszli po wakacjach, ale to zima, wiadomo, dużo mniej chętnych
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia_m
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 33

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2009, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bierzemy sie za szukanie sali lol

chcielibyśmy wrzesień 2010 (dokładnie to ostatnią sobotę)
i jeśli w którejś z interesujących nas sal będzie taki termin.. to rezerwujemy Very Happy

a sal do sprawdzenia jest sporo, ale to akurat bardzo mnie cieszy lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2009, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na poczatku sala, i np catering (no chyba że robisz w restauracji to juz cateringu nie potrzebujesz) i dopiero potem ksiądz i USC.
Mi sie tak wydaje ze tak powinno byćuśmiech
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdziuniaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2009, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My najpierw zarezerwowaliśmy zespół, ponieważ na 2009 rok miał tylko wolny jeden termin, nasz uśmiech
A rezerwowaliśmy go w styczniu 2008r.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group