Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ustalenie daty . Jaka kolejnośc?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze, nie strasz nawet ... bo my jak podejmiemy decyzję że to już, że możemy się hajtać, to chcemy sie zmieścić z wszelkimi przygotowaniami w max pół roku ... dlatego teraz decydujemy i wybieramy żeby potem oszczędzić czas na rozmyślanie o detalach (i nie tylko) Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milagros napisał:
Ja planuję się wybrać do ksiedza tak za miesiąc, czyli rok przed ślubem uśmiech Dziewczyny czy to za późno?pytajnikpytajnik?


Myślę że na zaklepanie chociaż godziny ślubu nigdy nie jest zapóźno... przynajmniej będziesz wiedzieć czy dużo osób będzie z tobą ślubować tego dnia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 28 Lip 2009, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
zawsze można zmienić kościół Rolling Eyes


Ja chciałam w Katedrze bo też o niej myślałam mniejszy problem z załatwianiem papierkowej roboty, a tu 13.godzina to najwcześniejsza wolna. To od razu wiedziałam że w Józefie będzie ślub a nei u Maćka w parafii choć nic do parafii M.B. Częstochowskiej nie mam ale nie przepadam za proboszczem smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group