Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bukiet do sukni ecru
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uayo
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 9:16    Temat postu: Bukiet do sukni ecru Odpowiedz z cytatem

Cześć Dziewczyny!
Jestem tu "nowa", ślub 24.09. i w zasadzie niedawno ocknęłam się, że warto by zacząć przygotowywać ślub Very Happy To będzie ślub cywilny, dlatego też wiele formalności, nauk itp. odpada. Dzięki temu mogę spokojnie skoncentrować się na estetyce tego dnia uśmiech Otóż jak do tej pory ustaliliśmy z Narzeczonym wstępną listę gości, zamówiliśmy obrączki i suknię ślubną. Trochę błądzimy w sprawie garnituru i dodatków... Chcemy, aby wszystko było harmonijne i - w miarę możliwości - minimalistyczne. Suknia będzie długa, prosta i w kolorze ecru (Mystic Lorca, wkleiłabym fotkę, ale jeszcze nie umiem uśmiech ) Moja pytanie do Was, moje drogie doświadczone w planowaniu i organizowaniu uśmiech Jaki kolor garnituru proponujecie do sukni (słyszałam, że do ecru pasuje brąz, jednak Narzeczony się awanturuje) i jakie kwiaty? Jeśli chodzi o te ostatnie, to podobają mi się małe bukieciki frezji, kalle i gęsto upchane maleńkie różyczki. Białe? Kremowe? Kolorowe? Nie mam pojęcia... Nie lubię zbyt dużych kontrastów, więc bordo, wściekły róż odpadają... Aha! Mam także wybraną fryzurę, będzie to koszyczek z warkocza, włosy ciemny blond. Liczę na wiele pomocnych głosów wesoły Pozdrawiam!
_________________
Hold on say yes, while people say no!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam suknie ecru i kwiaty mam pomarańczowe kalie (fachowo Candadeska chyba) a narzeczony będzie miał garnitur w kolorze ciemnej czekolady oczko aa i koszula też musi być ecru żeby się harmonizowała z suknią uśmiech Pani w salonie sukien powiedziała mi że jeżeli koszula była by biała to moja suknia będzie wyglądała jak zażółcona oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uayo
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację. Pomarańczowe kalie to niezły pomysł. Szalenie podobają mi się białe kwiaty, chociaż efekt byłby pewnie taki jak z koszulą, o której wspominasz - usyfiona suknia :/ Muszę przekonać swojego lubego do ciemnej czekolady. On twierdzi, że czułby się jak stary dziad. Mi natomiast ciemny brąz kojarzy się z dostojnym facetem uśmiech On uparł się na czarny, ale wg mnie ni w kij ni w oko z ecru...
Może ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z ciepłą kolorystyką ślubnej odzieży.

P.S.: Natka, dziękuję za cenne wskazówki. Sądząc po "86" w Twoim nicku wnioskuję, że jesteśmy w tym samym wieku uśmiech
_________________
Hold on say yes, while people say no!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



uayo, piękna sukienka

ja też mam sukienkę w podobnym kroju i kolorze, a mój mężczyzna będzie miał garnitur w kolorze grafitu (też nie chciał brązowego..mi ten brązowy też się średnio komponuje). Oglądaliśmy fajny zestaw z białą koszula i ecru krawatem (ewentualnie też z kamizelką) i bardzo to ładnie wyglądało. A ja umyśliłam sobie bukiet też w sumie w tonacji ecru (sama nie wiem jeszcze: frezje goźdzki czy eustoma lub mix jakiś) lecz z dodatkami z np. starego srebra (np szara wstążka przy bukiecie wysadzana cyrkoniami) i do tego trochę zielonych elementów. I będziemy do siebie pasować Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uayo napisał:
Sądząc po "86" w Twoim nicku wnioskuję, że jesteśmy w tym samym wieku uśmiech


Dokładnie,rocznik 86 oczko

Mnie też z czarny z ecru jakoś dziwnie nie pasuje,możesz przekonać narzeczonego że prawie każdy Pan Młody ma czarny garnitur a on żeby wyglądać inaczej będzie miał ciemny brąz oczko
Musicie pochodzić,pooglądać.. bo są różne odcienie,niektóre wyglądają naprawde elegancko uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uayo
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris, zdaje się, że bierzemy ślub tego samego dnia język
24.09. to także moje urodziny, więc dla mnie będzie podwójnie fajnie uśmiech
I w sumie też mi się podoba pomysł na grafitowy garniak. Powiedziałam lubemu - jemu również przypasowało, a to już sukces, bo Narzeczony to idealista z piekła rodem Twisted Evil Z mojej Lorki będę miała odcinany tren i zastanawiam się, czy by z resztek materiału nie zrobić sobie jakiejś malutkiej torebeczki i opaski do bukietu. Nie będzie za dużo tego samego?
_________________
Hold on say yes, while people say no!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 7 Cze 2011, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że to fantastyczny pomysł, możesz jeszcze zrobić jakąś wkładkę do butonierki (jeśli nie będzie kwiatków z bukietu) dla PM uśmiech a opaskę do bukietu możesz przyozdobić specjalnymi szpilkami dekoracyjnymi nawiązującymi do twojej biżuterii uśmiech, ja tak zaplanowałam , mam diamentowe kolczyki i wisiorek i będę miała spinkę automat do przyczepiania welonu z cyrkoniami (nie grzebyk) to i w bukieciku jakaś cyrkonia vel diamencik się znajdzie Very Happy
edit
może coś takiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinka88
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 252
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 8 Cze 2011, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny:)
Też mam problem z bukietem... Na pewno muszą być róże, bo na sukience mam takie właśnie motywy, ale zastanawiam się czy z takimi kremowymi kwiatami nie będę zbyt "blado" wyglądać...
Sukienkę mam śmietankową, biżuteria będzie w kolorze złotym i jedynie ten bukiet to mógłby być jakiś mocniejszy akcent.
Aha i dziękuję za podpowiedź odnośnie koszuli dla Ł. O białej może zapomniećuśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uayo
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Sro 8 Cze 2011, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris, dzięki za bukiet. Właśnie o takim myślałam, tj. o takiej formie. Bo to, z jakiego rodzaju kwiatów, to mi prawie obojętne - kocham wszystkie uśmiech Wczoraj wypatrzyłam sobie świetne sweterkowe bolerko, bo to już będzie pierwszy dzień jesieni, także nie wiadomo, jak pogodą, choć od 25 lat w dniu moich urodzin pogoda była zawsze jak na zamówienie.
Paulina jeszcze przypomniała mi o biżuterii. Myślałam o drobniutkich perełkach, najchętniej takich o kształcie ziarenek ryżu. Moja Mama ma taki właśnie naszyjnik i wygląda to przeuroczo uśmiech Ja bym chciała takie perełki na szyję i bransoletkę. Złota nie bardzo lubię, a białe złoto chyba głupio wygląda z ecru...
A! I pamiętajcie, aby kupując kwiaty nie chwalić się, że to na Wasz ślub, bo zapłacicie z 10 razy więcej niż na zwykły bukiet. Mi kobitka w salonie sukien powiedziała, żeby mówić, że to na czyjś ślub, a nie na własny Very Happy
_________________
Hold on say yes, while people say no!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinka88
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 252
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 8 Cze 2011, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mój listopadowy ślub szyję sobie futerko:) Taka pora, że nawet sweterek to może być za małouśmiech
Perełki są bardzo ładne i eleganckie. Na ślub pasują jak najbardziej. Też się nad nimi zastanawiałam, ale do sukienki mi niestety nie będą pasować. Za dużo wszystkiego by było.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group