Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracje ślubne - ankieta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Dekoracje ślubne
Robiliśmy / będziemy robić sami
52%
 52%  [ 13 ]
Wynajęliśmy / będziemy wynajmować firmę
48%
 48%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 25

Autor Wiadomość
Ornament
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 0:50    Temat postu: Dekoracje ślubne - ankieta Odpowiedz z cytatem

Witam, zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie - bardzo ciekawią mnie jej wyniki i wasze wypowiedzi w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie wiem co mam odpowiedziećpytajnik?
kościół przystrajała mi firma wynajęta (kwiaciarnia), wystrój sali miałam w cenie wynajmu a dekoracje przed domem robiliśmy sami (a własciwie drużbowie robili) język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ja jestem w dalszym ciągu na etapie szukania odpowiedniej (albo raczej jakiejkolwiek) firmy która udekoruje mi salę...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ornament
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

firmę oczywiście najlepiej wybrać z polecenia znajomych. Jednak jeśli nie masz takiej możliwości poszukaj w Google czegoś w stylu dekoracje ślubne + twoje miasto lub jeśli jesteś z małej miejscowości to wpisz nazwe najbliższej dużej. Firmy dekoracyjne działają w dość dużym zasięgu (zwykle), więc myśle że ostatecznie coś znajdziesz. Ewentualnie poszukaj w katalogach ślubnych - również w google.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie forum bardzo pomogło w ogarnięciu sposobów na dekorowanie i sali i samochodu, etc i już wiem, że czasami wynajęcie firmy nie musi być koniecznością. Jeśli tylko mamy kogoś do pomocy, łatwo wszystko zrobić we własnym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
designer
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 21 Lip 2011, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby racja, że taniej zrobić samemu, ale kto ma do tego głowę przed ślubem? Ja wolę wynająć kogoś. Jeśli się dobrze poszuka to można zrobić coś za nie duże pieniądze.
_________________
carola
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 165
Skąd: Mysłakowice/Dania

PostWysłany: Czw 21 Lip 2011, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatecznie zdecydowalismy się, że sami zrobimy dekorację kościoła,sali i autka uśmiech Siostra(świadkowa) i mama mi pomogą i damy rade...Kościół będziemy ubierać w piatek a sala i autko w sobote.Kwiaty będzimy mieć po cenie hurtowej-koleżanka kupi mi je na swoją firmę uśmiech
_________________
MIŁOŚĆ-powiedzieć to sekundy, całe życie aby udowadniać.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anduina
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw 21 Lip 2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wynajeliśmy specjalistów. Kosztowała nas trochę, bo chyba z 800 zł (4 lata temu), ale myślę, że było warto. Ja mogłam się skupić na innych rzeczach, zamiast ganiać za szmatkami. Poza tym jeśli chce się zrobić ładną dekorację, to też za darmo się nie da - materiały, kwiaty serwetki itd - to wszystko kosztuje i to wcale nie mało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 21 Lip 2011, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gdyby nie to, że mam dość nieprzeciętne pomysły na dekoracje ( czasochłonne i nie łatwe do wykonania) to może i podjęłabym się sama dekoracji ale póki co wiem, że nie starczyłoby mi czasu.
Na 100% pewne rzeczy wykonam sama( stelarze do kwiatów do zawieszenia na ściany) ale wplecenie w nie odpowiednio kwiatów zeby wyglądało to tak jak chcę to juz wolę zostawić specjaliście.
Więc dla mnie w ankiecie powinna byc jeszcze jedna odpowiedź - część sama część firma dekoratorska uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group