Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meszek nad ustami:/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest żenuyjące, że baby muszą się kłopotać o takie sprawy. Ewolucja powinna jakoś szybciej nadążać za potrzebami i trwale nas pozbawić takich rzeczy. Ja się cieszę,że nie mam problemu z owłosieniem nad ustami, czy że mam jasne cieniutkie włosy na rękach. Ale bikini plus uda to jest taki wstyd,że cholera by to trafiła.....idę dziś się kapać za 2 godziny i będę znów się gimnastykować,żeby z tyłu ud to zgolić Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loute też wąsik traktuję woskiem. I też tak jak ty miałam problem z krostkami. Ale znalazłam rozwiązanie i odkąd go stosuję nie mam problemu z krostkami. po prostu przed zabiegiem dokładnie kilka razy to miejsce przemywam wacikiem nasączonym spirytusem. Następnego dnia jak czynność powtarzam. Trochę szczypie, ale da się wytrzymać. No i koniec z wypryskami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w zazdroszczę Ci, że znalazłaś rozwiązanie. ja robiłam już wszystko (folisan, woda utleniona, spirytus, nawet odkażanie prądem), niestety nic nie działa smutny z tego właśnie względu wybieram się na laser (bo już się do tej metody przekonałam na bikini, tak jak pisałam w poprzednim poście) Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi kosmetyczka zaraz po depilacji smaruje jakąś maścią, lekko brązową (trochę jak fluid) i trochę śmierdzącą ale daje radę i nie mam żadnych krostek uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://lekiznatury.pl/pl/1664-masc-tormentiolowa-pieciornikowa-zlozona-20g-ziaja.html

taką maścią?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo możliwe, że jest to tormentiol.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to tego jeszcze nie próbowałam oczko ale już mam zaplanowany laser, więc chyba nie sprawdzę tej maści. no trudno, może by pomogła uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na kiedy masz zaplanowany laser uśmiech I ile mniej więcej serii musisz zrobić?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na bikini robiłam 4 serie, ale jeszcze jedną zrobię dla przypomnienia, bo gdzie nie gdzie jeszcze pojawiają się włoski. podejrzewam, że z wąsikiem będzie podobnie albo więcej (jaśniejsze i słabsze włoski) laser zaplanowany na pierwszy tydzień lutego, serie powtarza się co 4 tygodnie (mniej więcej), czyli powinnam skończyć ok. kwietnia-maja. ślub na początku lipca, więc powinno być ok uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzę powodzenia w takim razie uśmiech Może ja też się skuszę laserem, ale trochę kasy trzeba w to włożyć żeby były efekty Confused Poza tym jeśli chodzi o wąsik, to nie można wyrywać tych włosków podobno, tylko golić, nie wyobrażam sobie tego raczej... Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group