Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meszek nad ustami:/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matinee
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 13

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
teraz laser jest powszechny i dość tani nie to co kiedyś


To prawda, poza tym są już nowe generacje laserów, które zostały przygotowane specjalnie do usuwania włosków, czyli Light Sheer. W tym momencie depilacja IPL przechodzi do lamusa, ten laser działa świetnie na zamykanie naczynek czy redukcję zmarszczek, ale z mieszkami włosowymi nie radzi sobie tak dobrze. A depilacja LS przeprowadzana co 3 miesiące (a trzeba od 3, 4 zabiegów do 6, wszystko zależy od koloru skóry i włosa) usuwa włoski na stałe. To też nie taki duży koszt, szczególnie górnej wargi - np. w studio Estetica można mieć jeden zabieg za 100 zł. A 100 zł co trzy miesiące nie jest aż tak bolesne dla kieszeni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 24 Sie 2011, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam meszek smutny
mój Połówek smieje się żebym zgoliła wąsy lol lol
Byc moze przed slubem zdecyduje sie na laser,teraz usuwam to kremem veet i na 2-3tyg mam spokój uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja usuwam woskiem do twarzy
na jakieś 1,5mies starcza jednorazowo. Również za pomocą tych plasterków reguluję brwi (rysuję na nich i wycinam odpowiedni kształt przykładając do brwi, później naklejam, zrywam i po kłopocie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 25 Sie 2011, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spasi a co do brwi to czy łapie równomiernie krótkie włoski?pytajnik
Bo mnie męczy wyrwanie pęsetą robie to co jakieś 2 tygodnie bo bardzo rzadko mi rosną włoski na brwiach Very Happy
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie wszystko ładnie łapie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2011, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj oglądałam filmik instruktażowy jak nitkować brwi. Wypróbowałam i jestem na tak. Podobno można też nitkować meszek nad ustami.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się zastanawiam nad laserowym usuwaniem włosów z ud- zwłaszcza chodzi mi o częśc tylną, to jakiś totalny dramat.

Jak długo trzeba uczęszczać na takie zabiegi, czy są drogie?pytajnik Samodzielnie nie jestem w stanie tego ogarnąć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2011, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są salony w których jeden zabieg można wykonać za 99zł. No i z tego co wiem, to trzeba odbyć kilka sesji...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchajcie! ja jestem dość mocno "owłosiona" Embarassed
co do wąsiku: robię od kilku lat woskiem, raczej kiepsko na to reaguję, pierwsze parę dni mam mnóstwo drobniutkich krostek z których robią się strupki i w ogóle nie za ładnie to wygląda. ale jak się ustabilizuje to potem spokój na parę tygodni. poza tym uważam, że wąsik jest najgorszą i najbardziej bolesną okolicą ciała do depilacji woskiem (a robiłam chyba już wszystko oczko ) a co do tego że włoski odrastają jaśniejsze i słabsze, to jak dla mnie nie ma różnicy, raczej są takie same (ale to wszystko indywidualna sprawa)

co do laseru: robiłam bikini i pachy, efekt super. trzeba powtórzyć kilka razy, ale warto (szczególnie przy ciemnych włosach). nie polecałabym IPL (te zabiegi po 99 zł), one mają krótkie światło działania i po jakimś czasie włosy odrastają. ja robiłam takim droższym laserem (za bikini płaciłam 400 zł za zabieg), ale efekt jest na prawdę super. wybieram się w lutym na wąsik też laserem. mam nadzieję, że pozbędę się tego paskudztwa na zawsze wykrzyknik oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group