Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Po tylu wspólnych latach.. skromny obiad czy weselisko??
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misia_m
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 33

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 22:04    Temat postu: Po tylu wspólnych latach.. skromny obiad czy weselisko?? Odpowiedz z cytatem

Witam

Mieszkam ze swoim narzeczonym już od prawie 5 lat. Mamy 2-letnie dziecko. Postanowiliśmy wkońcu się pobrac.
Nie jesteśmy do końca zdecydowani tylko jak ma wyglądac nasz ślub.
Nieoficjalnie jesteśmy już "rodziną" od tylu lat, że nie do końca jestem przekonana czy powinno byc to tradycyjne wesele (na 100 osób) z białą suknią itd..
czy może lepiej skromny obiad w restauracji w gronie najbliższych.

Jakieś rady? Propozycje?
Szczerze mówiąc/pisząc to nie wiem jak to zorganizowac smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misia moim zdaniem to zależy tylko od Was, na co macie ochotę i ile pieniążków możecie wydać
Jeśli podoba Ci się pomysł wystąpienia w białej suknie i zabawy do białego rana to zrób weselicho , jeśli wolisz te pieniądze przeznaczyć na coś innego a szczęście świętować w gronie najbliższych to tylko obiadek. Z tego co się zorientowałam na forum jest kilka osób w podobnej sytuacji i te dziewczyny robią normalne wesela
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misia to już od Was zależy, jakbyście chcieli to mieć. Musicie sobie razem przemyśleć jak chcecie świętować ten ważny dzień uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem, że jest tyle opcji do wyboru, ale nie rozumiem, że kompletnie nie wiecie jak Wasz Dzień powinien wyglądać. a to czy bedziecie mieć huczny ślub czy skromny obiad poślubny nie zalezy od tego ile jesteście razem i czy macie dzieci tylko od waszych upodobań (i możliwości finansowych) uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mają rację. Jak chcecie się bawić i hucznie świętować TEN dzień to nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli zawsze marzyłaś o białej sukni to czemu nie?
A jeśli Wam na tym wszystkim nie zależy to zróbcie skromny obiad a pieniądze przeznaczcie na np. podróż poślubną uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
misia_m
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 33

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo będziemy miec porównanie.. w lipcu będziemy na 50-cio osobowym weselu.. skromnym obiedzie w restauracji
a we wrześniu na tradycyjnym weselu z ponad setką gości uśmiech

Chcielibyśmy z narzeczonym normalne wesele.
Może nie jakies ekstra huczne, ale takie przeciętne z kamerzystą, zespołem i zabawą do białego rana.

Taka pierwsza wstępna lista gości dosięgnęła setki, ale napewno jest do redukcji smutny
Powodem oczywiście finanse.. nikt z rodziny nam nie pomoże, wszystko płacimy sami, a odkładanie ślubu, żeby uzbierac więcej pieniędzy w naszym przypadku raczej się nie sprawdzi, bo ciężko odłożyc przy dziecku..

Jak narazie pracujemy nad ustaleniem daty i jesteśmy raczej za zwykłym weselem lol (oby finanse nam na nie pozwoliły)
w końcu od małego marzyłam o pięknej białej sukni Exclamation uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misia_m też mam dziecko i wiem jak trudno przy nim odłożyć coś kasy uśmiech a mimo to mam swoje wymarzone wesele uśmiech my np robimy na 50 osób i mamy fotografa i imprezkę do rana uśmiech i też sami sobie płacimy oczywiście wspomagamy się malą pożyczka ale wiem że damy radę uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia_m
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 33

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaklina89 napisał:
misia_m też mam dziecko i wiem jak trudno przy nim odłożyć coś kasy uśmiech a mimo to mam swoje wymarzone wesele uśmiech my np robimy na 50 osób i mamy fotografa i imprezkę do rana uśmiech i też sami sobie płacimy oczywiście wspomagamy się malą pożyczka ale wiem że damy radę uśmiech



mam nadzieję, że my też damy radę..
ja nie pracuję, z comiesięcznych wypłat narzeczonego ciężko coś uchowac, szczególnie gdy mieszka się na wynajmie, ale jesteśmy dobrej myśli
dwa miesiące pracy za granicą i będzie spora kwota, później pewnie mały kredyt i powinno się uzbierac..
a jak to się mówi, spłacaniem będziemy sie martwic później lol

widze, że dzidziuś też z marca uśmiech no i serdeczne gratulacje Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdziuniaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam nie dawno na takim skromny 50 osobowym weselu i powiem szczerze, że się naprawdę ubawiłam i wcale nie było gorsze od tych wielkich Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netty
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 71
Skąd: Bydgoszcz/ UK

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez z moim kochanym jestem juz 5 lat i mamy 3miesieczna coreczke ale mimo wszystko chcemy huczne wesele Very Happy niewyobrazam sobie inaczej!od malenstwa jak chyba kazda marzylam o pieknej sukni i zabawie do rana Very Happy a poza tym nasi rodzice szczegolnie rodzice D.naleza do takich ktorzy lubia sie bawic i wypic na imprezach wiec by chyba nie przyzyli skromnego obiadku lol
tylko tyle ze my mamy troche latwiej bo juz 1/3 budzetu na wesele odlozylismy przed tym jak w ciaze zaszlam. teraz z mala bedzie trudniej bo ja nie pracuje ale mieszkamy w Anglii wiec to zawsze szybciej sie zbierze niz w Polsce Rolling Eyes
_________________
Bo kto z milosc jeszcze nie umarl nie potrafi zyc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group