Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Po tylu wspólnych latach.. skromny obiad czy weselisko??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 4 Sty 2010, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli ktoś lubi i niejest to na zasadzie "postaw się, a zastaw się" to też uważam, ze warto. jeśli tylko komuś to przyjemność sprawia. to jedyne kryterium Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Irenka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 118

PostWysłany: Pon 4 Sty 2010, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne masz rację. Gdybyśmy musieli brać kredyty na wesele, o bysmy zrezygnowali. A tak urzadzamy sami za swoje. Z poczatku zastanawialismy się czy nie szkoda pieniedzy...Uznaliśmy, że to raz w życiu i chcemy świetowac z całą rodziną Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolajcik
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 30
Skąd: Legnica

PostWysłany: Pią 15 Sty 2010, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy ze sobą ponad 7 lat a mieszkamy razem ponad 6 lat. Mimo to marzy mi wesele i sukienka itd. Jesteśmy w trakcie organizowania ślubu i wesela na ok 120 osób. Naprawdę czuję, że to spełnienie moich dziecięco- dziewczęcych marzeń.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaga27
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 70

PostWysłany: Pią 15 Sty 2010, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chcialam maleńskie wesele a najlepiej tylko cywilny i po tem obiad ale M. chcial koscielny z cala ta otoczka i wesele wiec to raczej jego marzenie a nie chce go pozbawiac marzen. Jeszcze by mi potem cale zycie wypominał Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Sro 5 Maj 2010, 13:27    Temat postu: Re: Po tylu wspólnych latach.. skromny obiad czy weselisko?? Odpowiedz z cytatem

misia_m napisał:
Witam

Mieszkam ze swoim narzeczonym już od prawie 5 lat. Mamy 2-letnie dziecko. Postanowiliśmy wkońcu się pobrac.
Nie jesteśmy do końca zdecydowani tylko jak ma wyglądac nasz ślub.
Nieoficjalnie jesteśmy już "rodziną" od tylu lat, że nie do końca jestem przekonana czy powinno byc to tradycyjne wesele (na 100 osób) z białą suknią itd..
czy może lepiej skromny obiad w restauracji w gronie najbliższych.

Jakieś rady? Propozycje?
Szczerze mówiąc/pisząc to nie wiem jak to zorganizowac smutny


Witaj uśmiech Wiesz powiem Ci że jak chcecie i macie taką możliwość finansową to zróbcie sobie wesele na ileś tam osób i akurat możesz pójść w wymarzonej białej sukni ślubnej .. w takiej jakiej sobie zamarzysz Very Happy Nie wiem czy to coś pomoże ale moja taka dalsza ciocia wyszła za swojego męża dopiero po 8 latach związku i mieli już czwórkę dzieci i jakoś im na wszystko starczyło (choć nie są bogaci czy tam zamężni nie posiadają mega fortuny) na suknię itp .. Mówi się że pieniądze to nie wszystko uda wam się odłożyć pieniążki to super nie to jeszcze lepiej ja r mam synka z poprzedniego związku i ma mój syncio obecnie 5 lat .. mam wspaniałego narzeczonego i nie powiem czasami brak nam funduszy ale nie jest aż tak tragicznie sama wiem że na ślub (a bierzemy jedynie cywilny)jaki na dziecko trzeba pieniążki wydać ... Zrobicie jak uważacie to wasze życie Very Happy
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lunafly
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Szczawno Zdr/Southampton U.K

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z moim Krisem ponad 2 lata razem, a zareczylismy sie w ostatnie Boze Narodzenie, mimo to postanowilismy,ze nie bedziemy organizowac wielkiego weseliska, chcemy zoorganizowac piekny obiad i mozliwe,ze z podwieczorkiem w resteuracji , suknia biala bedzie bo nie przepuszcze, skromnie i bardziej oszczednie, bo marza nam sie porzadne wakacje, to nasza decyzja i tego sie trzymamy.
_________________
... Jeśli życie potraktuje cie cytryna, zrób z niego lemoniadę wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arturkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 52
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Maj 2010, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto celebrować każdą doniosła chwilę. To czy zrobicie imprezę na 12 czy 120 osób zależy tylko od Was (i ilości rodziny czy przyjaciół) i tak naprawdę jest sprawą drugorzędną.
Ważne abyście nie zapominali o sobie a ślub będzie doskonałym momentem w rozwoju Waszej miłości i przyjaźni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 28 Maj 2010, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane moje, ja jestem z moim J już 12 lat, mieszkamy razem 8 lat. Decyzja o ślubie i weselu przez te lata ewaluowała i przybierała różne kształty. Jedna po wielu wspólnych rozmowach stwierdziliśmy, że byliśmy już u tylu osób na weselach, że po prostu głupio byłoby nie zrobić swojego. Wkręciliśmy się w przygotowania tak głęboko, że sprawiło nam to ogromną frajdę (nawet nie przypuszczaliśmy, że tak będzie) i teraz ten główny argument odszedł w niepamięć i jesteśmy szczęśliwi, że zdecydowaliśmy się w ten sposób celebrować nasz dzień zaślubin.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariana
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 45

PostWysłany: Pon 14 Cze 2010, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!

Szczerze mówiąc to podziwiam, ja robię wesele głównie dlatego że rodzice sobie inaczej nie wyobrażają...
A jakby ode mnie zależało to chyba jednak wybrałabym skromy obiad, albo w ogóle wyjechała gdzieś daleko i wzięła ślub na egzotycznych wyspach.
Ale myślę, że skoro jesteście już długo ze sobą to najpierw uzbierajcie kasę, a potem zróbcie ślub marzeń.

Powodzenia i trzymam kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Wto 15 Cze 2010, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duże wesele oprócz większych nakładów finansowych pokłada także dużo czasu.

Obiad to mniej przygotowań i bardziej rodzinnie a białą suknię i tak można założyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group