Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

APEL CYWILNYCH MŁODYCH PAR
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wzięliśmy teraz ślub cywilny.
Miał być dla nas nic nie znaczącą formalnością.. potrzebowałam ubezpieczenia i najtaniej było wziąć ślub cywilny już teraz... a kościelny we wcześniej wybranym przez nas terminie.

Wyszło zupełnie inaczej..
Przejmowaliśmy się, goście się wzruszali.. a my sami bardzo to przeżyliśmy!
Ja najbardziej chwilę, gdy się podpisywałam w wykropkowanym miejscu z napisem "żona".. Myślałam, że się popłaczę! Cool
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużko, właśnie miałam się Ciebie zapytać, jak wrażenia i emocje tego dnia? ale wystarczy mi chyba to, co napisałaś powyżej. Emocje biorą jednak górę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja chyba jakiś nieczuły głaz jestem smutny
u mnie tylko przeogromne szczęście było...żadnych łez wzruszenia... Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa, jaki nieczuły głaz?
przeogromne szczęście to właśnie to, co powinno się czuć uśmiech a że niektórym z dziewczyn poleci łezka czy trzęsą się dłonie... każda z nas inaczej to przeżywa, ot i tyle Wink

z taką bielizną, jaką fundujesz mężowi, by widział świadczy o tym, że żadne z Ciebie głaz czy inny kamień Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goodnight
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 136
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2010, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja równiez popieram ten apel. A ostatnio i u mnie pojawił się pomysł urządzenia ślubu w sali obok sali, w której będzie wesele. USC nie jest wcale daleko, ale oszczędziłoby to dojazdu, a także niedogodności związanych z wchodzeniem po wysokich schodach w USC, ktore mogłyby sprawić problem moim chorym dziadkom. Ostatnio nawet w gazecie lokalnej mojej miejscowości napisano (bardzo krotką) notkę o tym, że tak niewiele par bierze ślub poza usc i szkoda, ze tak jest. Mam nadzieję, że mi i narzeczonemu uda sie załatwić taki ślub poza usc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2010, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to już wiem, że na swoim cywilnym będę ryczeć jak bóbr, zwłaszcza, że mój przyszły mąż układa sam swoją przysięgę dla mnie (oczywiście najpierw będzie ta formalna, dopiero potem nasza). No albo zacznę się śmiać jak nienormalna, bo często tak reaguję na stres.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2010, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też się nie wzruszaliśmy, tylko bardzo radośnie podeszliśmy do sprawy - wszyscy goście twierdzili potem, że był to najweselszy ślub, w jakim brali udzial uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kotołak
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...to można dołączyć własną przysięgę? A co na to urzędnik? nie wygoni nikogo za takie "rozgadywanie się", bo tam przecież pod drzwiami kolejka stoi i przytupuje? Bierzemy ślub w warszawskim USC na Starym Mieście, to jest, z tego co wiem po zeszłorocznym ślubie kuzynki, prawdziwa fabryka...
_________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110624310117.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penelope
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 574

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kotołak, takie rzeczy raczej trzeba wcześniej ustalić - no i niekoniecznie muszą się zgodzić w urzędzie, to kwestia dobrej woli. Szczególnie trudno w takich obleganych urzędach. Znacznie łatwiej dogadać się tam, gdzie jest niej par. Na Starym Mieście - małe szanse, ale warto spróbować i być upartym uśmiech Powodzenia!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Czw 25 Lis 2010, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My braliśmy ślub na Pradze. Mniejszy przerób, więc z niczym problemu nie było. Urzędnicy przemili i pomocni, otwarci na parę młodą. Myśleliśmy o Pałacu Ślubów, ale po czasie cieszę się, że nic z tego nie wyszło.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group