Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pytanie z innej beczki - czyli nasze mamy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
san parsau
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wysłałam pw uśmiech
_________________
www.facebook.com/strefadruhny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emilka82
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 2

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 21:34    Temat postu: suknia dla mamy Odpowiedz z cytatem

Moja mama kupiła suknie szyta na miarę w laurelle (moja suknia slubna tez jest tej firmy). Bardzo ładna. Z tafty jedwabnej i koronki. Niestety kolor trochę smutny (ciemny beż) ,ale nic innego nie wchodziło w grę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to zdążyłam usunąć fotę mojej mamy uśmiech jakby ktoś chciał, służę na pw.
Mama miała stalowofioletową kieckę + fioletową narzutkę.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nalka3
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 16

PostWysłany: Czw 9 Lip 2015, 14:05    Temat postu: Sukienka dla mamy Odpowiedz z cytatem

Wybierając mamie sukienkę możesz zerknąć na ewentualną podpowiedź, jaki fason do danej figury. Znajdziesz ją tu: http://weddinginspiracje.blogspot.com/2015/06/mama-na-slubie-i-weselumom-at-wedding.html uśmiech
_________________
Natalia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brysia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Lip 2015, 15:26    Temat postu: Re: Sukienka dla mamy Odpowiedz z cytatem

Moja mama jest bardzo elegancką kobietką. Miała kapelusz, brzoskwiniową sukienkę za kolano bo twierdziła że nie wypada kobiecie po 50 i w dodatku mamie panny młodej przyjść jak na plażę. Do tego pudełkowa marynareczkę, Wyglądała super bardzo dostojnie. Większość ciuszków była z sieciówek ale torebkę i sukienkę kupiłyśmy razem na marwilskiej. uśmiech
_________________
Jest tylko jedno zło na świecie - strach, jest tylko jedno dobro na świecie - miłość. więcej
Anthony de Mello – Przebudzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorczi
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Wrz 2015
Posty: 48
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 12 Wrz 2015, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze moja mamcia to już teraz przeżywa "w co ona się ubierze". Na co dzień nigdy nie chodzi w spódnicach czy sukienkach, bo ma no.. jakby to napisać dość masywne łydki (bardzo oczko ) a do tego żylaki i bardzo się ich wstydzi... Mówi, że ubranie się na to wesele to będzie dla niej koszmar. Nie wiem co jej poradzić. Myślicie ze eleganckie spodnie cygaretki, jakaś piękna zwiewna bluzka i marynarka w jakimś ostrym (np kobalt lub róż) kolorze to dobre ubranie dla mamy PM? Do tego zawsze można dobrać jakiś modny naszyjnik... Ale mama się przejmuje, że powinna iść w sukience. Do tego teściówka jest mega zgrabna gwiazda (już zapowiedziała, że będzie mieć dwie kreacje... masakra). Co tu robić?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group