Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pytanie z innej beczki - czyli nasze mamy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 8 Wrz 2013, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ona się kompletnie nie zna na modzie. ogólnie mieszka za granicą i przyjedzie na tydzień przed ślubem dopiero, dlatego prosiła mnie żeby już mniej więcej dla niej upatrzyć coś żeby tylko przymierzyła i zdecydowała.ale właśnie taki jest problem że nie mam pojęcia w jaki sposób ubierają się mamy panien młodych i nie wiem co mogłabym jej doradzić Confused dlatego pytam was o radę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 8 Wrz 2013, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam za granicą nie kupi czegoś fajnego ? może poprosić jakąś koleżankę żeby się z nią wybrała na zakupy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2013, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem polega na tym że nie bardzo ma tam na kim polegać a nie chce tu wylecieć w czymś "niepasującym" bo też nie wie w co się teraz ubiera na wesela tym bardziej jako matka młodej
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2013, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu ale nie ma jakiegoś specjalnego typu ubrań dla mam państwa młodych. Wiadomo, powinny ubrać się elegancko, ze smakiem, ale czy ubiorą długą suknię czy prostą sukienkę koktailową to już ich wybór.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2013, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha czyli poprostu muszę się przejść i popatrzeć. nie cierpię wybierać czy doradzać komuś ubrań. no ale tu jestem zmuszona smutny ehh mimo to dzięki za pomoc uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2013, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sopocianko, potwierdzam, Twój tata w smokingu wyglądał jak agent 007! (przynajmniej na zdjęciu) uśmiech

Z moją mamą problemów nie było, miała dwie kreacje, obie w zbliżonych kolorach. Na ślub i do północy była w szafirowej sukience, do kościoła miała bolerko, natomiast po oczepinach wskoczyła w chabrową sukienkę z srebrnymi akcentami (podobno druga sukienka zrobiła furorę, chociaż ja nie byłam zwolenniczką tego żeby się przebierała) - buty miała srebrne.
Natomiast z babcią - to była masakra, kilka miesięcy szukania dla niej kreacji i ciągłego marudzenia. Tragedia. Jednakże finalnie babcia zebrała same pochwały i komplementy. uśmiech
1. 2.
Ad 1. Tak wyglądały w kościele i przez większą część wesele, oczywiście bolerka poszły w kąt bardzo szybko.
Ad 2. ...a tak mama prezentowała się po północy, z przodu sukienki był kołmierzyk wysadzony srebrnymi cekinkami, co bardzo mi się nie podobało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2013, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj sukienka mojej mamy i kawałek sukienki teściowej oczko


Mama miała czerwoną prostą sukienkę, do tego perłowy paseczek i perłowo-beżowe buty. Sukienka prosta, ale jedyna taka na weselu. Za to teściowa swoją kupiła na ryneczku i na weselu 4 inne kobiety miały niemal identyczne sukienki (materiał i krój ten sam, jedynie wykończenie dekoltu inne).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2013, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt, moja teściowa miała podobne buty(do czasu) jak Twoja mama . uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2013, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o dzięki dziewczyny!wykrzyknik Very Happy teraz mam jakiś obraz uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny. Odświeżam trochę temat. Moja mama jest większych gabarytów (nie jakaś bardzo gruba, ale rozmiar coś powyżej 44). Ciężko jej coś znaleźć w butikach czy sieciówkach typu promod. Znacie może jakiś sklep z sukienkami dla takich osób? Może być nawet jakiś projektant, ceny nie zbyt ważne oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group