Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

maly wielki problem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to się dzieje, ale one zawsze dolatywały na weselach , na których byłam. Jedne były właśnie zwinięte w kulkę a inne obciążone jakąś spinką czy innym czymś, co wcześniej służyło do wpięcia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba kwestia dopracowania takiego szczegółu, jak forma tego welonu przy rzucaniu... w sensie, kulka czy nie kulka, z doczepionym ciężarkiem czy bez Wink

Liziii, zatem niech siła kinetyczna i (chyba) odśrodkowa będzie z nami podczas oczepin Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka - moze utnijmy kawalek starej firanki i potrenujmy w domu? uśmiech ja nawet jestem gotowa to zrobic biorac pod uwage ze moje wesele ma byc idealne! język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii, ja tylko czekałam, aż któraś z nas wpadnie na ten pomysł Very Happy
ale u mnie mały problem jest - nie mam firanek, bo tu mało kto firanki ma w domu Rolling Eyes

ale może pończochy z dodatkiem czegoś zrobi swoje? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajoma opowiadała nam niezła historię apropo rzucania welonem Very Happy Welon doleciał.. ale pobiła się o niego siostra panny młodej i siostra pana młodego Very Happy Jedna z nich złapała, a druga chciała jej wyrwać Very Happy
I się dosłownie pobiły. Teraz (kilka miesięcy po ślubie) się do siebie nie odzywają...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sklepach pakujących prezenty są takie materiały do pakowania podobne do tiulów, więc tam możecie sobie sprawić próbny welon lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wiecie co, ja muszę przyznać, że nie rozumiem dziewczyn, które na samo hasło "rzucanie welonem" dostają, za przeproszeniem, sraczki i robią z siebie pośmiewisko dosłownie, wyrywając sobie welon...

bo ja rozumiem, że to forma zabawy, taka z przymrużeniem oka, ale faktem jest, że niektóre stawiają sobie za cel honorowy go złapać i już Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to raczej jest stresująca sytuacja, bo jak takowy welon złapiesz, a muszkę Pana Młodego złapie jakiś pijany stary spocony chłop (zamiast naszego faceta) to jest raczej niefajnie.... ja raczej staram się uciekać od rzeczy rzucanych podczas oczepin odkąd złapałam mając 7 lat na ślubie siostry i takowy starszy pan potem tańczył ze 4 piosenki trzymając mnie na rękach Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze stoję z tyłu.
dwa lata temu, byliśmy na ślubie znajomych tutaj i specjalnie zeszłam dziewczynie z drogi, żeby złapała welon, bo i tak brała ślub jako następna, więc po co się spinać?

tiaa, spoceni wujkowie, starsi panowie... ten mniej przyjemny "urok" wesel i zmora małych dziewczynek Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 29 Sty 2010, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci spoceni panowie, podpici i popluci wujkowie - to mnie przeraża. Mam nadzieję, że u mnie tego nie będzie, no łudzę się jeszcze. Będę ich po prostu omijała uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group