Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracje pasujące do sali. Proszę o radę.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rybba
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 5

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jak obiecałam, wstawiam kilka zdjęć udekorowanej sali.
Kolory przewodnie to bordo, ecru i niewielka domieszka pomarańczu.

W tych kolorach wykonana była dekoracja sali, kościoła i samochodu oraz bukiety. Takie też żywe kwiaty miała wpięte we włosy.

bukiet przed parą młodą


bukiet na stole gości


winietki i menu


stół państwa młodych




bukiet panny młodej


bukiet panny młodej, świadkowej i butonierki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ładne zestawienie kolorów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie uśmiech
I ten pomysł z winietkami w cukierku językjęzyk
Coś mi się przypomina językjęzykjęzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulex
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 21 Mar 2010, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Jestem tu nowa, dopiero wczoraj odkrylam to forum i strasznie nad tym ubolewam smutny tyle tu porad, opini i ciekawych rzeczy, a ja przeczytalam chyba caly internet a tu nie trafilam Wink
Prawie cala noc siedzialam i czytalam wasze opinie na temat dekoracji i przyznam, ze jestem zaklopotana i zaskoczona bo nie spodziewalam sie, ze dekorujac sale trzeba zwracac uwage na kolor wiazanki slubnej czy zaproszen.
Jesli jest ktos kto moglby mi doradzic w sprawie sali to bede wdzieczna uśmiech
Otoz sala ma kolor scian ecru, na suficie jest material bialy i zloty, obrusy, nakrycia, kolumny sa biale, zaslony zlote. Ogolnie to potrzebuje malo ozdob i myslalam tylko nad jakimis swieczkami, winietkami i kwiatami ale kompletnie nie wiem jaki kolor tego dobrac Confused dodam, ze nie chcialabym czerwonego gdyz nie przepadam za tym kolorem. moj ulubiony to roz i fiolet, ale to chyba nie pasuje....
Bede wdzieczna o jakiekoliwek rady. pozdrwiam uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anulex - moim zdaniem fiolet bedzie bardzo pasował do ecru, złota i bieli. Mozesz brac pod uwage kolor zaproszen czy wiązanki ale nie musisz. Czesc Panien mlodych z tego co widze ma w jednej kolorystyce albo odcieniach tego samego koloru i zaproszenia i winietki i kwiaty w bukiecie oraz dekoracje sali. Ale czesc trzyma tylko zestawienia - winietki + zaproszenia, kwiaty panny mlodej + swiadkowej, kwiaty na sali sa zupelnie inne uśmiech To wszystko tak naprawde zalezy od tego czego Ty chcesz - czy marzy ci sie całosc dopasowana do siebie i jakis kolor przewodni wesela czy niekoniecznie.

U mnie np powiązaniem będzie złoto. Mamy złote zaproszenia i winietki, suknia jest ecru wiec nadal ciepły odcien. Ale bizuterie mam srebrną i z białego złota. Za to moj narzeczony jako ze ma koszule ecru, ma złote (zolte) spinki bo ponoc takie sie dobioera do takiej koszuli. Takze u mnie jest sporo kolorow oczko

Mysle sobie ze np fioletowa eustoma w wazonach na stołach + białe dodatki czy złote byłyby całkiem fajne. Ja bym przełamała te jasne ciepłe kolory czyms zywym a fiolet chyba idealnie sie do tego nadaje (skoro nie chcesz czerwieni). Moze odcien fuksji? Jesli lubisz róz.. Ale moze sie gryzc ze złotem..
Najlepiej gdybys wkleila zdjecia sali - moglybysmy wiecej napisac uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Lizii, fiolet będzie pasował. Ja mam podobną kolorystykę sali - biel, ecru i do dekoracji wybrałam śliwkę. Doda sali charakteru i nie będzie "mdło" Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulex
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziekuje za odpowiedzi Very Happy ciesze sie, ze fiolet pasuje, w sumie jest tyle odcieni, ze chyba cos wybiore. tylko boje sie, ze wlasnie dobiore takie ze nie beda pasowac Sad najlepiej by bylo miec kawalek np firanki ze soba i dobierac do niej dekoracje hehe Very Happy najgorsze jest to, ze jak ogladalam sale jakies 3 miesiace twmu to zapamietalam ja inaczej niz teraz widze na zdjeciach Confused i nie wiem czy oni zmienili troche ten wystoj czy mi sie cos miesza Confused
kurde nie mam pojecia jak tu wstawic zdjecie...moze podam adres pod ktorym jest sala Wink http://gastronomia-szczecin.pl/lokale/pod-rozami
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jakieś ciemniejsze odcienie, bardziej intensywne; pastele moim zdaniem odpadają.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym razem ja zgodze sie z Juliette Very Happy Takze wybralabym intensywniejsze odcienie fioletu, jasny ecru + pastelowe fiolety czy róze stworzą mdły słodki obrazek..



wybrałabym ten sliwkowy z 1 sukienki po lewo lub tej całkiem po prawo..
jeszcze tego typu odcienie mi przychodzą na mysl:


to przy okazji mozna by uzyc jako kwiatow w wazonach na stołach


- lub taki fiolet, wlasnie lekko sliwkowy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulex
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestescie kochane buziak naprawde balam sie, ze bede musiala miec czerwone dekoracje. ale moge dac takze jakies dodatki w tych kolorach co sala(bialy, zloty ,ecru) czy nie? czy wszystko musi byc w odcieniach fioletu? a skoro tak wszystko wiecie uśmiech to powiedzcie mi jeszcze czy balony to nie tandeta? czy nie bedzie juz tego za duzo?nie bylam na zadnym weselu od 7 lat wiec nie wiem jaka jest moda Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group