Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co z aproszeniami dla dzieci rodziny i znajomych???
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milena85p
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 12

PostWysłany: Wto 3 Lut 2009, 18:12    Temat postu: Co z aproszeniami dla dzieci rodziny i znajomych??? Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Very Happy
Mam problem odnośnie zapraszania dzieci na ślub i wesele.
Ja z narzeczonym kiedy jeszcze nie byliśmy zaręczeni mówiliśmy sobie, że nie chcemy dzieci na weselu i tak uważamy nadal. Jednak naszego zdania absolutnie nie popierają nasi rodzice.
Dzieci byłyby w wieku od około 2 lat do około 8 lat i bardzo się boimy, że dzieci będą biegały po sali itp. No i co później jak będą zmęczone, sala nie ma pokoi noclegowych.
Jeżeli wy również miałyście podobny dylemat proszę o rady
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 3 Lut 2009, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tez taki temat "dzieci na weselu".....ale tu pewnie tez sie dziewczyny wypowiedzą.. Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnej sytuacji nie mam bo dzieci będą pewnie.Tzn u nas jest tak że na zaproszeniach takich maluchów się nie pisze,ale rodzice zwykle przychodzą z nimi,ale nikt pretensji o to nie ma.Więc jak ktoś przyjdzie z dzieckiem to będzie ok,przyjdzie bez dziecka to tez ok.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na szczecie nie mam problemu z dziecmi, bo w rodzinie nie ma takich maluchow. najmlodszy bedzie mial lat7, najstarszy 15lat. dzieci na wselu bede miec piecioro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Bydgoszz/Gdańsk

PostWysłany: Sro 4 Lut 2009, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas będzie moja kuzynka z prawie 3 letnią córeczka, ale ona nawet gdyby było zaproszenie bez dzieci, to i tak by z nia przyszła, a do tego moja kuzynka, która ma 10lat. Za ta małą i tak nie płacimy, bo dzieci do 5 lat mamy gratis.Ale nocleg dla niej...w ubiegłym roku byłam na slubie sasiadk i kuzynka narzekała, ze sasiadka nie zapewniła miejsca do spania dla jej córki(ta sąsiadka ma syna i mając małe łóżko w pokoju przy sali do dyspozycji-przeznaczyła je dla synka , a nie dla gościa, choć a koniec wyszło tak, ze oboje tam spali:)). my uważamy, ze jak mała bedzie chciała iśc spać, to niech jej mama coś zapewni.My przy sali nie bedziemy meli żadnych pokoi, bo tam nie ma hotelu.
dla rodziny z daleka też nie zapewniamy noclegów, jedynie możemy pomóc w rezerwacji. I nawet nikt o to pretensji nie ma, bo ludzie sami mówia, ze sobie coś wynajmą.a dzieci rodziny z daleka zostana pod opieka jakiejś kuzynki z drugiej strony(także 4 dzieci mniej).
Duzo ludzi uważa, że na wesele przychodzi się bez małych dzieci i tyle.

aaa...jeszcze będzie u nas moja kuzynka, która będzie miała wtedy 1,5roku, ale niewiem właściwie co z nia, moze później zawiozą jado domum albo od poczatku załatwią np.chrzestnych do opieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy tylko wybiórczo dobrane dzieci. Wszystkich byśmy zdecydowanie nie chcieli.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale jak powiuedziec rodzicom tych dzieci ze nie chcecie zeby z nimi przyszli. to chyba jednak troche nie wypada....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy..jeśli np zanosicie zaproszenie osobiście to jest wtedy moment na rozmowe i wyjaśnienie z jakiego powody dzieci niepowinny byc zabieran.....ze niema tam warunków, ze niebedzie innych dzieci, czy rózne inne....ale jakis konkretny nie typu ze niechcemy dzieci i tyle.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm jak dla mnie osobiście to dziwny dylemat. Na naszym weselu będzie kilkoro malutkich dzieci, ale nie wyobrażam sobie zapraszania bliskoch mi osób i bez ich dzieci. To, ze tak powiem "problem" rodziców co zrobią jak maluch zacznie marudzić. Bynajmniej u mnie tak jest. Albo przyhcodzą bez dzieci, albo idą wcześniej z wesela. Ich wybór. Jednak uważam za niestosowne, żeby zapraszać rodziców bez dzieci. Takie moje zdanie uśmiech Wiadomo, zę maluchy to chcą być w centrum i dziewczynki zawsze chcą łapać welon język ale jakby tak nie biegały po sali to jakoś drętwo Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u nas też tak jest.I z takich dzieciaków to niezły ubaw nieraz na weselach.
i racja-jak zaczną marudzic czy będą chciały spać to problem ich rodziców a nie nasz.Ale też bym nie powiedziała nikomu że zapraszam ale przyjdzie bez dzieci.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group