Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bony jubilerskie jako prezent?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram dziewczyny ja tez wolałabym pieniądze niż taki bon. Sami dajemy tylko pieniążki jak idziemy na wesele, bo to duzo lepsze niż nietrafiony prezent.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaliaEea
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie by taki bon ucieszył. w biżuterie też można zainwestować, ale nikt o tym nie myśli bo to niepraktyczne, pieniądze są potrzebne na inne rzeczy itp. itd. a poza tym należy się nam coś ładnego co podkreśli naszą urodę Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 7 Maj 2009, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KaliaEea ja właśnie też tak uważam.Taki bon to nie prezent, który może być nietrafiony, a pieniądze młodzi wydadzą mniej lub bardziej przemyślanie i po latach nie będą pamiętali co od nas dostali.Zrobiłam małą sondę w pracy i wyszło z niej. że to całkiem fajny pomysł.
A tak na marginesie to w tym roku miałam już w rodzinie chrzciny,będzie komunia i dwa śluby Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Czw 7 Maj 2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KaliaEea napisał:
a mnie by taki bon ucieszył. w biżuterie też można zainwestować, ale nikt o tym nie myśli bo to niepraktyczne, pieniądze są potrzebne na inne rzeczy itp. itd. a poza tym należy się nam coś ładnego co podkreśli naszą urodę Very Happy

ja rowniez tak mysle, przynajmniej jakas pamiatka z tego dnia pozostanie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam problem, bo Rodzice się uparli na prezent i usiłuję ich odwieść od tego pomysłu - bezskutecznie smutny pieniędzy w naszej rodzinie się nie daje, więc jestem w stresie pt. 5 kompletów pościeli (używamy tylko z Ikei i inna nie będzie pasować, Twisted Evil ) lub inne dziwne rzeczy Evil or Very Mad Mama już wpadła na pomysł bonu, właśnie w Aparcie, ale nie chcemy biżuterii, tylko niestety money money money Wink ostatnio zasugerowałam jej bon z innego sklepu, np. z Rosenthala lol lol no cóż, już za 3 miesiące się okaże, kto zwyciężył... lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musimy uśmiech sobie zakupić te Very HappyVery Happy no wie cie co komplety pościeli...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sob 9 Maj 2009, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kuzyn..z racji strachu przed podwójnymi prezentami, zrobił listę prezentów jakie chcieliby dostać. Lista poszła w obieg i każdy skreślał to co ma zamiar kupić. Na liście były wymienione rzeczy o podobnej wartosci finansowej. Prezenty były udane i żaden się nie powtórzył.


pozdrawiam
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my nie chcieliśmy listy prezentów, bo nie chcemy prezentów - każdy ma inny gust i nie wiadomo, co by nam kupił Evil or Very Mad wolimy już te bony (byle wiedzieć wcześniej, do jakiego sklepu) lub po prostu kasę Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prada napisał:
Mój kuzyn..z racji strachu przed podwójnymi prezentami, zrobił listę prezentów jakie chcieliby dostać. Lista poszła w obieg i każdy skreślał to co ma zamiar kupić. Na liście były wymienione rzeczy o podobnej wartosci finansowej. Prezenty były udane i żaden się nie powtórzył.


pozdrawiam

ja tez sie zastanawialam nad taka lista, bo u mnie pewnie nie kazdy bedzie dawal pieniezki w kopercie. a to jest jeden z najlepszych sposobow na unikniecie 5 mikserow itp język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że i tak może się zdarzyć, iż jakiś gość poczuje wenę twórczą i sam coś kupi - czyli, ani się nie dostosuje do listy prezentów, ani do prośby o kasę Evil or Very Mad
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group