Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czym jest dla was malzenstwo?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 17 Maj 2009, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

liceum... toż to często epoka kamienia łupanego. w liceum jeszcze się często myśli o niebieskich migdałach. ale potem zaczyna się szybki kurs dojrzewania, szkoła lub praca.... i w ciągu 2-3lat wiele rzeczy się zmienia. u niektórych oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym jest różnica pomiędzy zwykłym liceum, a wieczorowym w którym się za siebie odpowiada i trzeba już zachowywać się jak osoba dorosła. Obie z Miss kończyłyśmy wieczorowo oczko Ale tak czy tak w ciągu tych kilku lat od liceum się dużo zmienia...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Malego Ksiecia" po raz pierwszy czytalam jak mialam jakies 8 lat i jedyna rzecz jaka z niego zapamietalam to obrazek kapelusza , ktory w rzeczywistosci byl wezem boa, ktory zjadl slonia... Kiedy potem czytalam ja w wieku 15 lat (jako lekture obowiazkowa..uwielbiam czytac, cokolwiek by to nie bylo, nawet etykietki mruga, zrozumialam troche wiecej.
To tak jak z zyciem: nie wystarczy zrozumiec pojedyncze slowa, ale nalezy umiec zlaczyc je w calosc i zrozumiec caly tekst. Mam nadzieje, ze to porownianie mi wyszlo oczko.
Teraz bede musiala zdobyc ta ksiazke i przeczytac ja jeszcze raz, musze sprawdzic jak bardzo sie zmienilam i jak gleboko jestem w stanie zajrzec w tresc.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do "Małego Księcia" to czytałam ją po raz pierwszy jak miałam 6 lat, za namową mojej 9 letniej wtedy koleżanki Very Happy potem jak miałam 12 lat dostałam "Małego Księcia" na urodziny.
Polecam wszystkim kochającym "Małego Księcia" książkę "Oskar i Pani Róża" uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytam posty z week-endu i już mi lepiej lol
Ja np ślub biorę dla białej sukni i welonu Very Happy od 3lat mieszkam z moim ukochanym, dzieląc smutki i radości, budżet, plany na przyszłość itp., przysięgę moglibyśmy złożyć po cichu ale ja zawsze marzyłam o białej sukni, imprezie do rana itp.
Miss nie gniewaj się bo to z sympatią piszę...jak czytam Twoje posty to zawsze w wyobraźni pojawia mi się taki mały, wojujący kogucik- jak przeczytasz je za 5-6lat też pewnie to zobaczysz. Nie twierdzę, że brak Ci doświadczenia i, że nie jesteś gotowa na ślub ale to nie zmienia faktu, że za kilka lat i tak się zmienisz i z trochę innej perspektywy spojrzysz na to wszystko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no bo mnie czasem nachodzi taki mały wojujący kogucik Twisted Evil lol mam tak odkąd zaczęłam mówić....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 24 lata...dopiero ale sama widzę po sobie jak się potrafię zmienić w przeciągu choćby roku. Nawet na podstawie przeczytanej książki;zaczynam rozumieć sprawy,które przy poprzednim czytaniu nie były istotne. Sama też sporo przeżyłam ale powiedzcie, któż jest czystą białą kartką? Zapewne każdy posiada bagaż życiowy,mniejszy lub większy,dla jednych wielkim problemem i przeżyciem jest coś,co dla innych błahostką. Ale "co nas nie zabije to nas wzmocni"- moje życiowe motto.


Jeśli chodzi o niedojrzałość w wieku 20 lat muszę się zgodzić i z Sadie i z Miss,obie macie racje, po prostu Miss nie do końca zrozumiałaś Sadie. Wiesz,sama gówniarą jeszcze jestem bo wielu rzeczy nie rozumiem bo na wszystko musi przyjść czas i pora. Gdybyśmy za młodu wszystko wiedziały to ileż to błędów mogłybyśmy uniknąć i jakżeby nudno na tym świecie było gdyby wszyscy wszystko wiedzieli od urodzenia.na tym moim zdaniem polega urok życia,zdobywa się doświadczenie powoli,żeby potem można było wspominać jakim się było szalonym i nierozważnym. Ale zgadzam się,że nie należy generalizować ludzi, niezależnie kim by nie byli,ile lat mieli i co w życiu osiągnęli.
Znam takich co mają po 30parę lat i nie potrafią się sobą zająć nie wspominając już o dzieciach. Szczyt idiotyzmu i niedojrzałości Exclamation Exclamation Ale znam też dziewczynę,która ma 21 lat,dwójkę dzieci(bliźniaki),studia na głowie i jeszcze pracuje po nocach żeby mieć z czego żyć. A ma dopiero 21 lat....podziwiam ją uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda to!wykrzyknik! uśmiech Zawsze z perspektywy czasu inaczej się patrzy na różne zdarzenia z naszego życia...
Ja w wieku 20 lat też byłam dojrzała - ale teraz wiem, że było to dojrzałe i mądre tylko jak na ówczesny wiek...lol
To właśnie dzięki zdobytym doświadczeniom życiowym człowiek się zmienia
i jest w stanie zweryfikować mądrość swoich wcześniejszych działań...
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem wam to co ostatnio powiedziałam szwagrowi, jak mnie zdenerwował... i za co Jacek niemal się obraził, bo się urażony poczuł.... jako, ze zawsze ktoś moze powiedzieć, że nie jest się wystarczająco dojrzałym...no bo ma się 25lat to czemu nie poczekac do 30stki, ma się te 30 to czemu nie poczekac do 40, na pewno będziemy wtedy mądrzejsi... a moze od razu na łożu śmierci wziąć ślub?? no wtedy to będziemy niezwykle dojrzali i doswiadczeni... trochę to dobitne, ale prawdziwe oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 26 Cze 2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dojrzałym człowiek jest albo nie - ale to niestety jesteśmy zdolni sami ocenić dopiero po czasie Wink
ślub

A własnie a'propos to rok temu byłam na ślubie i weselu u kuzyna i musze powiedzieć że mi się nie podobało bo to było jakieś byle jakie, kiedy był najważniejszy moment - przysięga - to oni wogóle nie mówili tego do siebie, nie uśmiechali się, nie było ich słychać, jakoś tak na odwal się.... Sad a to przecież najważniejsza chwila w życiu wykrzyknik aż mi się smutno zrobiło

ślub postrzegam jako takie ukoronowanie związku, święto naszej miłości które kiedyś tam będziemy mogli sobie wspominać Very Happy to takie uroczyste wyznanie sobie dozgonnej miłości przed rodziną i przyjaciółmi... mimo że najważniejsi w tym dniu jesteśmy my Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group