Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rękawiczki ślubne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine drugi bardziej widoczny zdecydowanie i taki księżniczkowy Very Happy jak welon nie ma za dużo ozdób będzie się pięknie prezentować Very Happy
Ja kwiatów na pewno nie będę miała, chce mieć włosy upięte a mam ich sporo i nie chce mieć "przesytu" na głowie więc jeśli nie znajdę ładnej tiary to tylko perełki będę miała wpięte
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Nie 10 Maj 2009, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mam problem z rękawiczkami. Ślub mamy w sierpniu, a ja zamówilam sobie bolerko z rękawem do łokcia, bo mam masywne ramiona i teraz nie wiem co z rękawiczkami, czy wyposażyć się w takie średnie między nadgarstkiem a łokciem?? czy w ogóle zrezygnować z rękawicze?? Doradźcie dziewczyny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 11 Maj 2009, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli bolerko ma rękawki do łokcia to jeśli chcesz rękawiczki to takie "do łokacia", bo dłuższe nie pasują, przynajmniej mi tak w salonie odradzali, a mi się znowu takie krótkie nie podobają i ja będe miała za łokieć, więc bolerko króciutkie zaraz ścięte nad ramieniem (zrozumiałyście mnie Wink ) Trzeba by było to założyć i zobaczyc jak wygląda razem z bolerkiem. Jeśli chcesz rękawiczki napewno jakies dobierzesz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 11 Maj 2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia napisał:
Lady, Twój tez jest taki napuszony?? tzn ciężko go troszkę ułożyć, bo mój tak lol

tak mój też jest taki sztywny. Na początku, jak go wyjęłam z koperty, wyglądał, jak "zmasakrowany" koci ogon. Zastanawiałam się, czy przypadkiem, może by go jakoś wyprasować, czy coś. Ale nie wiedziałam, czy można prasować takie rzeczy. Położyłam chwilkę i w sumie się sam "rozprasował". Też myślałam, że będzie bardziej miękki w dotyku, lepiej się będzie układał, ale jest sztywny. W sumie może to i nawet dobrze. Bo na sukience też będę miała takie sztywne falbanki, więc spasuje jedno z drugim.
Castia będzie dobrze. W razie czego może fryzjerka, jak będzie układała włosy, ułoży jeszcze welon i spryska go jakimś lakierem. Nie znam się na tym do końca, ale wiem, że skoro wybrałyśmy takie welony, jak się nam podobały, to chyba były przeznaczone dla nas i będziemy wyglądały w nich olśniewająco, tylko trzeba odpowiednią fryzurę i będzie dobrze. Sama się już o tym przekonałam mierząc welon do bluzy od dresa. lol
Caliope8 dzięki za wyrażenie opinii. Będzie pomocna w podejmowaniu ostatecznej decyzji. Bo sama już nie wiem, co mam zrobić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 11 Maj 2009, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc będzie dobrze! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Welon mozna uprasować, gdyby się bardzo pogniótł - za pomocą pary, widziałam jak w salonie to robią, a potem można troszeczke lakierem spryskać Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja za pomocą pary Question Question Question Dotyka się żelazkiem welonu, czy jak to się odbywa Question Question
Na moim są takie pół perełki, więc boję się, żeby pod wpływem ciepła się nie poodklejały.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja czytałam, że welon można wstawić na chwilę do zaparowanej po kąpieli łazienki żeby troszke nawilgnął i wtedy sie rozprostuje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Ale ja za pomocą pary Question Question Question Dotyka się żelazkiem welonu, czy jak to się odbywa Question Question
Na moim są takie pół perełki, więc boję się, żeby pod wpływem ciepła się nie poodklejały.


Dotykac zelazkiem nie radze, bo nie dosc ze perelki sie stopic moga, to jeszcze welon sie moze przytopic.
Tak jak napisala Botica- mocno zaparowana lazienka jest dobrym rozwiazaniem (takie domowe parowe prasowanie), albo mozna oddac do pralni gdzie takie ulugi wykonuja.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, widzicie. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Proszę bardzo, jak dużo z nas wie o rzeczach, o których inne nie maja pojęcia. Dzięki za informacje. Z pewnością przydadzą się nie tylko mnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group