Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rękawiczki ślubne
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 12:48    Temat postu: Rękawiczki ślubne Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny...chciąłabym poznac Wasze zdanie na temat rękawiczek, poniewaz zamówiłam juz sobie wszystko - suknie, bolerko koronkowe krótki rekaw i rękawiczki gładkie za łokiec (bez palców) - zawsze tak chciłam wyglądać, ale....
własnie zaczynam miec watpliwości, bo gdzies tam przeczytałam, że to obciachowo, niemodnie, nie pasuje, a ja z jednej strony chce wygladac ładnie, modnie, zawsze chciąłam miec takie rękawiczki. Zaczynają targać mna coraz bardziej te watpliwości czy dobrze zrobiłam, czy na przymiarce jak założe, przymierze będe mogła np. zrezygnowac z nich (tylko nie wiem do końca czy chce) i w razie czego bolrerko zamienić na długi rękach - czy da się wogóle tak skoro już zostanie uszyte krótkie... Confused

Może to głupie, ale jak weszło mi to do głowy tak siedzi i nie chce wyjść... smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez mam takie rekawiczki- do lokcia z wywijanym mankiecikiem bez palcow. Mialam takie na komunii, tyle ze krotkie, zawsze mi sie podobaly i nie interesuje mnie czy to modne czy tez nie. Widzialam cale mnostwo roznych rekawiczek np bez jednego palca- tego, na ktory zaklada sie obraczke, ale wybralam najbardziej mi dopowiadajace. Nie rezygnuj z nich- zawsze mozesz zdjac jesli nie beda Ci pasowaly czy przeszkadzaly.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* wszystko zależy od Ciebie. Jesli chcesz miec rękawiczki i podobają Ci się to nie powinnaś z nich rezygnować. Ja rękawiczek nie będę miała, bo nie chcę. Pozatym moje bolerko ma rękawek 3/4 i raczej nie będą mi pasowały.
Nie powinnaś się kierowac tym co mówią inni oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny mają racje, nie zwracaj uwagi na to co modne, a co nie oczko co inni mówią. ja nie zwracałam, po prostu nie podobają mi się rękawiczki, a jak Tobie się podobają to co w tym złego? oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* wcale się nie przejmuj.Nie ma mody na Pannę Młodą.Kazda wygląda inaczej i tak jak sobie wymarzyła.Mi osobiście rękawiczki baaardzo się podobają.Zrezygnowałam z nich dlatego że bolerko mam do łokcia bo bałam się że w kwietniu pogoda może być różna,no i do takiego rękawa dłuższego rękawiczki nijak nie pasują. Ale gdybym miała krótszy to rękawiczki były by obowiązkowo bo wg mnie wyglądają super.Skoro CI pasują i do bolerka i do sukni,i dobrze wyglądasz i dobrze się tak czujesz to zakładaj te rękawiczki Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2009, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak piszą dziewczyny- nie ma mody na Pannę Młodą. Jeśli Tobie marzą się rękawiczki to po prostu je załóż. Ja osobiście rękawiczek nie będę miała, bo mi się nie podobają, nie wiem dlaczego, jakoś mnie śmieszą, tzn. na mnie by śmiesznie wyglądały. Bardzo wiele moich znajomych miało i wyglądały ładnie. Każdemu podoba się coś innego Very Happy .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2009, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję dziewczyny - podniosłyście mnie na duchu. Wszystko okaże się na pierwszej przymiarce, jak to będzie się komponowało w całości, dlatego mam troszeczke obawy, ale zgadza się - zawsze mi się podobały takie rękawiczki, tylko, że jak naokoło "trują" - chcesz rękawiczki?? okropinie to wygląda, w necie same negatywne opinie, a nie ma żadnej "duszyczki, która "stanie za mna" to czasami nachodza mnie wątpliwości - podkreśle CZASAMI, bo sa dni, kiedy jestem pewna że chce i już.... Very Happy

Mi się osobiście Panny Młode podobają baaardzo w rękawiczkach, bo bez - mam wrażenie, że jednak czegoś w tym stroju brakuje. Ale macie rację, każdemu podoba się co innego. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2009, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slub masz w polowie wrzesnia, wiec powinno byc jeszcze cieplutko. Nie wiem jakie masz bolerko czy rekawki w sukni, ale ja swoja suknie mam bez ramiaczek a bolerko z takim bardzo krotkim rekawkiem, wiec moje rekawiczki (przed lokiec mi siegaja) powinny sie dobrze komponowac. A jak mi sie znudzi, to po uroczystosci w kosciele je zdejme- Ty tez przeciez w kazdej chwili mozesz je zdjac badz zalozyc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam bolerko koronkowe na króciutki rękaw, suknia bez ramiączek, a rękawiczki tuż za łokieć, bo przed Pani w salonie odradziła i rzeczywiście troszeczke nie pasowało, zobaczymy na przymiarce, moze jednak jak zawinę to krótkie wkońcu przypasują. lol Też brałam pod uwagę ich zdjęcie, ale jednak po namysle będe je miała do końca, jedynie bolerka się pozbędne na sali Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kazdym razie nie rezygnuj z nich calkiem. Pamietaj, ze w kazdej chwili mozesz sie ich pozbyc- chowajac do torebki mamy czy swiadkowej, albo znow je zalozyc. Ja tak wlasnie mam w planach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group