Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rękawiczki ślubne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesli juz dokonaliście wyboru (lub planujecie) to jakie preferujecie - jaka długośc?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiscie dopiero teraz zaczelam sie zastanawiac czy nie dokupic rekawiczek-ale takich przed lokiec:)
to fajna sprawa i fajnie to wyglada uśmiech
mam suknie bez bolerka na delikatnych ramiaczkach i sadze ze rekawiczki beda pasowac:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
A jesli juz dokonaliście wyboru (lub planujecie) to jakie preferujecie - jaka długośc?


Mi osobiście podobają sie rekawiczki tak mniej wiecej przed łokieć albo do połowy przedramienia,ale jesli jest suknia bez ramiączek.w sumie krotkie to mi sie wcale nie podobaja.ale tak naprawde to wszystko zalezy od wygladu calości.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem fanką rękawiczek do ślubu, ta moda już odchodzi, zresztą często rękawiczki nie wyglądają dobrze szczególnie na niezbyt szczupłych rączkach.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie też dotyczące rękawiczek. Może macie jakieś namiary na fajną stronkę z tanimi rękawiczkami, albo któraś z Was będzie miała przed sierpniem do odsprzedania rękawiczki Question Question Question Question
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam biale rekawiczki przed lokiec, z takim malym jakby mankiecikiem do podwiniecia, bez palcow- tylko zakladane na srodkowy palec. Zaplacilam za nie 80zl. Nie wiem czy to duzo, czy nie, w sumie sie nie zastanawialam. Ale jakby ktos byl chetny (w czerwcu wstawie zdejcia),to moge odsprzedac po slubie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje rękawiczki kosztują 30 zł w salonie, tak mnie podliczyła Pani. Tez są na jeden palec i za łokieć, suknia bez ramiaczek, niestety nieodsprzedam - ślub we wrzesniu, ale po....bardzo chętnie lol

Cytat:
Ja nie jestem fanką rękawiczek do ślubu, ta moda już odchodzi, zresztą często rękawiczki nie wyglądają dobrze szczególnie na niezbyt szczupłych rączkach.


Odchodzi...może, ale nie odeszła Very Happy ja mam rączki dłuuuugie i szczupłe, bo ja sama mam 180 cm wzrostu Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Angel1978
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madeleine Eve napisał:
Ja mam biale rekawiczki przed lokiec, z takim malym jakby mankiecikiem do podwiniecia, bez palcow- tylko zakladane na srodkowy palec. Zaplacilam za nie 80zl. Nie wiem czy to duzo, czy nie, w sumie sie nie zastanawialam. Ale jakby ktos byl chetny (w czerwcu wstawie zdejcia),to moge odsprzedac po slubie.

Wstaw jakieś zdjęcie i napisz za ile byś je ewentualnie chciała odsprzedać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem szczerze nie byłam specjalnie za ani przeciw, do niektórych sukni wyglądają ślicznie, na niektórych dłoniach groteskowo.
Mój ukochany jest jednak fanem taki długich a ja mam dość drobne dłonie mam więc nadzieję, że nie tylko ucieszę mojego narzeczonego ale będę jeszcze ładnie wyglądać lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group