Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Miejsca na plener w śląskim
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2009, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się nie uda, a wymyślicie fajne miejsce, lub będziecie otwarci na sugestie, to daj znać. Przyjadę i zrobię uśmiech
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko mi się pogmatwało i nie poszłam do fotografa w końcu. Nadal nie wiem na czym stoję.
Dzięki za propozycję. A właściwie to dopiero teraz zajrzałam na stronę podana w opisie. Zdjęcia super. Tylko kwestia tego, że z pewnością nie jesteś z Podkarpacia podniosłaby cenę usługi...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się wydaje ,że ta Pszczyna oklepana jest Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes a ja tam właśnie planowałam plener hmmmmm a co do tego że zdjęcia najlepiej zrobić w innym terminie niż ślub to ma to swoje wady i zalety. Zaletą zdecydowanie jest to że można się już odprężyć i ma się na to czas , ale......jeśli się chce wyglądać na zdjęciach jak w dniu ślubu to już jest problem trzeba znowu do kosmetyczki iść się pomalować, do fryzjerki uczesać to są jednak koszty.I wydaje mi się, że nie da się powtórzyć tego niezapomnianego i jedynego w życiu błysku w oku , tego rozpromienienia na twarzy ,że już się jest małżeństwem Wink Takie jest moje zdanie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wszystko. Ma swoje dobre i złe strony.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2009, 5:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
A właściwie to dopiero teraz zajrzałam na stronę podana w opisie. Zdjęcia super.

Zajrzyj teraz. W końcu udało mi się zrobić stronkę, która jest dla mnie OK Very Happy
k_s7 - moim zdaniem, miejsce to sprawa drugorzędna. Wyjątkowe zdjęcia można zrobić w najbardziej oklepanym miejscu. Co do pleneru innego dnia - że to większe zawracanie głowy - to fakt, ale i efekt zupełnie inny. A i "błysk w oku" będzie na 100% w przeciwieństwie do zdjęć zrobionych np. przed samym ślubem:)
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba najważniejszy nie jest sam piękny plener, tylko piękni młodzi Question Question
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek to napewno uśmiech
Nasz fotograf mówił, że nawet przy zwykłym drzewku można zrobić piękne zdjęcia jeśli się chce i potrafi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
chyba najważniejszy nie jest sam piękny plener, tylko piękni młodzi Question Question

Nikt tu chyba nie chciał fotografować "samego pleneru"... Confused
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica napisał:
Korek to napewno uśmiech
Nasz fotograf mówił, że nawet przy zwykłym drzewku można zrobić piękne zdjęcia jeśli się chce i potrafi.


jasne, że tak lol o ile fotograf się zna na rzeczy lol , bo czasem takie badziewia robią za grubą kasę, że wolę rodzinę z dobrym aparatem (i zmysłem artystycznym) poprosic lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację Korek, ale chyba najlepiej sobie najpierw obejrzeć zdjęcia tego potencjalnego fotografa, żeby podjąć ostateczną decyzję. A tak na marginesie, to ja bym nie chciała, żeby na moim ślubie latało kilku gości z aparatami i pstrykało zdjęcia, tylko jeden, który się zna na rzeczy.
Rozmawiałam kilka dni temu z kamerzystą i dowiedziałam się, że i oni (ci profesjonaliści) mają nieprzyjemności np. w kościele, jak trafią na jakiegoś księdza-formalistę. Raz o mało nie został wyproszony z kościoła za to, że był w sandałach, raz ksiądz kazał mu filmować z zakrystii, bo stwierdził, że będzie się za bardzo kręcił po kościele. Więc co dopiero by się działo, jakby miało się fotografa bez uprawnień i trafiło na księdza-służbistę. Po prostu mogłoby się skończyć na tym, że młodzi zostaliby bez zdjęć... Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group