Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Godzina slubu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanka
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 37
Skąd: Harlington

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harlington jest na pol-zach od Londynu niedaleko lotniska Heathrow, taka mala miejscowosc, tylko pare sklepow spozywczych hahah to nie kusi zeby kase wydawac przed slubem....a bylas kiedys w Anglii?moze masz tu jakichs znajomych? Very Happy a moze sama mieszkasz za granica? Surprised
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joanka napisał:
Harlington jest na pol-zach od Londynu niedaleko lotniska Heathrow, taka mala miejscowosc, tylko pare sklepow spozywczych hahah to nie kusi zeby kase wydawac przed slubem....a bylas kiedys w Anglii?moze masz tu jakichs znajomych? Very Happy a moze sama mieszkasz za granica? Surprised


siedze w Anglii juz od ponad 3 lat uśmiech Ale nie w okolicach Londynu.Dalej na polnocy.Liversedge.To miedzy Leeds i Wakefield.Wy macie kilka sklepow spozywczych my mamy jeden uśmiech I jedno skrzyzowanie uśmiech Ale znalazlam sposob na wydawanie kasy.Internet lol Dlugo juz za granica?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanka
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 37
Skąd: Harlington

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oojj to daleko ode mnie jakies 200mil, moj narzeczony jest z Mansfield niedaleko Nottingham , czasami tam jezdzimy...z tego co mowisz to chyba mala miejscowosc (chyba mniejsza niz moja) a na internecie to na razie musze posprzedawac pare rzeczy zeby sobie dorobic na slub lol zdecydowalam sie zrobic w pl bo tniej i lepsza jakosc moim zdaniem a w Anglii jestem 8 lat Wink gdzie sie pobieracie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakos nie moge sie zgodzic ze taniej jest w Polsce i lepsza jakosc.Ale to indywidualne podejscie.Wydaje mi sie tez ze w Anglii latwiej z tymi roznymi dokumentami bo do koscielnego jedyne co potrzebujesz to obecnosc na mszy kilka razy i chyba dowod tozsamosci.
Pobieramy sie w Monk Fryston.Na wschod od wakefield (chyba) w miejscowosci Selby.Kolejne male miasteczko ale mnie pasuje.No i w Polsce w zyciu bym niczego podobnego nie znalazla.Monk Fryston jest piekne.
Widze ze juz dlugo na obczyznie.Do Nottingham na lotnisko jezdzilam ale odkad Ryanair sie wycofal zostalo mi Doncaster.
Ano daleko mam.Wiekszosc Polakow do Londynu uderzala.Ja wolalam sie odosobnic lol .Londyn jest dobry na kilkudniowy wypad.Nic poza tym.Jak dla mnie. Dlaczego wyjechalas?Klasyczny pzypadek czy cos innego?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanka
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 37
Skąd: Harlington

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez slyszalam ze w anglii latwiej...i to o wiele, jak mysle o tym ile spraw musze pozalatwiac przed slubem w polsce to az mi sie niedobrze robi.... Confused a pobieramy sie tam tylko dlatego ze slub bedzie w zakopanem....urodzilam sie tam i uwielbiam to miejsce, nie wyobrazam sobie innego Very Happy a mojemu tez sie spodoobalo i nawet mowi ze chcialby tam mieszkac na stare lata uśmiech tak samo jak ty nie lubie duzych miejscowosci i nie przeszkadza mi pobrac sie w malej miejscowosci-w sumie zakopane nie jest duze Very Happy a o miejscowosci w ktorej sie pobieracie nie mam zielonego pojecia...sorki
z tym o londynie to sie zgadzam i jezdze tam tylko do szkoly a do sklepow albo zeby cos zwiedzic tylko raz na ruski rok lol za duzo ludzi- w sumie teraz mieszkam w ostatniej strefie londynu ale nawet tego nie czuje bo nic tu nie ma oprocz lotniska hahah jak przyjechalam do anglii mieszkalam w staines a potem chyba 10 razy sie przeprowadzalam...8lat temu znalam tylko jedna polke!wykrzyknik a anglicy mysleli ze mowie z akcentem francuskim bo nie znali polskiego akcentu...wiec nie kierowalam sie tym gdzie sa polacy bo ich nie bylo albo bylo tyle co kot naplakal lol uśmiech
a przyjechalam na 2tyg wakacje-zdalam egzaminy na studia w pl, moja mama w tym czasie byla w uk i zaprosila mnie w nagrode...no i zostalam a ona wyjechala no i tak jakos minelo pare lat a ty?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez myslalam o Zakopanym ale raczej na wakacje zeby mojemu anglikowi ladne gory pokazac.Ale poki co jakos nam plany w tym kierunku nie wypalaja.
Ze mna klasycznie.W poszukiwaniu zarobku.Zarobic,odlozyc i wrocic zyc dlugo i szczesliwie.Oczy otworzyly mi sie kiedy po raz pierwszy pojechalam do Hiszpani.Ze mozna pracowac zarabiac i zyc na zupelnie innym poziomie niz w kraju.Spodobalo mi sie,Anglia jest bardzo ladna ludzie uprzejmi. W Polsce nie mialam niczego.A tu wynajete mieszkanie niezaleznosc i spokoj.Zostalam.Potem spotkalam A i juz nie chcialam wracac.Pobieramy sie we wrzesniu.
Tez mnie jeszcze 3 lata temu za francuzke brano. Skad im sie to wzielo?? Ale teraz juz nie.Nie utzymuje z zadnymi Polakami w Anglii kontaktow.Bo jakos nie widze powodu.Zeby sie klocic i sobie nawzajem klody pod nogi rzucac? To ja podziekuje.Jakis tydzien temu na naszej klasie napisala o mnie dziewczyna ktora mieszka niedaleko mnie.JEst przedstawicielka Avonu.Spotykamy sie jutro.Dziewczyna brzmi rozsadnie wiec moze w blizszym kontakcie pozostaniemy.Jak poznalas swojego 'angielskiego gentlemana' ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanka
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 37
Skąd: Harlington

PostWysłany: Pon 6 Kwi 2009, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybys jechala kiedys do zakopca to daj znac -moze sie na cos przydam ;D
co do polakow mieszkajacych w anglii mam takie samo podejscie i mam tylko paru znajomych z polski x pare razy zawiodlam sie pomagajac komus, bylam jeszcze za to kopnieta w tylek wiec dalam sobie spokoj a czasami to sie nawet nie przyznaje bo za niektorych mi wstyd x nie mowie ze wszyscy sa tacy bo to nie prawda ale sie nie pcham
tak jak ty w polsce w sumie nic nie mialam-mialam 19lat jak tu przyjechalam wiec dostawalam tylko kieszonkowe ;D jakies 15zl na miesiac i na ubrania np musialam zbierac pare miesiecy wiec ciesze sie z tego co tu mam uśmiech i nie wyobrazam sobie powrotu do polski i nawet nie chce tam wracac.....smutne troche
a gaza poznalam u siebie na bbq party Cool mialam juz dosc czekania na znalezienie jakiegos fajnego chlopaka po zerwaniu z jednym...postanowilam zaczac dobrze sie bawic i zorganizowalam grilla na ktorego zaprosilam wiele osob z ich kolegami i tak wlasnie poznalam mojego....ale to dluga historia wiec jak na razie skoncze w tym miejscu ;D
a jak tam twoje spotkanie z kolezanka z avonu poszlo?fajna jakas? ;D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 6 Kwi 2009, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normalna 26 latka z mezem i synkiem.Oboje sa uprzejmi wiec sie ciesze. Spotkanie bylo fajne, kulturalne i na poziomie. Mieszkaja niedaleko mnie wiec pewnie sie jeszcze spotkamy.
Czy gaza to jakies imie?Nie potrafie sobie tego z niczym uzmyslowic.
Do Zakopca moze sie w przyszlym roku wybierzemy bo juz mnie od ponad 2 lat korci wiec chyba czas sie na powaznie za ta wycieczke zabrac.Skoro sie przydasz to napewno dam ci znac kiedy uśmiech wykorzystam cie i porzuce Twisted Evil lol
Co do kontaktow z Polakami to tez sie ani nie wychylam ani nie przyznaje.Glupie to ale nie chce byc oceniana przez pryzmat calej spolecznosci.
To nie smutne ze nie chce ci sie wracac.To po prostu taka opinia.Nie widzisz powodow nie wracasz.Chcialoby sie ale po co na wlasna odpowiedzialnosc ladowac sie w wieczny stres i niepewnosc? Ja tez nie chce wracac.Owszem teskni mi sie czasem ale trzeba zyc trzezwo a nie romantycznym polotom ulegac.Chetnie bym wrocila ale pytanie jest co dalej..?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group