Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cichy ślub kościelny
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorota6666 napisał:
Myślałam że da się ominąć zapowiedzi jak chcieliśmy wziąć cichy ślub żeby nikt o nim nie wiedział

to może jak chcesz cichy ślub to może w USC? obędzie się wtedy bez zapowiedzi załatwiania licencji. no chyba, że bardzo zależy Ci na kościelnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak propo tych cichych ślubów to przypomina mi się historia kolegi mojego K. otóż chłopak zakochał się w kobiecie jakieś 20 lat starszej od niego. podobno bił się o nią z innymi pani, bo kobietka ma dużo powodzenia i wogóle uchodzi za bardzo gościnną Wink jak ją już ''zdobył" to wzięli cicho ślub cywilny o którym wiedzieli tylko jej synowie, jego rodzina nic o tym nie wiedziała. znajomi dowiedzieli się z nasej klasy no i tak po sznurku do każdego to dochodziło i w końcu dotarło do jego rodziców. jego tata pobiegł do USC zapytać czy to prawda bo nie chciał wierzyć, że ukochany synek odstawił taki nuimer. jak ostatnio ojciec K rozmawiał z tym panem to powiedział, że strasznie się zawiódł na synie i jest mu cholernie przykro, że tak postąpił Rolling Eyes Rolling Eyes Confused
dlatego ja wychodzę z założenia, że lepiej coś tkiego dokładnie przemyśleć niż komuś zrobić przykrość i sprawić zawód z tego powodu
ale się rozpisałam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 27 Mar 2009, 1:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

azia napisał:
dorota6666 napisał:
Myślałam że da się ominąć zapowiedzi jak chcieliśmy wziąć cichy ślub żeby nikt o nim nie wiedział

to może jak chcesz cichy ślub to może w USC? obędzie się wtedy bez zapowiedzi załatwiania licencji. no chyba, że bardzo zależy Ci na kościelnym


No wlasnie a USC nie wystarczy?Tam by bylo juz napewno cicho i bez problemow uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janka
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 127

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżlei jesteście z małej miejscowości to się i tak wyda:). A dlaczego tak bardzo zalezy wam na cichym ślubie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group