Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A kto z Was nie będzie mieć podróży poślubnej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedulki, nie zazdroszczę wam, że nigdzie nie pojedziecie smutny smutny smutny ale są różne sytuacje życiowe i nie mamy na nie wpływu smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 24 Maj 2009, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy mini podróż poślubną Smile Jeden dzień i noc w Toruniu Smile
Uwielbiam to miasto, teraz to i TŻ się zakochał Smile Po ślubie moja najbliższa rodzina została w Warszawie do poniedziałku, do około 13. Pożegnaliśmy się, każdy dostał upominek, a po 16 już siedzieliśmy w pociągu Smile
Na wariata rezerwowaliśmy hotel, okazało się że jest tylko pokój z dwoma łóżkami- wzięliśmy. Na miejscu okazało się, że jest to bardzo prokocie miejsce- w progu przywitał nas bury kot, a na piętrze na środku holu leżał rudzielec Smile Niespodziewanie dostaliśmy też zamiast zwykłego pokoju- apartament Smile Hotel w starym stylu, skrzypiące podłogi- coś co uwielbiam! Wink Jadąc tam nie wiedzielismy, że będzie tak fajnie. Aż żal było wyjeżdżać..
Wieczorem poszliśmy na kolację- pizzę z pieca opalanego drewnem- świetne miejsce. Nastepnego dnia, po śniadaniu zwiedzaliśmy Toruń.Wieczorem ledwo zdążyliśmy na pociąg, wpadliśmy na peron w ostatniej minucie. Super tanio nie było- ale nie chcieliśmy oszczędzać na biletach wstępu do różnych fajnych miejsc, ani na dobrym jedzeniu.
Do Torunia na pewno jeszcze wrócimy!
A w sierpniu jak co roku- polskie morze na tydzień. A wcześniej koncert U2 Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sob 30 Maj 2009, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż..my też nigdzie nie jedziemy. na wesele i na przygotowania wykorzystamy cały urlop no i nic nam nie zostanie prócz tych paru dni po weselu ale wtedy to trzeba się bedzie zająć siostra P. ktora przylatuje do polski tylko raz w roku. może pojedziemy gdzieś na 1 rocznice Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChudySłoń
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 74
Skąd: z drugiego krańca mojej świadomości

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nigdzie nie jedziemy (pojedziemy jedynie tak jak nam dzidzia podrośnie i odstawi picie z piersi). Marzy mi się podróż "dookoła" Polski. Smile
_________________


Ta Pani Tego Pana Chce! serce
Aniołek. [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za Egiptem, liczymy na last minute
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 3 Lip 2009, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też raczej nigdzie nie pojedziemy, po ślubie remont nas czeka i przeprowadzka. No może jakiś weekand w górach lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagros
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: woj. Zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2009, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też nie wiemy, czy będziemy mieli mozliwość pojechać od razu w podróż poślubna, bo nie wiem czy dostanę urlop w pracy we wrzesniu, jeśli oczywiscie bedę pracować Smile Ale taki weekend w Górach to napewno jest fajna sprawa i dobre rozwiazanie, wtedy gdy się nie da od razu wyjechać na dłużej Surprised
_________________
ślub cywilny

ślub kościelny

[u
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Pon 21 Gru 2009, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciala bym Maledivy ale no wlasnie ale....kupujemy dom. Nie wiem czy mam sie cieszyc czy krecic nosem. Licze po cichu na to ze na pierwsza rocznice wkoncu gdzies sie wybierzeny. a po slubie i tak znikniemy na 2-3 dni nad jakies jeziorko z namiotem język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yashiek
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pon 4 Sty 2010, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcieliśmy polecieć na Krym z Tanie Latanie , ale najpierw byliśmy na Erasmusie, a potem okazało się że będzie nas Troje uśmiech więc odłożyliśmy podróż poślubną na trochę dłużej po ślubie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 4 Sty 2010, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee.. ja mysle ze gdybysmy nigdzie nie pojechali to i tak atmosfera w domu byłaby inna niz dotychczas.. Wiecie - slubna. Odeszłyby wszystkie stresy zwiazane np z wypowiadaniem przysiegi, pierwszym tancem etc.. zostałaby radosc, ekscytacja "nowym" stanem i wszelkie pozytywne emocje.. Wiec moglabym siedziec w domu z moim swiezo upieczonym mezem i bawic sie nie gorzej niz w Grecji czy Hiszpanii oczko Ale wyjazd pewnie podkresliłby wyjątkowosc tego czasu po slubie.. wiec tez nie bede narzekac jesli nam sie uda wyjechac oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group