Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A kto z Was nie będzie mieć podróży poślubnej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się będę cieszyć jeśli po weselu będziemy mieli 2-3dni tylko dla siebie, wtedy zostaniemy tam gdzie wesele mieliśmy bo to urocze miejsce, a podróże po ślubne to będziemy mieli przez resztę życia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my niestety tez nigdzie nie jedziemy z braku kasy. Niestety brakuje mi kasy na wesele a co dopiero na podróz poślubna. wogóle nie weim czy urlop dostane bezpłatny, czy wogóle będziemy mieli kiedy pojechać, bo po tym weselu to trzeba wszystko zapłacić,załtwić papiery Dowód, meldunek i wogóle wszystko i potem powrót do pracy do warszawy. więć może być tak ze bede miała tydzień wolnego po ślubie i tyle.
a co do ciepłych krajów to chyba nigdy nie bedzie mnie stać na taki wyjazd:(smutny
mam tylko nadzieje że mój coś wymyśli i chociaz pojedziemy w któryś weekend juz poślubie na tzw. wycieczke np. Kazimerz albo coś takiego:)
Bede szczęśliwa jak wszystko się uda załatwić na wesele:)
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dochodzę do wniosku, że my też raczej podróży poślubnej nie będziemy mieli.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
>Rodzice<
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my takze nigdzie nie jedziemy, ale odpalimy sobie to w przyszlym roku jak maly troche podrosnie, to prawdopodobnie pojedziemy do Grecji albo Wloch uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my z naszej też raczej zrezygnujemy.po samym ślubie byliśmy pare dni w Krynicy ale we wrześniu planowaliśmy jakiś dłuższy urlop gdzieś w jakiś ciepłych krajach.ale teraz coraz bardziej przybliża nam się wizja kredytu na mieszkanie i myśle że wszelkie inne przyjemności narazie będziemy musieli sobie odpuścić Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety trzeba zacząć dorosłe życie tak na serio i podejmować odpowiedzialne decyzje. Niestety z niektórych przyjemności trzeba zrezygnować.

Dziś stwierdziłam, że jestem i tak w dobrej sytuacji. Rozmawiałam dziś z koleżanką, która ślub brała kilka miesięcy temu i przed nią decyzja o kredycie na mieszkanie, a od września zaczyna spłacać kredyt studencki. Tragedia. Dobrze, że oboje mają pracę, ale o potomstwie przez jakiś czas nie będą nawet myśleć.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My prawdopodobnie tez nie będziemy miec podróży poślubnej. I nie chodzi tu nawet o finanse. W czerwcu lub lipcu mam obronę i zamierzam poszukac pracy, bo teraz na dziennych nie dałabym rady tego pogodzić. Mam nadzieje, ze w miarę szybko uda mi sie gdzieś załapać, a jesli tak to na pewno nnie dostane urlopu więc nie ma co na razie planować. Może po prostu wyjedziemy gdzies na dłużej na sylwester. W koncu slub w polowie października to do grudnia nie ma daleko Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie mamy podróży ze względu na pracę. W październiku nie dostanę wolnego. Podejrzewam, że problemem będą już te 2 dni mojego urlopu okolicznościowego. A o jednym dniu bezpłatnego, to pewnie w ogóle mogę zapomnieć.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 14 Maj 2009, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapowiada się, że i my nie pojedziemy, chociaż zawsze o tym marzyłam by pojechać w piękne miejsce na podróż poślubną i aż mnie ściska w dołku smutny Powód taki, że P. dopiero co rozpoczął nową pracę... pewnie ciężko mu będzie załatwić sobie wolne na wtedy kiedy będzie chciał, ja myślałam o drugiej połowie września, bo pewnie po ślubie nie da rady od razu (chociaż i tak do 18 będzie miał wolne), a we wrześniu i tak taniej, więc by było lepiej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 15 Maj 2009, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia główka do góry, jeśli nawet nie uda Wam się wyjechać od razu to przez dłuższe czekanie wyjazd sprawi Wam większą przyjemność a w sumie to się nazywa podróż poślubna a nie podróż natychmiast poślubna Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group