Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A kto z Was nie będzie mieć podróży poślubnej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Wto 12 Sty 2010, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my można powiedzieć że podróż poślubną będziemy mieć mocno przesunietą, na koniec września począek października. Czyli dobre 3 miechy po ślubie, a nie narzekam , romantyczny weekend można sobie w domku zrobić, albo całodniową wycieczkę uśmiech poza tym jak się pojedzie gdzieś pół roku później albo rok później to też można zaliczyć jako podróż poślubnąuśmiech tylko troszkę opóźnioną;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my nie wiem czy wybierzemy się w podróż. chcielibyśmy, ale typowa podróż poślubna raczej nie wypali. kasa, kasa i jeszcze raz kasa. no ale mój genialny narzeczony stwierdził, że przecież można mieć kilka podróży poślubnych i rozłożonych w czasie, przez 3lata po ślubie każda podróż jest a'la poslubna, więc on się nie przejmuje Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też nie nastawiamy się na podróż poślubną. Może gdzie się uda pojechać na kilka dni. Niekoniecznie za granicą. W Polsce jest co pozwiedzać.

Ja rozważam moje 2 ukochane po Krakowie miasto: Świnoujście, mógłbym porobić mojej Adze za przewodnika i zabrać na chwile za granicę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy kilka podróżniczych marzeń, których pewnie nie uda się za szybko zrealizować: Meksyk, Kuba, podróż koleją transsyberyjska, albo lot do Nowego Jorku tam wynająć samochód i przejechać całe stany aż do zachodniego wybrzeża... ah rozmarzyłam się Smile Choć byłabym zadowolona gdyby udało nam się wyrwać na weekend do Florencji... Ale znając życie będziemy musieli to przełożyć i z takiej typowej podróży poślubnej zrezygnujemy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja Aga prawie w ogóle nie była za granicą. I jak na razie udało mi się jej marzenie spełnić. Odwiedzaliśmy parę razy Słowację. Teraz Aguś coś mówi o Bałtyku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 14 Sty 2010, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowacja przez wprowadzeniem euro to jeszcze było coś ... te ceny, te przygraniczne sklepy.... Cool Poważnie. Rok temu byliśmy przy granicy - w Piwnicznej - 5 dni i to był nasz jeden z najlepszych wyjazdów.... wycieczki po lasach, smażony syr (ser język ) w wielu rodzajach i nieśmiertelny beton (beherovka z tonikiem) do tego ... i wszystko w groszowych cenach Cool No i zakupy i picie toastów z tequilii w łózku buja w obłokach

Ciepło i przyjemnie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Czw 14 Sty 2010, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz nie opłaca się kupować. Słowacy jeżdżą do nas Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 14 Sty 2010, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też nie wybieramy się nigdzie w podróż poślubną,bo po pierwsze będę przeprowadzać się do przyszłego męża,a po drugie kasa trzyma. Chociaż może uda się wyskoczyć gdzieś na weekend uśmiech np. do pobliskich Czech uśmiech [można pozwiedzać i legalnie np zapalić sobie lufkę ;D oczywiście to taki żart sytuacyjny]
Poza tym po ślubie to każda podróż będzie poślubna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 14 Sty 2010, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo&Aga napisał:
Teraz nie opłaca się kupować. Słowacy jeżdżą do nas Twisted Evil


no niestety..... ale było jeszcze do niedawna tak pięknie..... Rolling Eyes

Cool Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 15 Sty 2010, 2:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz Paryz stoi pod znakiem zapytania bo pani ktora miala wynajac kawalerke nie odpisuje na korespondencje Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group