Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze dziwactwa ;)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Libella5
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 100

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 10:05    Temat postu: Nasze dziwactwa ;) Odpowiedz z cytatem

Może ja zacznę od wypisania moich dziwactw oczko
- ciągle wydaje mi się, że ludzie gapią się i obgadują mnie
- oglądam się we wszystkich lusterkach, szybach itp
- idąc przez miasto oglądam się czy nikt mnie "nie śledzi" Rolling Eyes
- mam odruch wymiotny gdy zobaczę nie domyte talerze w których ktoś podaje mi jedzenie... itp.
- muszę się wysiusiać przed snem choćby to była kropelka Rolling Eyes
- jak jestem sama w domu i usłyszę jakiś szmer czy coś ( często w rurach) to od razu idę i sprawdzam czy nikogo nie ma -> chociaż drzwi mam pozamykane => ogólnie nie lubię być sama w domu Mad
- przechodząc przez korytarz w domu często patrzę na schody.. czy nikt nie idzie
- nie zasnę gdy drzwi mam uchylone lub okna nie zasłonięte...
- nie cierpię bałaganu, jeśli mam coś robić np w kuchni to wszystko musi stać na swoim miejscu. nie mogę po prostu pracować w bałaganie
- nie lubie jak jest szorstka kartka papieru np w ksiazce to az mam ciarki
- przychodząc do domu zawsze pytam moje pieski : co u nich i jak minął dzień Rolling Eyes

oj mogłabym wypisywać i wypisywać... ale poczekam jeszcze na Was moje drogie oczko
_________________



Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie zacytuje Twoje wypowiedzi, poniewaz większość z nich dotyczy tez mojej osoby;
- ciągle wydaje mi się, że ludzie gapią się i obgadują mnie (jw.)
- jak jestem sama w domu i usłyszę jakiś szmer czy coś ( często w rurach) to od razu idę i sprawdzam czy nikogo nie ma -> chociaż drzwi mam pozamykane => ogólnie nie lubię być sama w dom (jw)
- nie cierpię bałaganu, jeśli mam coś robić np w kuchni to wszystko musi stać na swoim miejscu. nie mogę po prostu pracować w bałaganie (jw)
- przychodząc do domu zaglądam codziennie do moich storczyków, czy im cos urosło, pąk się rozkwitł - każdego - z każdej strony lol ,
- boję się ciemności, nie wyjdę sama w nocy na właśne podwórko, bo zaraz sobie wyobrażam Bóg wie cio,
- nigdy nie zasnę odkryta - musze mieć na sobie przynajmniej jakiś koc i musi mi nie być widac nic oprócz czubka głowy, lol

Hmm... narazie to mi przyszło do głowy, napewno jest tego o wiele, wiele więcej lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie się wydawało, że nie mam dziwactw ale mówią mi, że wcale nie jest w normie jak stópki myję min 5razy dziennie, co do porządku w kuchni też mi się to dziwactwem nie wydaję, tym bardziej że na 3wypowiedzi wszystkie to stwierdzamy Very Happy
Jak jestem w domku, a kwitną fiołki w ogrodzie to zawsze rano idę się z nimi przywitać...wsadzam nochal w kwiatki i już wiem, że dzień będzie piękny no i przytulam się do mojej brzózki Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rozmawiam z psami ale to podobno normalne dla kazdego posiadacza psa uśmiech
- nigdy nie koncze herbaty.W moim kubku nie zobaczysz dna.Zawsze zostawie mniej lub wiecej ale zawsze.
Tak poza tym to chyba normalna jestem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alchemiczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 11

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- czasem mi się zdaje że ktoś z zewnątrz mnie obserwuje, przez to co chwila patrzę w okno. Shocked
- zawsze klepię miejsce obok siebie w łóżku zeby sprawdzić czy Adrian wyszedł do pracy czy też nie. lol
- rozmawiam z moim KOTEM.
- jestem pedantem, to fakt. nawet jak koc nie jest odciągnięty to ZAWSZE, ALE TO ZAWSZE go powprawiam.
- przeglądam się w każdym możliwym lustrze, szybie itp. Confused
- zanim gdzieś wyjdę sprawdzam czy okna są pozamykane, telewizor czy laptop wyłączony. Embarassed
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przykro mi kochana ja bym to normalnym zachowaniem nazwala lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja:
* zawsze musze sprawdzic kilka razy czy zamknełam drzwi..czy to z domu czy z samochodu..czasem nawet musze sie wrucic i sprawdzić
* nigdy niedopijam kawy musi zostac 1/3 szklanki
* tak samo jak kolezanka nie zasne gdy mam uchylone drzwi z pokoju
* niezasne dopuki nieodwiedze łazienki
* niezasne bez muzyki
..reszta jak mi sie przypomni... Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sony masz z kawa jak ja z herbata lol wlasnie min 1/3 szklanki zostaje.A sie na mnie patrzy i marudzi ze po co on robi skoro ja nie pije?
U nas w domu on jest mistrzem herbaty.Ja tylko chinska przyrzadzam.Ale A robi pyszna z torebek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moje dziwactwa to:
- jak gdzieś z kims wychodze to ciągle pytam czy nie jestem ubrudzona na twarzy chociaż przed wyjściem ysiąc razy sprawdzam to w lustrze.podobnie mam z pytanie "czy sie nie rozmazałam?"/nie raz nawet zapominam ze umalowana nie jestem a i tak pytam/
- zapisuje w telefonie w przypomnieniach nawet najwieksze głupoty bo ciągle uważam że zapomne
- jak zasypiam to muszę sobie machać stopą i tak robie dopóki nie usnę
- w kółko sprawdzam czy mam zasunięte kieszenie w kurtce jak jade autobusem itp w obawie przed kieszonkowcami choć zwykle i tak kieszenie mam puste
- do autobusu zawsze wsiadam ostatnimi drzwiami a w tramwaju zawsze do drugiego lub trzeciego wagonu / a jak juz wejdze środkowymi to i tak zawsze lece na sam koniec/
- i podobnie jak koleżanki wyżej napisały-ciągle mi się wydaje że ktoś mnie obserwuje a jak jestem sama na noc w domu to większośc czasu zamiast w łózku to spędzam przy wizjerze bo każdy hałas to dla mnie znak że to włamywacz

Narazie więcej dziwactw nie pamiętam ale pewnie mam ich dużo więcej.Mój K. mógłby sie tu o mnie rozpisac język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje to:
- rano obowiazkowo pije kawe, przez co wstaje 15min
- przed wyjsciem/snem musze sie wysiusiac
- kilka razy sprawdzam czy dobrze zamknelam dom
- przegladam sie w kazdej witrynie sklepu
- na zajeciach zawsze siedze po zewnetrzej stronie rzędu krzeseł
( nienawidze siedziec w srodku, odczuwam lękwykrzyknik!)
- spie tylko na brzuchu w innej pozycji niezasne
narazie tyle!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group