Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze dziwactwa ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobietki i u mnie sie pare dziwactw znalazlo Very Happy
1. wieczorem sprawdzam czy w sypialni nie ma zadnego pajaka (panicznie sie ich boje)
2. przejmuje sie i zamartwiam nawet najmniejszymi pierdolami
3. gdziekolwiek wychodze musze byc umalowana (basen i jezioro to wyjatek)
4. jak gdzies wychodzimy, to zawsze mi sie jeszcze w ostatniej chwili cos przypomina (ze nie wzielam okularow, portfela, pomadki, itd. itp.) A podobno bylam juz gotowa do wyjscia oczko
5. gdy sie stresuje rycze jak bobr
6. czasem przy L. udaje stitch'a lol (czyli tak jak Caliope8)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OOO Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ja to mam bardzo różne a czasem dziwne swoje dziwactwa np:
Co godzinę lub co dwie robię siusiu...jak przyśni mi się jakiś koszmar to pół nocy nie potrafię spać..jak usłyszę jakiś szmer lub cichy chód to uważnie patrzę przez okno czy ktoś nas nie podgląda..jak idę na miasto z moim dzieckiem to kilka razy się oglądam czy ktoś mnie nie prześladuje...boję się przechodzić obok pijaków i tzw.żuli...i jakiś tam młodych chuliganów...nie lubię bałaganu gdyż zaraz co się rozsypie lub na brudzi to od razu sprzątam..najbardziej to boję się ciemności..boję się że ktoś mnie napadnie i zrobi mi coś złego..po prostu boję się że coś może mi się stać...czasami moje dziwactwa przerastają moje lęki ale walcze z tym i mam nadzieję że choć części moich dziwactw się pozbędę..ale jak człowiek chce to osiągnie wszystko Very Happy
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kocham liczyc - wszystko co sie powiela - np paski na jezdni (te dzielące pasy przeciwnych kierunków), słupki przy chodniku, auta stojące w korku itp.
Zimą natretnie myje rece tak czesto jak tylko mijam łazienke. Mam takie wrazenie brudnych rąk pełnych zarazków.
Nie sikam dopoki nie musze.
po wejsciu do domu włączam komputer i dopiero zdejmuje buty
zasypiam tylko na brzuchu
zanim wcisne w windzie guzik pod nosem powtarzam sobie jak mantre "zeby sie tylko nie zacieła, zeby sie tylko nie zacieła" - a jak mam wrazenie ze tym razem moze sie zaciac to ide schodami (chocby na 9 pietro).

I dzwonie do mojego psa okolo raz w tygodniu.. i rozmawiamy Rolling Eyes Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie śpię pod kołdrą, pod którą spał ktoś inny (oprócz Jacka rzecz jasna). mam wrażenie, że taka kołdra śmierdzi Shocked Rolling Eyes Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss coś wiem na ten temat Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owszem, trochę tych dziwactw jest... mam np. natychmiastowy odruch wąchania wszystkiego, co wezmę do ręki;) Węch (być może z uwagi na kreci wzrok) należy u mnie do najbardziej wyczulonych zmysłów, i są wonie, które mogę niuchać całymi godzinami, dosłownie: młode konwalie, świeżo skoszona trawa, czerwcowy deszcz...
Kiedy przychodzi mi sikać w miejscach publicznych (np. knajpa) ze stresu zaciska mi się pęcherz. Nienawidzę publicznie jeść. Czytam z szybkością maszyny elektronowej i mam niemal fotograficzną pamięć, ale już dodanie do siebie w pamięci kolumny liczb z pewnością zakończy się błędem;) I co tam jeszcze... wiecznie mylą mi się kierunki, strony świata i prawa z lewą;)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie sikam w miejscach publicznych! Zmorą było mieszkanie w akademiku i 3 lata sikania "na narciarza" Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o to to, właśnie - dobrze to znam:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gazety zawsze "ze środka" i towar z głębi półki. Nie lubię towaru, który ktoś wcześniej dotykał Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Gazety zawsze "ze środka" i towar z głębi półki. Nie lubię towaru, który ktoś wcześniej dotykał Rolling Eyes


Ja ostatnio mam awersje do pieczywa w markecie i przerzucilam sie na takie z osiedlowego sklepiku.. Bo to marketowe to cholera wie kto macał Rolling Eyes Czytalam taki artykul - "dupy macac - nie bułki" i w pełni popieram! (bo czesc osob nie wyjmuje pieczywa przez woreczek tylko brudne łapsko wsadza do kosza z bułeczkami i sobie maca ktora swiezsza).. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 9 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group