Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Show jako pierwszy taniec
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 24 Lut 2012, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczówka napisał:
ruda_wiewiórka napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=kY-68SQd8ZU

zobaczcie jak pięknie zatańczony walc uśmiech gdybym chociaż umiała tak ładnie chodzić jak oni... zostaje mi tylko show uśmiech albo zapatrzony tupaniec uśmiech

Pięknie, naturalnie, z gracją. Ale ten walc akurat łatwy jest Wiewiórko, to się tylko kręcisz w okół własnej osi, no i sali, i drepczesz przy tym lol jak się wam w głowie nie zakręci, będziecie mało stremowani, będziecie się uśmiechać i patrzeć na siebie z miłością, to też Wam takie coś podobne może wyjść hhihihih no i jeszcze odpowiednia "garda" Wasza, w miarę zdecydowane prowadzenie Twojego Męża już wówczas uśmiech i też będziecie tupać tak jak oni;).


jak sie na to patrzy to trudny uśmiech a dla mnie to już w ogóle... a muzyka trochę za podniosła w odniesieniu do charakteru mojego i P. uśmiech wyglądalibyśmy co najmniej śmiesznie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Pią 24 Lut 2012, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda_wiewiórka napisał:
(...) a muzyka trochę za podniosła w odniesieniu do charakteru mojego i P. uśmiech wyglądalibyśmy co najmniej śmiesznie uśmiech

hhehe no dla nas również stanowczo za poważna i podniosła, w ogóle do nas nie pasuje hhihihi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Syntia
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 161
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My bardzo poważnie rozważamy coś w tym stylu:
http://www.youtube.com/watch?v=rzeMfNO29BM&feature=related

mamy do siebie dystans i poczucie humoru więc powinno się sprawdzić uśmiech

Ale jeszcze decyzja nie podjęta....
_________________


"Jedno słowo przed ołtarzem i jesteś żonaty, jedno słowo we śnie i jesteś rozwiedziony" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo podoba mi się ! Very Happy
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawny uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się nie podoba. Może trochę dlatego, że początek i koniec jest z piosenki, której najważniejszą (dla mnie) część młodzi zastąpili jakimiś wygłupami, więc pewnie nie jestem obiektywna. Twisted Evil

Ale podejście do pierwszego tańca mam takie, że nie jest to przedstawienie, na którym ludzie mają się pośmiać, tylko podniosła chwila (ważny element mojego wesela). Inna sprawa, że już rzadko można się pośmiać tak naprawdę, bo "show" jest za często spotykane i niepotrzebnie robione "na jedno kopyto". Pomijając fakt, że nie każdemu pasuje.

Swoją wypowiedzią nie mam zamiaru nikogo urazić uśmiech Jeśli ktoś się dobrze czuje w tej stylistyce i nie będzie to sztuczne dla niego, to oczywiście nie mam nic przeciwko. Ale to zupełnie nie moja bajka uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Syntia
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 161
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon 5 Mar 2012, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa doskonale rozumiem Twoje podejście.
My się też wahamy, z jednej strony elegancki, podniosły pierwszy taniec ale z drugiej nie chcemy żeby było bardzo sztywno bo to do nas nie pasuje.
Na razie się zastanawiamy, oczywiście jak już, to wprowadzimy własną kompozycję. Zmiksujemy utworki, sprawdzimy jak się całość komponuje i jak to nam wychodzi a później podejmiemy decyzję.
_________________


"Jedno słowo przed ołtarzem i jesteś żonaty, jedno słowo we śnie i jesteś rozwiedziony" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AsicaGdynia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 59

PostWysłany: Pią 16 Mar 2012, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nam wszyscy powtarzają, że powinniśmy tańczyć do piosenki "Bo ja tańczyć chcę" gdyż mój luby poczuciem rytmu za grosz nie grzeszy Very Happy Myślałam cały czas, żeby coś zrobić w typie powyższych linków, z tym, że nie do gotowego szow, tylko do takiego naszego, które będzie złożone z 3 max 5 kawałków, znaczących coś dla nas i najlepiej innych którzy nas znają. Nie wyobrażam sobie, że miała bym się cały taniec trząść o to, że nam nie wyjdzie, wolę przygotować coś co z założenia ma wzbudzić uśmiech (nie mylić z dzikim chichotem)
Wychodzę z założenia, że sztywne wesele to do d... wesele, po roku czy dwóch będę pamiętać jedynie stres, to nie dla mnie. Obgadać i tak obgadają po weselu, nie taniec, to tort, nie tort, to sukienkę, a jak i nie sukienkę, coś na pewno się znajdzie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monihura
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Żuławy/ Poznań

PostWysłany: Sob 24 Mar 2012, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł z pierwszym Tańcem. Ja osobiście z narzeczonym planujemy właśnie romantyczno śmieszny taniec bo to do nas pasuje i jesteśmy przebojowi a rodzinnie z pewnością się spodoba.. uśmiech
_________________
Monis

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pon 26 Mar 2012, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda_wiewiórka napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=kY-68SQd8ZU

zobaczcie jak pięknie zatańczony walc uśmiech gdybym chociaż umiała tak ładnie chodzić jak oni... zostaje mi tylko show uśmiech albo zapatrzony tupaniec uśmiech


Super! Jestem pod wrażeniem! uśmiech Planujemy zatańczyć walca wiedeńskiego na naszym weselu, gdyby nam tak wyszło.... buja w obłokach

Wygłupy podczas pierwszego tańca niezbyt mi się podobają.
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group