Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Show jako pierwszy taniec
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na to właśnie liczymy w trakcie i po tańcu, betty lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yashiek
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co kto lubi uśmiech czasem z takiego show ludzie robią mega porażkę i obciach, więc lepiej się 2 razy zastanowić uśmiech deser.pl/deser/1,97052,6865888,Ten_slub_obejrzalo_6_milionow_internautow.html no nie wiem czy o to chodzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 23 Sie 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcialabym zatanczyc do mixu kilku utworów, wlasnie w taki szalony, komiczny sposób. Dlaczego? Bo ja nie jestem dobra tancerką. A i tak i tak wszystkie oczy będa w trakcie 1 tanca zwrócone ku nam. Więc jak ludzie mają się smiac, to niech to chociaz będzie zamierzony efekt język z oczkiem Ale mój luby sie nie zgadza. Zwykle ma w nosie tradycje, ale jesli o to idzie to stwierdził ze to ma byc na powaznie i romantycznie. I wez tu z takim gadaj język z oczkiem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasz mix wyszedł GENIALNIE język język język wiemy, bo przez całe wesele, które fantastycznie się udało, ludzie przychodzili z gratulacjami za nasz taniec język polecam wszystkim odważnym i jajcarzom lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj chciałaby to zobaczyć Wink

a mój mężczyzna ma dwie lewe nogi, więc nie wypali Cool a szkoda.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyreżyserowanym pierwszym tańcu zdarza się, że PM jest bardziej skoncentrowana na pilnowaniu choreografii (zwłaszcza gdy nie są tancerzami) niż na ..cieszeniu się w sobą.
Goście oczywiście powiedzą, że było świetnie, ale bardzo łatwo przekroczyć granicę groteski.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zgodnie ze zdolnościami będziemy tuptać w miejscu. Confused
Poproszę zespół, żeby po 1-2 minutach zaprosił wszystkich na parkiet, bo my NAPRAWDĘ nie umiemy tańczyć.


A cieszenie się pierwszym tańcem chyba w ogóle nie jest możliwe.... dla mnie to będzie największy stres, na równi z kościołem..... będę się modlić,żeby sie nie potknąć, bo potrafię to zrobić na prostej drodze w płaskich butach, co dopiero na obcasach Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
my zgodnie ze zdolnościami będziemy tuptać w miejscu. Confused
Poproszę zespół, żeby po 1-2 minutach zaprosił wszystkich na parkiet, bo my NAPRAWDĘ nie umiemy tańczyć.


A cieszenie się pierwszym tańcem chyba w ogóle nie jest możliwe.... dla mnie to będzie największy stres, na równi z kościołem..... będę się modlić,żeby sie nie potknąć, bo potrafię to zrobić na prostej drodze w płaskich butach, co dopiero na obcasach Rolling Eyes

Niczym się nie przejmuj, w pierwszym tańcu przytul się spontanicznie do męża pogładź go po twarzy, pocałuj.. po chwili niech dołączą inni, to dużo romantyczniejsze niż liczenie wyuczonych kroków.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że dziewczyny chcą odchodzić od tradycji i urozmaicać wesela, ale ja jestem zdecydowaną przeciwniczką robienia ze swojego ślubu i wesela show! Za każdym razem kiedy patrzę na coś takiego mam wrażenie, że to jest sztuczne i na pokaz- dla gości. Jak dla mnie pierwszy taniec ma być głównie dla nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi się to nawet podoba uśmiech chociaż sama nigdy bym się nie zdecydowała na coś w tym stylu. Za to moja mama w takich pokazach z humorem zamiast pierwszego tańca jest zakochana. Ostatnio płakała ze śmiechu jak oglądała jakiś filmik na youtube i próbuje nas namówić na coś takiego. Na szczęście mój D popiera moje zdanie na ten temat. Po za tym mamy już układ salsowy prawie opracowany i na prawdę zaczynamy się świetnie bawić tańcząc go (od kiedy wreszcie moje kochanie opanowało kroki), więc nie zamierzamy tego zmieniać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group