Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wieczór panieński
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 16:47    Temat postu: wieczór panieński Odpowiedz z cytatem

Witam, Będę robić wieczór panieński tydzień przed ślubem. Zaprosze moje koleżanki z mojej strony od od strony narzeczonego taki babski wieczór. Jest jedna rzecz która mnie męczy :

Mój narzeczony był na wieczorze kawalerskim u swojego siostrzeńca, ja nie zostałam zaproszona przez przyszłą żonę siostrzeńca ?! nie wiem czemu ale wydaje się mi że z kultury powinna zaprosić? Przecież byliśmy już wtedy 4 lata razem i to chyba oczywiste ze jak zaprasza się mojego P. to i mnie wypada. Ja chyba ją zaproszę pomimo tej sytuacji... chociaż mój P. mówi że nie powinnam (inni tez tak twierdzą). No i właśnie się zastanawiam. Bo jej mąż pójdzie do mojego P. a ona będzie siedzieć sama? - ja tak miałam

Co myślicie. wiem ze sprawa trochę głupia ale to może zaważyć na dalszych naszych relacjach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez sie znalazlam w podobhnej sytuacji T. byl na kawalerskim brata a jego przyszla zona mnie niezaprosila, ale ja nie mam jej tego za zle, bo sie wtedy jeszcze dobrze nieznalysmy. Wydeje mi sie te nie powinnas jej zaprosic- bedziesz w towarzystwie twoich przyjaciolek, bliskich osób a ona moze sie czuc osamotniona i moze nie bawic sie najlepiej- ale decyzja nalezy do ciebie!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będą to nasi wspólni znajomi których ona zna
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam dwie opcje, zaprosić ją i pokazać że nie jestem chamska tak ajk ona albo nie zaprosić i wtedy poczuje się tak jak jak wtedy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszesz że miałas podobną sytuacje a tu troszkę inaczej bo my się znałyśmy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak znałysmy sie na "czesc" "czesc", ale ja nie bylam jakas bliską jej kolezanka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wieczór panieński będe wyprawiała raczej z przyszłą bratową, bo bierzemy ślub prawie w tym samym terminie ;D
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z gory mowie ze nie wiem jak to dziala w Polsce ale w Anglii to jest tak ze oboje mlodzi robia te imprezy oddzielnie.Nawet w innych terminach lub wrecz w innych miastach.Ona zaprasza kogo chce on zaprasza kogo chce.I nigdzie nie ma obowiazku zapraszania osob z rodziny.Grunt zeby sie dobrze w towarzystwie czuc.Jesli ci jej towarzystwo nie pasuje to jej nie zapraszaj.Po co sie meczyc na wlasnej imprezie?A co do tego jak to wyglada to nie przejmuj sie za bardzo.Ty sie teraz martwisz o to jak sie ona poczuje a ona sie wcale nie przejmowala kiedys twoimi uczuciami.Wiec NIE MASZ OBOWIAZKU jej zapraszac.
Co do przyszlych relacji to o ile nie dzielicie razem pietra w domku we wspolnym zyciu to co za roznica?Jak sie obrazi to tylko jej problem.Ale zrobisz jak chcesz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mądrze napisałaś i dałaś mi do myślenia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce jest tak samo. Odzielnie jest to robione. Każdy zaprasza kogo chce.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group