Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

budżet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe jaka jest minimalna kwota jaka nalezy zainwestowac w taka dzialalnosc?!
Ja tez mialam nadzieje,zmiescic sie w 6ciu tysiacach, ale jakos goscie mi sie zaczeli mnozyc i nawet zrezygnowanie z niektorych rzeczy )jak kamerzysta, doszlam do wniosku, ze mi nie jest potrzebny film do szczescia) to jednak jestem juz na 8miu tysiacach!wykrzyknik Oj, ja biedna!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
myślisz, że ludzie naprawdę zdają sobie sprawę z tego, w co wchodząpytajnik lol a za 2 lata rozwód... Confused

w to kiedy będzie rozwód nie wnikam, każdy dorosły myślący człowiek wie czym jest małżeństwo i że to nie zabawa. mi raczej chodziło o to, ze jak ktoś zaprasza ponad 100tkę gości to chyba liczy się z tym, że sporo go to bedzie kosztowało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami można mniej zaprosić a koszty będa większe niz tych powyżej 100 osób, zalezy to od wielu czynników. Jesli ktos ma kase to nie będzie patrzył na koszty i zapłaci o wiele więcej niż np. ponad 100 osób np. w remizie strazackiej lol Ale zgodzę się z Tobą, trzeba się liczyć ztym, że to będzie kosztowało - sam fakt, że to wesele - odrazu koszty czegokolwiek rosną Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kat8
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 283

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt,czasami można zrobić bardzo wystawne przyjęcie dla garstki ludzi Cool a co do tego interesu to jest normalnie żyła złota która wiadomo że będzie długo niewyczerpana
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SweetRose
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Walia

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz budżet to około 18 tyś. zl.Brzmi to dość strasznie, choc tak naprawdę robimy wszystko bardzo skormnie jak na nasze warunki! Na obiadku będzie około 30 osób, 40 dojdzie na wieczór. Za obiad płacimy 115 zł od osoby, za bufet wieczorny 37zł. Podobno w Uk sredni koszt ślubu to 15 tyś funtów. My zmieściliśmy się w ok. 3,500 uśmiech
_________________
What the world really needs is more love and less paperwork.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Czw 11 Cze 2009, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My narazie zrobilismy wstepny budzet (35tys)bo trudno dokladnie okreslic ile potrzebujemy, narazie zbieramy kase.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To rzeczywiście sporo... Very Happy Ale porównując do większych Very Happy wesel to jest najtańsze wyjscie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SweetRose napisał:
Nasz budżet to około 18 tyś. zl.Brzmi to dość strasznie, choc tak naprawdę robimy wszystko bardzo skormnie jak na nasze warunki! Na obiadku będzie około 30 osób, 40 dojdzie na wieczór. Za obiad płacimy 115 zł od osoby, za bufet wieczorny 37zł. Podobno w Uk sredni koszt ślubu to 15 tyś funtów. My zmieściliśmy się w ok. 3,500 uśmiech

nie, to nie brzmi strasznie oczko tak naprawdę to ciężko zmieścić się w 10tys. 18tys to jeszcze całkiem normalna i 'do przeżycia' kwota.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my dokladnie po wyliczeniu wszystkich kosztow zaplacilismy 36 tys 300 zl. Bylo to wesele na 130 osob. Caly rok poprzedzajacy wesele mocno zaciskalismy pasa i nie wydawalismy na zadne glupoty no i takim sposobem udalo nam sie zgromadzic te pieniadze. I dzis powiem ze wcale nie zaluje ze mialam duze wesele, od zawsze bylo to moim marzeniem a jak to powiedzial mi przed slubem moj mezus kiedy martwilam sie ze moze nam pieniedzy braknac : Kochanie ja zrobie wszystko zeby spelnic to Twoje marzenie, bo przeciez ludzie ktorzy sie kochaja staraja sie spelniac swoje marzenia.
Przyznam szczerze ze nie jestesmy bogaci. Ja mam tylko mame, jego mama jest na wczesniejszej emeryturze i wcale wiele nie ma. Choc rodzice chcieli nas wspomoc, my stwierdzilismy ze wykorzystamy to tylko w ostatecznosci, jak juz nam naprawde braknie pieniazkow. Przed weselem narzeczony robil w dwoch pracach, ja zreszta tez dorabialam i staralismy sie oszczedzac, choc czasami mialam ochote na rozne zachcianki nie poddalam sie. I tak po slubie mamy juz jakis kapital na wybudowanie domu, poniewaz w prezencie chcielismy pieniadze. Wiec teraz doszlam do wniosku ze naprawde dla chcacego nic trudnego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo oklaski za wytrwałość oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group