Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jabłka z napisem:)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hania83
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 17:59    Temat postu: Jabłka z napisem:) Odpowiedz z cytatem

Hejka:) w zeszłym roku byłam na weselu u mojej koleżanki, gdzie (jako upominki dla gości oraz jako ozdobna piramidka na stole) były jabłuszka z imionami młodej pary:) Bardzo fajnie i oryginalnie to wyglądało, a na dodatek były naprawdę smaczne, dlatego też chciałabym takie zamówić uśmiech czy może orientujecie się, gdzie mogłabym zamówić takie jabłuszka Smile pytajnik?
Bardzo proszę o pomoc:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bride_to_be
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: zakopane

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie mozesz od znajomej wziasc namiarow?
ja nigdy nie slyszalam o czyms takim wiec nie mam pojecia nawet gdzie takiego czegos szukac.
zakladam ze napis jesli na jablku to musi byc wykonany z jakiejs masy jadalnej (czekolada, lukier) nie wiem czy bylabys w stanie zrobic cos takiego sama w domu? na weekend cos pokombinuje i zamelduje o rezultacie.
mysle ze fajnie tez wygladalyby jabluszka z ogonkami do ktorych moglabys przywiazac mala karteczke z imieniami(swoimi tak jak miala twoja znajoma)albo jesli robisz plan gosci to zamiast winietek moglabys miec cos takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hania83
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie problem w tym, że ona mówi, że zgubiła namiary do tej firmy...(tak, pewnie) a napisy były tak zrobione, że to było normalne jabłuszko... nic tam nie mogło odpaść...uśmiech wyglądało to tak, jakby kawałek skórki miał kolor zielony zamiast czerwonego...uśmiech niestety nie potrafię wstawić tutaj zdjęcia, ale chętnie bym je wrzuciła, bo zrobiłam je telefonem na weselu;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic prostszego jak wpisać w google: jabłka z napisem i wyskakuje masa różnych stronic, ot choćby ta http://www.applevalley.pl/jablka.html
A jabłka takie robią w momencie wybarwiania się owoców czyli napis jest stworzony na skórce i to jest zupełnie jadalne, w końcu to skórka jabłka lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hania83
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale na tej stronie co podałaś, to są jabłuszka wycinane laserowo chyba... to nie jest to szkodliwe?pytajnik a ja bym chciała takie niewybarwione...uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2010, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam są dwa rodzaje, tyle że te normalne trzeba zamawiać przed 10 lipca a odbiór po 20 października, a to pewnie spowodowane tym, że muszą dojrzeć. Więc alternatywą są te pisane laserowo i nie sądzę żeby to było szkodliwe, ale ja tam nie wiem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2010, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie trzeba zakładać dwóch identycznych tematów w różnych działach Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sob 30 Paź 2010, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze bardzo - jabłka kupisz sama a takie listeczki mogę ci druknąć -kolor dowolny

_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się pomysł z tymi jabłuszkami dla gości. Sama może też zrealizuję u siebie taki pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sob 6 Lis 2010, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogą być tez gruszki, granaty, morele...
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group