Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

KONSULTANCI ŚLUBNI
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amellka napisał:
Angel1978 a możesz napisac z jakiej agencji Wy korzystacie? Zalezy mi na kims naprawde dobrym


My mamy panią Anetę z firmy Kancelaria Ślubna z Łodzi i naprawdę mogę polecić z czystym sumieniem. Jest dla mnie zbawieniem, jak do tej pory wszystko jest na czas, zgodnie z naszym planem i bez najmniejszego stresu. Fajnie mieć taką obiektywną osobę.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia88
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 11
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro 27 Maj 2009, 19:55    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Czesc ja rowniez korzystam z uslug konsultanta slubnego a to nie dlatego ze nie mam glowy do przygotowan tylko dlatego ze mieszkamy za granica i jest to dla nas duze ulatwienie. oczywiscie o wszystkim sali decydujemy wybieramy przedstawiamy nasza wizje itd. nasza organizatorka jest naprawde bardzo mila kobieta odpowiada na kazde nasze pytanie i rozwiewa watpliwosci. kontaktuje sie z podwykonawacami, podpisuje umowy doradza itd. bedzie z nami w dniu slubu co jest dla nas bardzo wazne poniewaz bedzie nad wszystkim czuwac i odciazy od tego rodzicow. My korzystamy z uslug Saptapadi. jezeli masz jeszcze jakies pytania chetnie odpowiem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiesia19
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 41

PostWysłany: Sob 11 Lip 2009, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez uwazam, ze konsultant slubny jest dobry, ale tylko w przypadku kiedy pary absolutnie nie maja czasu na przygotowania slubne lub tez obawiaja sie popelnic bledy i wola sie poradzic profesjonalisty. Moim zdaniem bez tego mozna sie obejsc , a za ratownikow i poradnikow miec nasze forum, programy telewizyjne (np. M jak Malzenstwo na Wedding TV), nasze przyjaciolki , mamy i ciotki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuza_2010
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 16
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2009, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy mozecie zdradzic ile mniej wiecej taka firma bierze za przygotowania? czy rzeczywiscie tak sprytnie zarzadzaja slubnym budzetem, ze pieniazki wydane na taka firme i tak sie zwracaja?

Osobiscie bylabym zainteresowana tylko pomoca w zalatwieniu formalnosci w USC i w znalezieniu miejsca na wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucyyy
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 8

PostWysłany: Pią 11 Wrz 2009, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma korzysta z pomocy konsultantów i jest bardzo zadowolona. Mówi, że mają fajne pomysły i świetnie potrafią doradzić. Aż się nie mogę doczekać jej wesela, bo Anka to niezła wariatka i na pewno będzie ciekawie i oryginalnie Very Happy
Firma to zdaje się JS Academy. Z opowiadań i ich stronki wnioskuję, że chyba są dobrzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
aniela
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: Wto 3 Lis 2009, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z Krakowa i też korzystam z usług konsultanta ślubnego. Po prostu jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i oferty cenowej. Byliśmy z narzeczonym na kilku spotkaniach i agencja imoPectore zrobiła na nas super wrażenie, miłe, sympatyczne panie. Polecam....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniela
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: Wto 3 Lis 2009, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha! A co do Perfect moments to ceny mają z kosmosu, bardzo wygórowane... a panie też nie za miłe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwonka_32
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: okolice trójmiasta

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także uważam, że warto skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego, pomysły jakie nam przedstawia to jedno, zaoszczędzone pieniądze to drugie ale jeszcze zaoszczędzone nerwy i sporo czasu, nie wspominając o tym, ze ślub organizowany jest według naszych marzeń i wyobrażeń uśmiech
Pozdrawiam i życzę cudownych wspomnień z własnych oraz cudzych uroczystości ślubnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneta24
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 18 Gru 2009, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja radzę zająć się samemu przygotowaniami.Właściwie ja miałam zamówiąną firmę Mazurkas,mama sie uparła bo brat miał też wesele zrobione przez nich. Na szczęście nie narzekam,wspaniałe wspomnienia,po prostu cudowne wesele jak ze snu, organizacyjnie byli super.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziula
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pią 18 Gru 2009, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez polecam organizowanie ślubu przez konsultanta. Dzięki Pani Agnieszce z Brilliant Wedding z Warszawy nie traciliśmy czasu na umawianie się z podwykonawcami tylko wszystkich mieliśmy w jednym miejscu. Jesli chodzi o koszty to zaoszczędziliśmy sporo nie tracąc na jakości uslug.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group