Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

KONSULTANCI ŚLUBNI
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amellka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 4

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 13:11    Temat postu: KONSULTANCI ŚLUBNI Odpowiedz z cytatem

Hej! Napiszcie co myślicie o konsultantach ślubnych?! Czy waszym zdaniem są potrzebni w przygotowaniach?

A może ktoś z Was wynajął taką osobę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś radzę sobie sama z przygotowaniami Rolling Eyes
Jeśli mam z czyms problem to dzwonię do narzeczonego albo przyjaciólki Rolling Eyes Oni są moimi konsultantami.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robota fajna. jak ktoś nie ma za dużo czasu (albo nawet ochoty) to taki konsultant się przyda. podobno też potrafi utrzymac budżet w ryzach, co nam może się tak łatwo nie udać. jakbym mogła tobym się tym zajęła, ale obawiam się że nie będzie popytu w moim rejonie. moze kiedyś.... ale sama bym nie powierzyła przygotowania mojego ślubu konsultantowi, bo za bardzo mi to wszystko frajdę sprawia, zeby to komuś oddać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent dokładnie. Wybieranie zaproszen i dekoracji, zawieszek na butelki... czysta zabawa lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na takie szczegóły ja zawieszki nie zwracam uwagi, chyba ich nie bedę miała.... ciekawe czy taki konsultant zacząłby mnie przekonywac, ze trzeba to i to Rolling Eyes mam własną wizję. ale mam świadomość, ze są ludzie, którzy nie chca takich spraw sami załatwiać. tacy wybierają konsultanta. jesli naprawde są tacy dobrzy jak się mówi to uważam, ze jak najbardziej są przydatni uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amellka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 4

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś mi coś powiedziec o perfect moments?Strona fajna, ale czy są dobrzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anchetari
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 1

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy z tego co wiem, to konsultanci sie dopasowuja do danej pary, tzn. jesli para ma jakas wizje to oni ja urzeczywistniaja i kontroluja czy wszystko jest etc.... jesli zas para totalnie nie ma czasu ani glowy do tego. to wyreczeja ich etc.... (zreszta to jest logiczne bo taka maja prace)

wg mnie sie przydaja, wiedza gdzie sa ukryte oplaty etc. zawsze was przypilnuja w wydatkach i cos podpowiedza o czym sie nie mysli w takich chwilach.
ale to osobista sprawa ^.^ u mnie w rodzinie wszyscy korzystaja z konsultantow. i zawsze jest idealnie uśmiech

perfect momentu nieznam ich w akcji, niestety. my wyznajemy w rodzinie zasade zeby brac mniej znane firmy bo im bardziej zalezy na tym by nic nie zepsuc etc język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdziuniaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 139
Skąd: Tomaszów Maz

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiści wolę sama wszystko zrobić bo to sprawia mi przyjemność, ale moja koleżanka wynajęła taką konsultantkę i nie powiem naprawdę się postarała. Ale własnoręczna praca jest bardziej doceniana więc nie idę na łatwiznę Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 20:48    Temat postu: Re: KONSULTANCI ŚLUBNI Odpowiedz z cytatem

amellka napisał:
Hej! Napiszcie co myślicie o konsultantach ślubnych?! Czy waszym zdaniem są potrzebni w przygotowaniach?

A może ktoś z Was wynajął taką osobę?


My mamy konsultantkę i bogu za nią dziękujęuśmiech Jest super miła, bardzo doświadczona i przede wszystkim profesjonalna. Ma mnóstwo pomysłów, i zdjęła nam z głowy cały ciężar przygotowań.
Sama wszystko załatwia, konsultuje się z nami oczywiście, umawia nam podwykonawców na spotkania, i generalnie zaoszczędziła nam już dużo więcej niż wynosi jej honorarium.
Ja akurat poza kupieniem sukni dla mnie i dla druhen niczego się nie tykam, nie chce mi się tego robić, nie mam tez zbytnio czasu by latać za tym wszystkim, a tak to mówię co chcę i mam:) Nie ma generalnie rzeczy niemożliwych i wszystko się da zrobićuśmiechuśmiechuśmiech
My od początku mieliśmy wizje naszego ślubu, który jest dosyć niestandardowy i dzięki niej wszystko ładnie składa się do kupy. Ma tez mnóstwo ciekawych rozwiązań, na które sama bym nie wpadła.
Przede wszystkim mam pewność, że wszystko będzie grało, a ja nie będę się stresować, bo będzie tez koordynowała cały dzień weselny i będzie z nami od rana do końca. Odciąża to tez naszych rodziców, którzy o nic nie muszą się martwić, ani nic załatwiać.
Osobiście polecam konsultantów zrzeszonych w Polskim Związku Konsultantów Ślubnych, bo wiadomo, że wiedzą co robią, a takich pseudo to trzeba się wystrzegać. Perfect Moment nie polecam bo pani na rozmowie z nami była bardzo zasadnicza, wszystkie koszty były co do godziny wyliczone, co dla mnie jest dziwne, bo to nie jest praca , w której można z góry ustalić ilość godzin. Najlepiej pochodzić na kilka rozmów i wybrać najbardziej nam pasującą osobę , nie tylko pod względem oferty i ceny, ale także zgodności charakteru, bo bardzo dużó czasu się spędza z taką osobą, i warto żeby wszystko grało.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amellka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 4

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 a możesz napisac z jakiej agencji Wy korzystacie? Zalezy mi na kims naprawde dobrym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group