Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

KONSULTANCI ŚLUBNI
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aneta24
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moze pochwal się ceną....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, jaka jest cena takich usług...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziula
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 4

PostWysłany: Wto 5 Sty 2010, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to cena zależy od indywidualnych ustaleń. My akurat wybraliśmy kompleksową organizację a można tez wybrać samo wesele lub sama ceremonię. Nie będę pisała ceny na forum, jeżeli ktoś jest zainteresowany większą ilością informacji to poproszę o PRV
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
organizatorka ślubna
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sob 9 Sty 2010, 2:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Co do ceny za kompleksową usługę to bywa różnie. Wszystko tak naprawdę zależy od: liczby gości, wymagań i życzeń Pary Młodej, ewentualnych rozrywek i niespodzianek w trakcie przyjęcia itd...
Pozdrawiam wszystkich nękanych bezsennością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gontka
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sob 9 Sty 2010, 17:06    Temat postu: Doradcy Odpowiedz z cytatem

Ja też korzystałam z doradców (firma 3 Życzenia z Wroclawia) i gdyby nie Pani Małgosia to nie wiem jak bym sobie dała radę. No i przede wszystkim miałam gwarancję, że wszystko będzie na wysokim poziomie (że nie będzie wtopy). Co do ceny, nie weim czy mogę podać, ale powiem tylko, że się opłacało, bo dostałam oprócz tego rabaty na inne usługi (pani Małgosia to ma kontakty:p). Pozdrawiam i powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqia80
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pią 23 Kwi 2010, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich:)

Korzystam z pomocy konsultantki i nie wyobrażam sobie tego wszystkiego bez pomocy. Pani Karolina poprowadziła mnie od początku i teraz jestesmy już na końcówce.
Zapłaciłam dużo mniej za lokal,suknie i zaproszenia....., pomysły wcale nie dużym kosztem powaliły mnie na kolana.Z czystym sumieniem mogę polecic agencje
Jesli macie jakies pytania chętnie pomogęuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pannasandy
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 36

PostWysłany: Sob 24 Kwi 2010, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OJEJ TO JESTEM ZASKOCZONA.... NAWET NIE WIEM CO MIAŁABYM ZLECIĆ TAKIEJ FIRMIE MÓJ ŚLUB ORGANIZUJE W 4 MIESIĄCE I WSZYSTKO IDZIE DOBRZE.... NAPRAWDĘ DLA MNIE TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ I ZERO STRESÓW PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katiaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2010, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też korzystam z usług konsultantki (firma Exclusive Event) i jak na razie jestem bardzo zadowolona:) O wielu rzeczach nie miałam pojęcia, jak się okazało w czasie współpracy z konsultantką więc jestem wdzięczna, że na nią trafiłam:) Co do kosztów, to tak jak mówią poprzedniczki, koszt zatrudnienia konsultantki jest rekompensowany większymi od jej wynagrodzenia zniżkami na wiele rzeczy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje się, że w Polsce takie konsultacje ślubne nie są jeszcze bardzo popularne, a szkoda, bo można sobie sporo czasu zaoszczędzić, a przy okazji tacy konsultanci mogą nam znaleźć naprawdę korzystne oferty, za które mniej zapłacimy. Jest wiele takich firm, ja słyszałam o gustownewesele.pl - podobno zatrudniają ludzi, którzy znają się na rzeczy, bardzo sprawnie i szybko potrafią zorganizować każdą uroczystość kościelną. Czy ktoś może korzystał z ich usług? Jak się na nich zapatrujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onvi
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 9

PostWysłany: Sro 19 Maj 2010, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się właśnie wydaję, że powoli ten trend się zmienia i że coraz więcej osób korzysta bądź też będzie korzystało z pomocy konsultantów ślubnych. W Stanach na przykład mało kto organizuje swoje wesele sam - zazwyczaj robią to właśnie takie firmy. Mnie się to podoba, para młoda i tak ma sporo na głowie przed ślubem więc chociaż można ich trochę odciążyć w ten sposób. Ja sama nie znalazłabym w tym momencie wolnego czasu żeby zajmować się dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik przed weselem więc oferta takich firm wydaje się dla mnie bardzo atrakcyjna. Poza tym to jest również dobra opcja dla osób, które chcą ślub zorganizować bardzo szybko i z poczuciem, że wszystko będzie dobrze.
Sanna - dużo się słyszy w branży o tej firmie Gustowne Wesele. Sama nie korzystałam z ich pomocy ale ofertę mają bardzo ciekawą, poza tym w branży weselnej działają od kilku lat więc mają doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group