Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obraczka i facet.Nosic czy nie nosic...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 36, 37, 38  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój K. powiedział, że nie chce się rozstawać ze srebrną obrączką, a złota też bardzo chętnie założy. Tyle, że jak on już zakłada obrączkę, to jej nie ściąga. W ciągu ponad 8 lat, jak ma tę srebrną, to ściągną ją tylko 2 razy. Raz, jak mu spadła i raz, jak pękła i trzeba było zanieść do jubilera do naprawy. Wink lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caliope8 napisał:
haha przez nk teraz już nie ma ściemniania o wyglądzie lol Sadie Ciebie jeszcze chyba nie mam, idę polować zaraz i nadrabiać tygodniową zaległość.
A co do obrączek to moi rodzice za rok pełną rocznice ślubu mają, obrączek z niewiadomych przyczyn nie mają (znajomość sytuacji pozwala mi przypuszczać, że coś na rzeczy finanse miały) i chcemy im na tą rocznicę dać.
Co myślicie o takim pomyśle?


Ja jestem za. Śliczny prezent. Mnie jakby dzieci takie coś zafundowali to by mi łzy poleciały ze wzruszenia. Najlepiej jeszcze wygrawerować imiona i daty ślubu rodziców.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lady87 napisał:
Sadie napisał:
ty dziewczyno tez jestes szczesciarka
nie wiem czy to do mnie?? ale ja się nazwym szczęściarą bo na lepszego faceta nie mogłam trafić w dodatku taki ze ze mną wytrzymuje ciesze sie bardzo napradwe

ja sobie też ostatnio tak pomyślałam. wtedy jak babcia walnęła mi prosto z mostu coś niemiłego.... jak do mnie dociera, jak cudowny pomimo tych wszystkich wad i irytujących cech, jest mój narzeczony to aż mi się ryczeć chce lol nie dość, ze wytrzymuje z upartym nerwusem, to jeszcze znosi to jak jęczę, ze mnie boli albo jak wpadam w nastrój depresyjny z powodu moich rodziców. inny by już dawno spakował manatki Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
lady87 napisał:
Sadie napisał:
ty dziewczyno tez jestes szczesciarka
nie wiem czy to do mnie?? ale ja się nazwym szczęściarą bo na lepszego faceta nie mogłam trafić w dodatku taki ze ze mną wytrzymuje ciesze sie bardzo napradwe

ja sobie też ostatnio tak pomyślałam. wtedy jak babcia walnęła mi prosto z mostu coś niemiłego.... jak do mnie dociera, jak cudowny pomimo tych wszystkich wad i irytujących cech, jest mój narzeczony to aż mi się ryczeć chce lol nie dość, ze wytrzymuje z upartym nerwusem, to jeszcze znosi to jak jęczę, ze mnie boli albo jak wpadam w nastrój depresyjny z powodu moich rodziców. inny by już dawno spakował manatki Cool


ach ta miłość oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent u mnie to samo, też się cieszę, że Go mam i wytrzymuję, inny by tyle cierpliwości do "nerwuska" nie miał lol Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
jaja sobie robie. A tak juz na powaznie to uwazam sie za szczesciarke. Jestem zdrowa, granat mi na twarzy nie wybuchnal, nie jestem zdeformowana, moj umysl dziala sprawnie. Mam za co Bogu dziekowac.


lol dokładnie lol jesteśmy szczęściary, bo nic nam nie brakuje do szczęścia, zdrowia i urody (może czasem trochę rozumku... lol )
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Korek.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój luby nie będzie mógł za bardzo nosić obrączki.Będzie ja zakładał kiedy nie będzie w pracy.Ma taką prace że nie może nosić,bo jakby zachaczył o nią to może urwać palucha.Więc jest to w przepisach BHP.Ale nie jest mi z tym źle.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój miał opory, ale koniec końców powiedział, że będzie nosił - zobaczymy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciola napisał:
Mój luby nie będzie mógł za bardzo nosić obrączki.Będzie ja zakładał kiedy nie będzie w pracy.Ma taką prace że nie może nosić,bo jakby zachaczył o nią to może urwać palucha.Więc jest to w przepisach BHP.Ale nie jest mi z tym źle.

Ciola masz rację w tym momencie najważniejsze są względy związane ze zdrowiem. Jeżeli obrączka kolidowałaby mu z pracą, to najlepiej zakładać ją po pracy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 36, 37, 38  Następny
Strona 17 z 38

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group