Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obraczka i facet.Nosic czy nie nosic...?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 11:26    Temat postu: Obraczka i facet.Nosic czy nie nosic...? Odpowiedz z cytatem

Porozmawiajmy...
Czy uwazacie ze wasz maz powinien nosic obraczke czy jest tez to Wam obojetne? Czy pozwolilybyscie waszej drugiej polowce nie nosic obraczki z powodow np 'nie moge sie przyzwyczaic' 'nie widze sensu' 'przeciez i tak cie kocham' 'facetem jestem i pierscionkow nosil nie bede' itp.
Moje pytanie wynika z przeczytanego w magazynie slubnym artykulu,dwoch wypowiedzi roznych panow.Jeden twierdzi ze obraczka przypomina mu najpiekniejszy dzien jego zycia i nosi ja z rozczuleniem,drugi nie jest przyzwyczajony, jego ojciec tez nie nosil i on tez nie.
Mnie by bylo przykro gdyby A zecydowal sie jej nie nosic.Skoro on nie chce to ja tyz bym nie nosila.I jakiz to wtedy sens?Mamy slub ale wygladamy jak ludzie 'do wziecia'.Nie pasowalby mi taki uklad.
A wy co na to?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na szczęście nie bede miała tego problemu, ze mój nie będzie chciał obrączki nosić. jakby mógł to juz by ją nosił lol ale ostatecznie to mi to obojętne. zwisa mi to jak by to wyglądało dla postronnych. jakby mi się obrączka nie podobało to bym jej nie nosiła. niezaleznie od decyzji męża. kwestia estetyczna, nie umiem nosić czegoś, co mi nie pasuje pod wzgledem wygladu.

teść niemal przez całe życie nie nosił obrączki Rolling Eyes teściowa się nie przejęła zbytnio. moi rodzice tez prawie obrączki nie noszą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..ja myślałam ze jak sie juz kupuje to takie które sie podobają...
..a nie potem nienosic bo sie niepodobają..hmmmm
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jednak zdarzają się osoby, którym po 3 miesiącach obrączki się nie podobają. wtedy to albo wymienić, albo schowac do szuflady. przynajmniej w moim przypadku. dla mnie obrączka to po prostu kolejna błyskotka do kolekcji. ma być ładna, jesli mam ja nosić. i tak bardziej patrzę na to co ma się w sercu niz na to co na palcu. gdyby Jacek stwierdził, ze nie chce nosić obrączki to nie poczułabym się dotknięta. choć zainteresowałabym się powodami 'nie chcenia'....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisze krótko - mi by było przykro, gdyby powiedział cos w stylu "nie pasuje mi jakoś', nie mogę się przyzwyczaić.....do różnych rzeczy się przyzwyczaiamy, dlaczego do takiej nie możemy? nawet już rozmawialismy na ten temat, bez obrączki jest "wolny" - śmiejemy się z koleżankami, że to taki GPS-ik lol w dniu ślubu zakłada i jużuśmiech
Podobaja mi się faceci (mam nawet kilku w pracy starszych), noszą, az im "wrosła w rękę", zdjęcie jej - tylko piłowanie uśmiech - tak byc powinnno - dobrze, że Moje Kochanie jest podobnego zdania, a jak by był innego - przekonałabym go napewno, żeby założył Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..ja sobie niewyobrazam ze mój mąż by nienosił obroączki.....do tego sie mozna przyzwyczaic i nawet sie tego potem ie czyje na palcu..a jak sie niepodoba..hm...wiekszośc facetów nie zwraca uwagi na takie szczegóły...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój zwraca lol bardziej niż ja Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sony85 napisał:
..ja myślałam ze jak sie juz kupuje to takie które sie podobają...
..a nie potem nienosic bo sie niepodobają..hmmmm



tez mi sie tak wydawalo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój obiceal, że będzie nosił na palcu lub na łańcuszku. Zalezy od tego co będzie robił.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to w porzadku
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Następny
Strona 1 z 38

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group