Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obraczka i facet.Nosic czy nie nosic...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrączkę przestałam nosić, stwierdziłam, że mi przeszkadza. Teraz mąż zły;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie nie wyobrażam nie nosić.. Rozumiem, że w pracy fizycznej może przeszkadzać, ale to można ściągnąć.. Ale tak na codzień to obowiązkowo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monik@
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nosimy teraz srebrne obrączki i wcale ich nie ściągamy, tak dla przyzwyczajenia uśmiech a po ślubie zamienimy je na złote
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moim narzeczonym raczej będziemy nosić obrączki pierścionek zaręczynowy nosze cały czas więc z obrączką też nie będzie problemu
no i mój narzeczony tez raczej będzie nosić obrączkę nie powinna mu ona w pracy przeszkadzać bo jest zawodowym kierowcą więc się nigdzie nie ubrudzi czy zniszczy zresztą kiedyś dostał od mnie srebrną obrączkę i nosił ją z wielką radością powinie nosił by ją do dziś ale się zniszczyła

a jeśli chodzi o moich rodziców to oboje nie noszą obrączek mama nie może nosić w ogóle biżuterii do pracy a tata nie nosi bo przeszkadza mu w pracy

no a jeśli chodzi o teściów to teść nie nosi obrączki ( nie wiem czemu) a teściowa nosi ale nie swoją tylko męża bo jej jest za mała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi przyszli teściowie to chyba sie nie rozstają z obrączkami. Ja rozumiem, że dla nich to symbol ich miłości itd., ale ja do sprzątania ściągam biżuterię. Jakoś nie wyobrażam sobie myć garów i pielić z obrączką na palcu język ale może tylko ja mam takie odczucia, nie wiem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moich rodziców nie widziałam chyba bez obrączek na palcach uśmiech I mam nadzieję, że i my będziemy nosić cały czas. Nie wyobrażam sobie, żeby mój mąż nie chciał nosić obrączki (oprócz jakiejś ciężkiej fizycznej pracy).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno ja jak i Ł. myjemy gary w obrączkach oczko Jak już mówiłam, rzadko zdejmujemy uśmiech

Mój tata nosi obrączkę, a mama od jakiegoś czasu nie, bo jest ciasna i tak się zbierają żeby powiększyć..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Tata zakłada obrączkę 2 razy w roku - na Święta oczko Ale to z powodu pracy. Mama nosi cały czas.

Ja również zamierzam moją nosić codziennie uśmiech A mój N póki co tak samo się deklaruje, zobaczymy jak będzie po ślubie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2011, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

borusia napisał:
Moi przyszli teściowie to chyba sie nie rozstają z obrączkami. Ja rozumiem, że dla nich to symbol ich miłości itd., ale ja do sprzątania ściągam biżuterię. Jakoś nie wyobrażam sobie myć garów i pielić z obrączką na palcu język ale może tylko ja mam takie odczucia, nie wiem uśmiech


Ja wchodzę do domu to ściągam, wychodząc wkładam.. Inaczej bym zostawiała gdzie popadnie, bo co chwilę bym ściągała;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Sob 16 Kwi 2011, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się często spotykam z tym, że ludzie nie nosza i to wcale nie świadczy o niczym złym.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Następny
Strona 36 z 38

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group