Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bridezilla ]:->
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jednak ;D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obejrzalam sobie te filmiki.I pare innych do kolekcji.Wyraznie na nich widac jak wiele mamy ze zwierzat... Prywatnie stawiam sobie za punkt honoru NIE byc taka panna mloda.Dzien slubu nie jest TYLKO dla niej.Jest dla obojga.Gdybysmy czasem wiecej o innych mysleli nie mielibysmy tyle problemow.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzalam sobie te filmiki i...NIE CHCĘ BYĆ TAKA Shocked
Od razu zapowiem kumpeli, ze jakbym zaczeła świrować to ma mnie lać byleby siniaków nie było Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zgadzam się z tym. Ja się akurat nie martwię, bo takie zachowanie nie leży w mojej naturze. Mój tata zawsze mawiał, że krzyki, wrzaski i wyzwiska, są oznaką słabości i bezsilności, i ja się z tym zgadzam.
Najprościej jest wrzeszczeć i tupać nogami, trudniej w inteligentny sposób uporać się z problemami.
Stres, stresem, ale takiego zachowania nic nie usprawiedliwia.
Ślub, nie jest tylko dla nas, jest także dla naszej połówki, i nie tylko my mamy w tym dniu monopol na fochy.
Zresztą, może nawet i lepiej, że faceci widza swoje aniołki w takich akcjach, zawsze jest czas żeby wiać gdzie pieprz rośnie:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libella5 napisał:
Jakoś niedawno był taki odcinek, że Panna Młoda tak na wszystkich darła się, wykorzystywała itd no i w dzień ślubu została sama... oczywiście druhny podczas mszy staly przy niej ale w niczym nie pomogły, sama się przygotowywała, nikt jej tego dnia nie podtrzymywał na duchu... wiecie stres i te sprawy...
A najgorsze było to , że przyjęcie miała w ogrodzie i po wszystkim musiała sama sprzątać.suknie podwinęła i zbierała naczynia itd.. a jej bracia na parkingu sobie tańczyli.Rozumiem, że była wredna itd ale w końcu to jest jej dzień i powinno się wybaczyć wcześniejsze zachowanie.
Przykro było patrzeć, jak ona płacze w dniu, który powinien być dla niej najszczęśliwszym w życiu... smutny


Oglądała, ten odcinek, i nie mam ani za grosz współczucia dla niej. "Jak Kuba bogu, tak Bóg Kubie", nic dziwnego, że druhny tak ją potraktowały, ja i tak się dziwię, że wogóle jej towarzyszyły.
Druhny nie są po to, żeby wyładowywać na nich swoje frustracje, obrażać, i zabraniać używania perfum, bo są zarezerwowane tylko dla młodej Rolling Eyes Tym bardziej druhny, nie są od sprzątania po weselu. Są by wspierać nas duchowo, pomagać w osobistych sprawach i ładnie wyglądać. To nie panienki do obrzucania wyzwiskami.
Akurat, ta pani zasłużyła sobie na to, co ją spotkało.
Większość panien młodych, sama sobie uprzykrza ten dzień. Wszystkie te fochy i pretensje. Jak dla mnie kryształki w wiązance, to nie jest powód do robienia wielkiej tragedii i tupania nogami "Life isn't perfect", i raczej nasze wesela czy śluby też nie będą. To ma być przecież najszczęśliwszy dzień dla nas, po co samemu sobie stwarzać problemy i zachowywać się jak rozkapryszona diva.
Trzeba wrzucić na luz i cieszyię każdą chwilą, bo ten dzień już się nie powtórzy. A jak coś nie pójdzie po naszej myśli, to przecież ziemia nie stanie w miejscu, z tego powodu.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sob 14 Mar 2009, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem cholerykiem, ale w ten dzień choćby nie wiem co nie będę się wściekać by sobie nie psuć tego dnia, będę się tylko uśmiechać, nawet jak mnie coś wkurzy, uśmiechnę się i nic nie powiem. Takie jest moje postanowienie. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 14 Mar 2009, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bede potrzebowala spokoju zeby przetrwac moja mame.I zeby pomyslec,zastanowic sie.Pomedytowac troszke.Nie chce sie zloscic.Zlosc przycmiewa szczescie.Nie bylabym w stanie przezyc tego dnia tak jak chce.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 15 Mar 2009, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach...! Przeżyć ten dzień naprawdę wspaniale i poczuć, że przysięga przed Bogiem to początek nowej drogi Very Happy
Już nie mogę się doczekać tego co będzie potem wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia napisał:
Ja jestem cholerykiem, ale w ten dzień choćby nie wiem co nie będę się wściekać by sobie nie psuć tego dnia, będę się tylko uśmiechać, nawet jak mnie coś wkurzy, uśmiechnę się i nic nie powiem. Takie jest moje postanowienie. uśmiech


ABSOLUTNIE Exclamation Exclamation zrobię to dla K. lol lol przerażające są te filmiki i te kretynki na nich Evil or Very Mad
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
Castia napisał:
Ja jestem cholerykiem, ale w ten dzień choćby nie wiem co nie będę się wściekać by sobie nie psuć tego dnia, będę się tylko uśmiechać, nawet jak mnie coś wkurzy, uśmiechnę się i nic nie powiem. Takie jest moje postanowienie. uśmiech


ABSOLUTNIE Exclamation Exclamation zrobię to dla K. lol lol przerażające są te filmiki i te kretynki na nich Evil or Very Mad


Ja jestem strasznym cholerykiem, na szczęście potrafię się kontrolować.
Złoszczę się inteligentnie, tak mnie tatko nauczył. Jak wrzeszczeć, to nie na ludzi, i nie przy ludziach. Jak jest taka sytuacja, że prawie wybucham, to idę pobiegać, pograć w tenisa, po prostu się wyładować.
Nigdy, nie wiem jak bym była zła, nie zdarzyło mi się np. nakrzyczeć na pracownika. Mówię, o tym co mi przeszkadza i nie pasuje, nigdy nie upiększam. Nienawidzę nieszczerości, i zawsze mówię w oczy to co myślę.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 6 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group