Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bridezilla ]:->
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 12:48    Temat postu: Bridezilla ]:-> Odpowiedz z cytatem

hej! Dziewczyny ja tu za 4 miechy mam ślub i mnie już tak bardzo stres dopadł a co będzie przed samym ślubem?! Nie macie uczucia że zrobiłyście się takie 'złe' tak ja w tym programie 'panny młode z piekła rodem'? Bo ze mną to się dzieje.... Evil or Very Mad Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy w tym, ze Panna młoda jest trochę zeschizowana, trochę apodyktyczna i w ogóle... nie do wytrzymania... jest coś niestosownego? Twisted Evil jak dla mnie to normalne. podejrzewam, ze u mnie będzie podobnie i abdolutnie nie będe wtedy nikogo za to przepraszać.

Panna Młoda ma zawsze rację Twisted Evil

ale potem się okazuje, ze ten cały stres i panika wcale nie były potrzebne oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
a czy w tym, ze Panna młoda jest trochę zeschizowana, trochę apodyktyczna i w ogóle... nie do wytrzymania... jest coś niestosownego? Twisted Evil jak dla mnie to normalne. podejrzewam, ze u mnie będzie podobnie i abdolutnie nie będe wtedy nikogo za to przepraszać.

Panna Młoda ma zawsze rację Twisted Evil

ale potem się okazuje, ze ten cały stres i panika wcale nie były potrzebne oczko


Ja jestem okropna jak się szykuję na jakieś ważne wyjście! zeschizowana i apodyktyczna lol To najlepiej do mnie wtedy pasuje lol
Później jednak przyznaję się z ręką na sercu, bo wiem że byłam nie do wytrzymania i np. głupio się przy czymś upierałam - i przepraszam za swoje beznadziejne zachowanie Rolling Eyes
Wybaczają mi zawsze więc schizy powtarzają się co jakieś wyjście lol

...ale w dniu ślubu: ma być w domu spokój, nikt ma mi nie wchodzić w drogę i plątać się pod nogami, zero gości w domu podczas przygotowańwykrzyknik Twisted Evil
Ok.10 (to zależy o której będzie ślub..) przyjedzie tylko fryzjerka, później sama robię makijaż mamie i sobie, ubieram się i wtedy na umówioną godzinę zapraszam mojego P. i jego rodziców na Błogosławieństwo Very Happy
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wczoraj mialam taki dzien.Zakomunikowalam mojemu ze najbezpieczniej bedzie dla niego jak bedzie mi potakiwal i robil o co poprosze bez pytan.Wiec chlop zrobil obiad,wymasowal mi stopy i dal swoja karte kredytowa zebym mogla sobie zamowic moje ukochane buty slubne lol
W dniu slubu zapowiedzialam ze rozmawiamy sciszonym glosem, nie zadajemy glupich pytan i wyglaszamy jedynie opinie pod tytulem 'Jak ci w tym do twarzy' i 'Wygladasz bosko'.Reszta komentarzy grozi smiercia lub kalectwem Twisted Evil
Bedziemy sie szykowac w osobnych domach i spotykamy sie dopiero na miejscu.Moja mame zaknebluje jak powie cos nie tak uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ostatecznosci postawie owczarki przed moim pokojem i wspolczuje kazdemu kto podejdzie Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie potrzebuję stresu weselnego, by być złośliwą uśmiech Rodzina i narzeczony są przyzwyczajeni, bo jestem taka na co dzień uśmiech ale chyba nie ma się czym chwalić hihihi uśmiech Jestem typem choleryka - po tacie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co jak odkryjesz w sobie nowe poklady glebokiej zlosliwosci? Twisted Evil Osiagniessz nowy stopien wtajemniczenia w sztuce docinkow? Lepiej ich uprzedz.Tak zeby troche fory dac Twisted Evil Nie godzi sie tak z zaskoczenia lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja tak od paru dni chodzę obrażona i zła na cały świat i 'broń boże' nie wchodź mi w drogę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj A mowi ze 'kula armatnia nie ma szans' lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
a czy w tym, ze Panna młoda jest trochę zeschizowana, trochę apodyktyczna i w ogóle... nie do wytrzymania... jest coś niestosownego? Twisted Evil jak dla mnie to normalne. podejrzewam, ze u mnie będzie podobnie i abdolutnie nie będe wtedy nikogo za to przepraszać.

Panna Młoda ma zawsze rację Twisted Evil

ale potem się okazuje, ze ten cały stres i panika wcale nie były potrzebne oczko


Zgadzam sie Panna Mloda ma zawsze racje Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group