Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bridezilla ]:->
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ja coś popsuję to jeszcze ok, ale niech tylko ktoś inny narozrabia........ Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss masz 100% racji, nie ma takiej opcji, żeby ktoś inny narozrabiał, kiepsko by z tą osobą było język
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja na liście gości mam kilku takich "jokerów", którzy bywają nieprzewidywalni, ale jeśli oni staną się negatywnie nieprzewidywalni to ja za siebie nie ręczę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja tez mam Takich na liście, ale wiecie co najbardziej jakoś się boje szefa kapeli, która będzie nam grała. On mi się jakiś narwany z deczka wydaje, boję się, że jakieś niesmaczne zabawy wymyśli...nawet mu juz o tym wspominałam, ale on mnie uspokaja, ze wszystko będzie super:/ No cóż, mam nadzieję, bo inaczej "ręka, noga, mózg na ścianie" język
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle kumpel mi kiedyś opowiadał, że był na takim weselu, gdzie się pobiły rodziny państwa młodych Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
To dopiero musiała być masakra, po zabawie rzecz jasna było, nikogo na sali, a panna młoda siedziała i płakała w kącie.Nie do pozazdroszczenia...
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladyinred napisał:
Niestety ja tez mam Takich na liście, ale wiecie co najbardziej jakoś się boje szefa kapeli, która będzie nam grała. On mi się jakiś narwany z deczka wydaje, boję się, że jakieś niesmaczne zabawy wymyśli...nawet mu juz o tym wspominałam, ale on mnie uspokaja, ze wszystko będzie super:/ No cóż, mam nadzieję, bo inaczej "ręka, noga, mózg na ścianie" język


a dlczego zdecydowałaś się na kapelę z narwanym szefem? Słyszałaś ich na żywo?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że jest takim a nie innym człowiekiem dało się odczuć dopiero teraz, wcześniej, do spisania umowy i wpłacenia zaliczki, zupełnie inny facet. Dobrze, że resztę kwoty dostanie dopiero po wykonanej pracy...mam nadzieję, że wstydu nam nie narobi...
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jednym z wesel, na którym byłam, lider kapeli rozpoczął taka zabawę, że dawał hasło-nazwę rzeczy- i uczestnicy musieli tą rzecz znaleść i przynieść. Jak zarządał oliwki to wszyscy rzucili sie do stołów i tak przycisnęli niechcący rękę mojego wujka, że rozciął sobie rękę szklanką i był na pogotowiu Razz na szczęście był pijany więc go nie bolało no a rana nie była zbyt głęboka. A zabawa dalej trwała, jedną z ostatnich rzeczy do przyniesienia była..................... skarpetka pana młodego, wszyscy sie na niego rzucili, na szczęście bez większych obrażeń lol

piszę to dlatego, żeby przemyśleć wszystko dokładnie i być przewidującym no bo na pozór bezpieczne rzeczy czasem mogą takie nie być Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Czw 23 Lip 2009, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No oczywiście, że tak, masz rację ruda87, trzeba brać pod uwagę każdą ewentualność.
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 24 Lip 2009, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss napisał:
Nie wiem jak wy, ale ja na liście gości mam kilku takich "jokerów", którzy bywają nieprzewidywalni, ale jeśli oni staną się negatywnie nieprzewidywalni to ja za siebie nie ręczę.


Ja tez mam dwoch takich. Jesli cos zrobia nie tak, to wolalabym nie byc w ich skorze, bo moge wtedy za siebie nie odpowiadac. I skutki naszego spotkania moga byc dosc przykre
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group