Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A mnie przeraża to...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam w salonie się dopytać jakie to koło jest w moejj sukni. jest elastyczne i się złatwością zgina i myślę że nie będzie problemów. Chciałam halkę ale suknia traci swój urok a łatwie się mi chodzi jednak w kole
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ta_z_szafy
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 52

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mika7j
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 23:32    Temat postu: suknia XXL Odpowiedz z cytatem

witam Was kochane uśmiech biore ślun już pod koniec czerwca 2009!! i nie mam jeszcze sukienki. jestem raczej puszystą osobą i na dodatek dość wysoką bo 177 cm - normalnie noszę rozmiary 44-46 i jestem przerażona wizytą w salonie sukien ślubnych gdyż wydaje mi się że nie będzie żadnego wyboru dla takiego rozmiaru i boje się że wogule nic nie będzie. Co mi radzicie?? jestem z gdyni
_________________
mikunia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj mika7j oczko
Jeśli się boisz, że nie znajdziesz sukni w swoim rozmiarze, to może uszyją Ci ją na mioarę w salonie. Może masz znajomą krawcowąpytajnik
Kurcze troszkę mało czasu zostało więc pędź i szukaj oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem iść zobaczyć czy mają w takim rozmairze w salonie i czu ewentualnie coś uszyć a jak nie to do krawcowej. tylko no właśnie jest troszk,ę póżno na szycie, ale może się uda. w każdym razie powodzenia i napisz na co się zdecydowałaś Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 15:00    Temat postu: Re: suknia XXL Odpowiedz z cytatem

mika7j napisał:
witam Was kochane uśmiech biore ślun już pod koniec czerwca 2009!! i nie mam jeszcze sukienki. jestem raczej puszystą osobą i na dodatek dość wysoką bo 177 cm - normalnie noszę rozmiary 44-46 i jestem przerażona wizytą w salonie sukien ślubnych gdyż wydaje mi się że nie będzie żadnego wyboru dla takiego rozmiaru i boje się że wogule nic nie będzie. Co mi radzicie?? jestem z gdyni


Idź śmiało do salonu.Nie wiem jak w Gdańsku ale u mnie to już praktycznie każdy salon ma do mierzenia suknie małe i duże.Wiem bo sama noszę 44 i nie miałam żadnego problemu bo było co przymierzyć.Musisz tylko popytać w których.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a terminem sie nie przejmuj tylko idź już. Bo ostatnio gadałam z tymi krawcowymi jak to wygląda.Nasze kiecki w większości w niecały tydzień powstają.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Czw 2 Lip 2009, 17:28    Temat postu: Re: A mnie przeraża to... Odpowiedz z cytatem

eedytka napisał:
To będzie piękny dzień taki jak każda z nas go sobie wymarzyła... ale mimo wszytsko najbardzije przeraża mnie fakt pójścia w wc w sukni ślubnej!! A ta moja suknia ma 'koło'... nie wyobrażam sobie zrobić siku a jak z nerwów będę chodzić co chwilę do wc... może znacie jakieś zmyślne sposoby na siku?? wiem głupi temat ale niestety jest prawdziwy Embarassed



Masz racje!!
Jak moja siostra brała ślub to do wc chodziłam z nią jak i druga siostra(tez miała koła w sukni) świeżo upieczona małżonka i ja trzymałyśmy te zwały materiału a druga siostra zajmowała się bielizną Very Happy było bardzo śmiesznie i zabawnie, zero zażenowania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 5 Lip 2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak długo przed ślubem należy zacząć szyć suknię pytajnik
jest jeszcze kwestia znalezienia krawcowej, ehhhh Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 72

PostWysłany: Pon 13 Lip 2009, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja dodam coś od siebie. Moje wesele już nie długo i tez martwiłam sie jak to będzie w wc. Moja krawcowa powiedziała że to najprostsza sprawa. Halka ma bardzo elastyczne kołauśmiech I tak - to największe zmniejszamy, tzn jest to taki elastyczny pret (fachowo to tego nie okreslam) który nie jest ze soba jakoś złączony w elastyczna całość. Świadkowa łapie za to koła i go ściąga az staj sie ono coraz mniejsze. Powstaje taki niby statek kosmiczny, tzn takie kółko i reszte sukni po prostu sie tam upycha (material sie nie gniecie). Młoda trzyma wtedy to kółko a świadkowa musi jej z bielizna pomoc. Tak mi sie przynajmniej wydaje, bo tego elementu już nie przerabiałam w salonie:) Wiec steru nie ma i naprawde warto pytac o takie szczegóły. Ja mam naprawde wspaniała krawcowa, cwicze z nia wszystko klekanie, siadanie , wc i inne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group