Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tiara, ozdoby, biżuteria...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wszystko na raz Twisted Evil
Słuchajcie, a czy da się przyczepić do włosów luxno upiętych i luźno ułożonych welon?? Bo nie wiem, czy kwiat czy welon, a właściwie jedyna chyba w życiu okazja na welon, ale mam nieciekawie wyrzeźbiony profil twarzy, i chcę mieć włosy tak zrobione, żeby zakrywały profil i były upięte w luźny węzeł.......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że spokojnie się da - pytanie tylko, czy takie włosy "luźno ułożone" nie stracą formy po kilku godzinach... Ale to już zależy od Twoich włosów, od tego, jak podatne są na układanie. A jeśli chodzi o ten profil, prawdopodobnie jesteś zbyt krytyczna wobec siebie uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieee, ja jestem krytyczna wobec.... ludzkich profili- jeśli choc trochę jest zaburzona linia żuchwy z linią szyi- tzn jakaś opadająca skóra, jakiś tłuszcz- nie pokażę czegoś takiego. Nie mogę potem na to patrzeć na zdjęciach Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moją pasją jest wykonywanie takich ozdób a już niedługo będę myślała o dodatkach dla siebie ! język oto ozdoby jedwabne które wykonałam dla krakowskiej projektantki sukni ślubnych której danych nie podam bo znów mi się dostanie za reklamę albo jeszcze coś innego uśmiech sama się zastanawiam coś dla siebie zrobić bo mam dużo pomysłów. Miałam nie mieć welonu ale w związku z tym że ślub będzie w cerkwi welon podobno być musi. Więc chyba ozdobię prosty welon albo będzie welon i stroik uśmiech Bukiet i butki będą w kolorze brudnego, pudrowego różu więc do włosów chyba też coś z takim akcentem kolorystycznym uśmiech co myślicie o połączeniu takich kwiatów z welonem?
[url] http://heartaccessories.wordpress.com/2012/02/01/ozdoby-slubne-bridal-flower-accessories-and-bouquets[/url]
_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group