Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kosmetyki naszych mezczyzn
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 22:49    Temat postu: kosmetyki naszych mezczyzn Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zwolennikiem facetow ktorzy maja wiecej kosmetykow niz ja ale nie wyobrazam sobie byc z facetem ktory kompletnie nie dba o siebie a za kosmetyk uwaza tylko paste do zebow...
Wiec jak to jest z Waszymi Panami?? Czego uzywaja, na co ich namowilyscie i do jakich zapachow macie slabosc?
Ostatnim zakupem dla mojego K byl krem pod oczy i na dzien z Loreala seria dla mezczyzn
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój strasznie dba o to, by w domu był pomarańczowy elmex. zrobił chyba zapas na kilka miesięcy Rolling Eyes poza tym ma więcej olejków do kąpieli niż ja, bo on lubi jak coś mu ładnie pachnie Rolling Eyes a tak to krem, szampon i 3 flakoniki perfum... poza tym to chyba nic uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój T. ma wiecej perfumów niz ja! Uwielbia pachniec markowymi perfumami co mi sie tez podoba!a poza tym używa kremów po goleniu, balsamów do ciala, twarzy no i zel do włosów, ale to chyba standart dla kazdego faceta
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczecie nie kazdego Wink
Moj nie uzywa zelu (starsznie mi sie nie podoba facet z wloskami na zel, zwlaszcza jak zuzywa pol opakowania na jeden raz Confused ). Krem nivea po goleniu, zel do golenia, zel pod prysznic/mydlo, pasta do zebow, szampon do wlosow, olejki/plyny/kostki/kulki do kapieli- najczesciej wspolnych Very Happy No i perfumy- tych oboje mamy bardzo duzo, chociaz on uzywa czesciej (ja uzywam tylko raz na jakis czas- jak mi sie przypomni lol )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o! własnie! żel do włosów! musze powiedzieć, że mój go kiedyś używał. na szczęście, dzięki mnie już tego specyfiku nie używa Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pon 9 Mar 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj uzywa gumy i wosku do wlosow ale rowniez i zelu wszystko Fructis bo twierdzi, ze najlepsze. Perfumy ma ostatnimy czasy 3, 1Miolion Paco Rabana, DKNY jebluszko (ja mam damskie wydanie) i Play z Anonu ktorego uzywa na co dzien. Do wanny czesto sypie sol do kapieli ale to w sumie wspolna rzecz, zele oczywiscie ma swoje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 16 Mar 2009, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja powiem tak. Moj uzywa wody i mydla.Oczywiscie szamponu.Uzywamy wspolnie kremow do twarzy Vichy.Bardzo nam pasuja.Moj A nie uzywa zapachow.Nie przepada.On jest bardzo prostym czlowiekiem.Szczesliwym takim jaki jest.Troche szkoda bo ja lubie dobry zapach ale jego naturalny aromat jest rownie ladny wiec nie przezywam tego az tak strasznie.
Szczerze powiem ze dziwia mnie faceci ktorzy maja wiecej kremow do twarzy niz ja.Ale to pewnie kwestia srodowiska w ktorym sie wychowalam.Moj dziadzius i wujkowie nie uzywaja zapachow.Tylko swiezy czysty zapach mydla czy zelu pod prysznic.Nie lubie zadnych zelow czy gumek na meskich wlosach.Jak tu poglaskac..?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam to szczęście, że raczej trudno mieć wiecej kremów, więcej kosmetyków niż ja lol rzadko, który facet mnie przegoni w tym. i tylko w tych płynach i solach do kąpieli mnie narzeczony przegonił. on kupił sobie właśnie 7 do kolekcji, a ja mam zaledwie 2 Cool ale to z korzyścią dla mnie. nie będe musiała się martwić, ze zabraknie Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie tez ciezko przegonic z iloscia kosmetykow choc ja ciagle uwazam ze mam za malo i pewnie dlatego nie ma tygodnia zebym nie kupila sobie czegos nowego uśmiech nie lubie jak facet ma za duzo kosmetykow i spedza wiecej czasu w lazience niz ja ale nie wyobrazam soobie byc z facetem ktory uzywa tylko mydla i pasty do zebow.... facet tak jak i kobieta musi o siebie dbac i pieknie pachniec uśmiech ale oczywiscie jest to MOJA opinia:P
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to dobrze, że i Mój Skarbuś nie używa żelu do włosów, nie lubię tego kosmetyku na włosach u facetów, Kochanie ma taaaakie mięciutkie, co kawałek sięgam ręką, żeby pogłaskiać Embarassed Nio a na jego półce są:
- szampon,
- żel pod prysznic,
- płyn do golenia,
- ze 3 flakoniki perfum,
- antyperspirant,
- krem do rąk,
- tonik do mycia twarzy,
-
wydaje mi się że wszystko objełam :"wzrokiem", ale... mogę się mylić, pamięć mogła zawieść Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group